Do 550 złotych w promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” za założenie konta w mBanku

Do 550 złotych w promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” za założenie konta w mBanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Jest eKonto osobiste w mBanku i są promocje. Dwie promocje i program poleceń serwisu Bonus to szansa na dodatkowe 550 złotych.

Warunki obu promocji są proste i przejrzyste. Wystarczy jedynie do 31 marca 2019 roku przystąpić do promocji, a nowy rachunek zasili premia od Bonus eBroker Partner i mBanku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji może wziąć:

 • pełnoletnia osoba fizyczna; 
 • osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoba posiadająca obywatelstwo polskie;
 • osoby zamieszkujące na terenie Polski;
 • osoba, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2017 roku,
 • osoba, która zaakceptowała regulamin promocji. 

Masz eKonto z Bonusem i masz więcej

Jedno konto i aż 3 szanse na zysk. Łącznie z eKontem osobistym w mBanku otrzymać można do 550 złotych. W ramach promocji „Twoje konto z Bonusem i premią” i „eKonto z premią – edycja IV”, a także „Programu polecającego” Bonus, uczestnicy promocji mogą otrzymać:

 1. 100 złotych – za założenie eKonta osobistego poprzez portal internetowy BONUS.
 2. 50 złotych – w formie elektronicznego bonu zakupowego, który umożliwia realizację płatności w sieciach sklepu Biedronka.
 3. Do 250 złotych – za skuteczne polecenia, dzięki którym inne osoby skorzystają z promocji „eKonto z BONUSEM”, przy czym premia za każdą osobę wynosi 50 złotych.
 4. 150 złotych – premia przyznawana w ramach „eKonto z premią – edycja IV”.
 5. 2,5% - promocyjne oprocentowanie rachunku Moje Cele, do salda 20 000 złotych, przyznawane w ramach promocji „eKonto z premią – edycja IV”.

Warunki promocji 

Aby uzyskać premię w wysokości 100 złotych oraz bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka, w promocji „Twoje konto z Bonusem i premią”, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Do 31 marca 2019 r. zarejestrować się jako uczestnik akcji Bonus
 2. Zaakceptować regulamin korzystania z serwisu.
 3. Aktywować profil użytkownika poprzez przesłany link.
 4. Do 31 marca 2019 r. zalogować się do konta uczestnika, a następnie korzystając z zakładki „Konto Bonus” złożyć wniosek o uruchomienie eKonta wraz z kartą debetową w mBanku.
 5. W terminie do 15 kwietnia 2019 r. zawrzeć umowę z mBankiem o prowadzenie eKonta wraz z kartą debetową.
 6. Do 31 maja 2019 r. wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych, za pomocą karty płatniczej, w formie przelewu na rachunek prowadzony w innym banku lub też zarejestrowanych jako płatność internetowa bądź BLIK.

Informacja o przyznanej premii będzie przesyłana za pomocą e-maila, na adres wskazany przy rejestracji w promocji, najpóźniej do 24.06.2019 roku. Uczestnik promocji zobowiązany jest do udzielenia odpowiedzi na otrzymanego maila w ciągu 7 dni. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku. 

Premia w  ramach „Programu polecającego”, w wysokości 50 złotych za każdego poleconego przysługuje osobom, które:

 1. Zalogują się do swojego konta uczestnika akcji Bonus.
 2. Pobiorą i skopiują z zakładki „Program polecający” indywidualny link.
 3. Wylogują się ze swojego konta i za pomocą skopiowanego linku zaproszą do akcji kolejną osobę.

Premia będzie naliczana tylko wówczas, gdy osoba polecona zarejestruje się w akcji Bonus i złoży wniosek o eKonto. Za każdą poleconą osobę przysługuje premia w wysokości 50 złotych, przy czym łączna maksymalna premia to 250 złotych. Co więcej, każdy uczestnik promocji może rozpocząć polecanie eKonta jeszcze przed spełnieniem wszystkich warunków promocji, jednak nie może on uzyskać premii w ramach „Programu polecającego” jeżeli sam nie spełni wszystkich warunków do dnia zakończenia akcji. 

Przyznana premia zostanie wypłacona razem z bonusem za założenie konta, w terminie do 30 czerca 2019 roku. 

150 zł więcej z eKontem

Uczestnicy promocji „Twoje konto z Bonusem i premią” mogą równocześnie przystąpić do akcji promocyjnej prowadzonej przez mBank - „eKonto z premią – edycja IV”. W ten sposób na aktywne konto trafić może do 150 złotych premii. Aby uzyskać premię w wysokości 100 złotych należy:

 1. W ciągu 7 dni od uruchomienia eKonta, zasilić rachunek kwotą minimum 1000 złotych (uwaga – musi to być przelew wykonany z rachunku, którego uczestnik nie jest posiadaczem).
 2. Wykonać, w pierwszym miesiącu, co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK.

Dodatkowe 50 złotych otrzymają osoby, które w kolejnym miesiącu uzyskają wpływ na rachunek (minimum 1000 złotych), a także zrealizują co najmniej 5 płatności kartą lub BLIK.

eKonto osobiste w mBanku  

mBank znany jest ze swoich produktów wśród szerokiego grona klientów. eKonto to jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych dostępnych obecnie na rynku.

Najważniejsze cechy konta objętego promocją:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł za używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów (przy wypłatach powyżej 100 złotych);
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty w bankomatach zagranicznych;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • atrakcyjne programy rabatowe.

Podsumowanie

Serwis Bonus eBroker Partner nie po raz pierwszy łączy swe sił z mBankiem. W wyniku dwóch promocji, łączących się ze sobą, powstała dość atrakcyjna pula nagród. Mamy w niej nie tylko premie finansowe, ale i wyższe oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym. Warto przy tym podkreślić, że oferta eKonta osobistego w mBanku to ciekawa propozycja dla każdego, kto poszukuje nowoczesnego i funkcjonalnego konta, wolnego od zbędnych opłat. Dzięki promocji Bonus oraz akcji promocyjnej mBanku, zyskać można nawet 550 złotych premii.

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!