Do 650 zł zwrotu za płatności w drugiej edycji promocji „Lepiej z eKontem”

Do 650 zł zwrotu za płatności w drugiej edycji promocji „Lepiej z eKontem”
Źródło: strona promocji

650 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Ruszyła nowa edycja promocji „Lepiej z eKontem” prowadzonej przez mBank. Tak jak poprzednio, zyskać można nie tylko dodatkowe środki na koncie, ale i gwarancję niezmienności opłat związanych z prowadzeniem eKonta w wersji standard lub plus. Do promocji można przystąpić od 1 sierpnia 2017 roku, aż do 10 stycznia 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji może wziąć:

 • osoba pełnoletnia mająca status rezydenta Polski,
 • osoba, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

650 zł i 2 lata bez opłat

Podobnie jak w pierwszej edycji promocji „Lepiej z eKontem”, nagrody to premia gotówkowa za aktywne używanie karty płatniczej oraz gwarancja niezmienności opłat.

Nowi klienci mBanku przystępujący do promocji otrzymują:

 1. Do 650 złotych na konto – premia przyznawana jako zwrot 4% wartości bezgotówkowych płatności zrealizowanych za pomocą karty płatniczej oraz/lub BLIK. Maksymalna miesięczna wysokość premii to 130 złotych, która przyznawana będzie przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych.
 2. Gwarancja niezmienności opłat – „Lepiej z eKontem – II edycja” zapewnia również niezmienność opłat związanych z prowadzeniem rachunków eKonta Standard oraz eKonta Plus. Gwarancja obowiązywać będzie przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.

Warunki promocji

Tak jak w poprzedniej edycji, warunki promocji są proste i przejrzyste. Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” należy:

 1. W okresie od 1 sierpnia 2017r. do 10 stycznia 2018 roku złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto i zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie rachunku bankowego eKonto w taryfie standard lub plus, wraz z kartą płatniczą.
 2. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe za pomocą karty płatniczej i/lub BLIK, które nie zostaną anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, a których łączna wartość wynosi minimum 250 złotych.
 3. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą to być przelewy z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 4. Przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Maksymalna miesięczna wysokość premii stanowiącej zwrot 4% wartości zrealizowanych transakcji, to 130 złotych. Maksymalny okres, w którym można uzyskać premię to 5 miesięcy. Naliczona premia wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji, przy czym pierwszym miesiącem objętym promocją jest miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji.

eKonto Standard

eKonto Standard to jedno z klasycznych rozwiązań dedykowanych klientom indywidualnym. Dzięki promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” klienci nie zapłacą za jego prowadzenie, przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów, przez 24 miesiące.

Najważniejsze cechy konta:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł za używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów (przy wypłatach powyżej 100 złotych);
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • atrakcyjne programy rabatowe.

Podsumowanie

Ile w rzeczywistości można zyskać w najnowszej promocji „Lepiej z eKontem” w mBanku? Realizując płatności kartą na minimalnym wymaganym poziomie 250 złotych, zyskać można 10 złotych miesięcznie. Oznacza to, że w skali 5 miesięcy na konto klienta trafi 50 złotych. Premia jednak wzrasta wraz ze wzrostem wydatków opłacanych kartą. I tak wydając 1000 złotych zyskuje się już 200 złotych w skali 5 miesięcy. By otrzymać maksymalną premię w wysokości 130 złotych konieczne jest zrealizowanie miesięcznych płatności kartą o łącznej wartości 3250 złotych. Nie jest to jednak jedyna korzyść, jaka wynika z udziału w promocji mBanku. Istotna jest również gwarancja niezmienności opłat przez 2 latach, od dnia zawarcia umowy. Zyskuje wobec tego każdy, kto posiada stałe źródło dochodu, a przy tym nastawiony jest na regularne korzystanie z karty płatniczej.

 

 

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

 • Maro
  mbank znów zrobił piękną promocję, ja już otrzymałem premię w poprzedniej promocji więc polecam!
  Odpowiedz