Do 200 złotych premii w promocji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” w mBanku

Do 200 złotych premii w promocji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” w mBanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Z początkiem grudnia 2018 roku ruszyła nowa promocja „Premia z mBankiem za wynagrodzenie”. Warunki promocji są niezwykle proste. Aby otrzymać premię wystarczy jedynie uzyskiwać wpływy z tytułu wynagrodzenia na nowe konto.

Tylko tyle wystarczy, aby mBank wpłacił na nowy rachunek klienta do 200 złotych dodatkowych środków. Promocja rozpoczyna się 3 grudnia 2018 roku. Czas na przystąpienie do promocji mija 28 lutego 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne;
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Do 200 złotych premii

W promocji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” nagroda została podzielona na 4 części, wypłacane przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe:

 1. 20 złotych – premia przyznawana za złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia za pracę;
 2. 80 złotych – premia za uzyskanie wpływu na rachunek z tytułu wynagrodzenia, który został zaksięgowany w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu uruchomienia eKonta;
 3. 50 złotych – premia wypłacana za drugi i trzeci miesiąc po otwarciu konta, jeżeli uczestnik promocji uzyskał w tym okresie wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia za pracę.

Łączna kwota premii, jaką można uzyskać przez 4 miesiące, to 200 złotych.

Warunki promocji

Aby otrzymać premię w ramach promocji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” należy spełnić następujące warunki:

 1. Do 28 lutego 2019 r., korzystając ze strony dedykowanej złożyć wniosek o eKonto Standard wraz z kartą debetową.
 2. Zawrzeć umowę z mBankiem o prowadzenie eKonta Standard wraz z kartą debetową.
 3. Złożyć wniosek o przeniesienie  wypłaty wynagrodzenia na nowy rachunek w mBanku, korzystając w tym celu z mLinii lub poprzez serwis transakcyjny (Pasaż -> Rachunki -> Przelew wynagrodzenia).

Premia za spełnienie warunków promocji przekazywana będzie na rachunek klienta przez 4 kolejne miesiące. Zgodnie z regulaminem, premia przekazywana będzie w terminie najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania.

eKonto Standard  

eKonto Standard zyskało już ogromną popularność wśród klientów mBanku. To prosty, ale i funkcjonalny i nowoczesny rachunek osobisty, który przy aktywnym użytkowaniu może być całkowicie bezpłatny.

Najważniejsze cechy konta:

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku, jeżeli comiesięczne wpływy na konto wynoszą minimum 1000 złotych;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Podsumowanie

Znany ze swych ofert specjalnych i promocji mBank tym razem kusi nowych klientów promocją „Premia z mBankiem za wynagrodzenie”. Tym razem aktywność klienta została ograniczona do minimum. Wszystko co należy zrobić to uruchomić eKonto w taryfie Standard razem z kartą debetową, a następnie zapewnić sobie regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia za pracę. Można więc śmiało stwierdzić, że dzięki nowej akcji promocyjnej klienci mBanku otrzymają dodatkową premię do swojego wynagrodzenia za pracę. Być może sama premia przyznawana w ramach promocji nie jest imponująca, jednak biorąc pod uwagę to, że jest ona wypłacana niezależnie od aktywności posiadacza konta, to warto zainteresować się ofertą mBanku właśnie teraz. Co więcej, stali klienci banku mają również możliwość korzystania z wielu ofert specjalnych, które zapewniają szereg dodatkowych korzyści.

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!