Zgarnij do 800 zł za założenie eKonta w promocjach Bankier i mBanku

Zgarnij do 800 zł za założenie eKonta w promocjach Bankier i mBanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Osoby zastanawiające się nad przeniesieniem konta do mBanku, lub poszukujące taniego rachunku osobistego, mają aktualnie doskonałą okazję do wykorzystania. Otwierając rachunek do końca lipca 2017 roku można skorzystać z aż dwóch, łączących się ze sobą promocji. Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji, podpisać umowę i wykonać pięć transakcji, aby otrzymać od portalu Bankier.pl 100 złotych premii gotówkowej oraz 100 złotych w formie elektronicznego bonu turystycznego.

Do promocji może przystąpić każda pełnoletnia osoba mająca status rezydenta Polski, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Jedno eKonto, poczwórne korzyści

Tym razem w promocji z eKontem pula nagród jest większa, a do ich zdobycia wystarczy uruchomienie rachunku w okresie promocji i aktywne korzystanie z nowego konta w mBanku.

Nowy klienci mBanku mają możliwość zdobycia następujących nagród:

 1. 100 złotych premii od Bankier.pl – za złożenie wniosku przez stronę promocyjną, zawarcie umowy z bankiem i wykonanie 5 transakcji na koncie.
 2. Bon o wartości 100 złotych od Bankier.pl do wykorzystania na www.fly.pl – przyznawany wraz z premią gotówkową, za złożenie wniosku, zawarcie umowy oraz spełnienie warunku aktywnego korzystania z konta. Bon wydawany jest w formie elektronicznego kodu z terminem ważności do 31.01.2018 roku, rozumianego jako termin rezerwacji usługi turystycznej, przy czym realizacja samej usługi musi być zrealizowana do 30.06.2018 roku.
 3. Do 600 złotych zwrotu za zakupy – premia przyznawana przez mBank w ramach promocji „Lepiej z eKontem”. Premia naliczana jest jako zwrot 4% wartości bezgotówkowych płatności zrealizowanych za pomocą karty płatniczej oraz/lub w ramach płatności BLIK. Maksymalna miesięczna wysokość premii to 100 złotych, przy czym można ją pozyskiwać przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych.
 4. Gwarancja niezmienności opłat – dodatkowa korzyści zapewniana przez uruchomienie eKonta Standard lub eKonta Plus w ramach promocji „Lepiej z eKontem”. Gwarancja ta obejmuje opłaty za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty płatniczej i ważna jest do 31 września 2019 roku.

Warunki promocji

Nowi klienci mBanku mogą tym razem zyskać znacznie więcej niż zwykle. Osoby chcące sięgnąć po wszystkie nagrody muszą spełnić poniższe warunki.

Aby móc zyskać 100 złotych oraz bon turystyczny o wartości 100 złotych od Bankier.pl, należy:

 1. W okresie od 20 czerwca 2017r. do 31 lipca 2017r. zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o otwarcie eKonta.
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku, jednak nie później niż do 31 sierpnia 2017r. zawrzeć umowę (tylko indywidualną) o prowadzenie rachunku eKonto Standard lub eKonto Plus wraz z kartą płatniczą.
 3. W miesiącu zawarcia umowy lub w miesiącu następującym po nim, wykonać przynajmniej pięć transakcji, a w tym płatności bezgotówkowych i/lub przelewów z uruchomionego konta.

Wypłata premii nastąpi w ciągu 14 dni od dnia powiadomienia uczestnika promocji o przyznanej nagrodzie. Zgodnie z regulaminem promocji, informacja o przyznanej premii zostanie przesłana do uczestnika najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku.

Bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w portalu www.fly.pl zostanie przekazany drogą mailową w terminie do 31.11.2017 roku.

Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z eKontem” należy spełnić dodatkowe warunki:

 1. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 2. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe (płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na kwotę minimum 250 złotych.
 3. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.

Premia stanowiąca zwrot 4% od wartości zrealizowanych transakcji, jednak nie więcej niż 100 złotych miesięcznie, wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Uwaga! Premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z eKontem”.

Regulamin promocji „Lepiej z eKontem”.

eKonto Standard

Konto z gwarancją niezmienności opłat (maksymalnie do 31.09.2019 roku) w mBanku to połączenie nowoczesności i funkcjonalności, jaką doceniło już wielu Klientów mBanku.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Podsumowanie

mBank należy do jednych z najpopularniejszych banków w Polsce. Zarówno jego oferta, jak i kolejne promocje zachęcają nowych klientów do korzystania z usług i produktów bankowych obsługiwanych pod charakterystycznym szyldem. Tym razem mBank wspierany przez portal Bankier.pl daje niepowtarzalną okazję sięgnięcia nawet po 800 złotych dodatkowych środków. I trzeba przyznać, że jest to jedna z najkorzystniejszych promocji, jaka skierowana jest do klienta indywidualnego.

Niewątpliwą zaletą jest także gwarancja prowadzenia rachunku na preferencyjnych warunkach, aż do 31 września 2019 roku. Należy jednak pamiętać, że pakiet korzyści przeznaczony jest tylko dla osób aktywnie korzystających z konta, przynajmniej do czasu zakończenia promocji.

 

 

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!