Nawet 600 zł premii na zakupy w promocji „Lepiej z eKontem”

Nawet 600 zł premii na zakupy w promocji „Lepiej z eKontem”
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W promocji „Lepiej z eKontem” organizowanej przez mBank można zyskać nawet 600 złotych, w ramach zwrotu 4% wartości transakcji bezgotówkowych. Jest to kolejna akcja organizowana przez bank, w celu pozyskania nowych klientów. Do promocji można przystąpić w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2017 roku.

Jako nowego klienta uznaje się osoby, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

600 zł zwrotu za zakupy i gwarancja niezmienności opłat

W nowej promocji „Lepiej z eKontem” łączna premia może wynosić nawet 600 złotych. mBank przyznaje premię na konto w ramach zwrotu 4% od wartości bezgotówkowych płatności zrealizowanych za pomocą karty płatniczej oraz/lub w ramach płatności BLIK.

Maksymalna miesięczna wysokość premii wynosi 100 złotych i można ją pozyskiwać przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Co więcej, osoby decydujące się na założenie konto w pakiecie standard lub plus, zyskują dodatkowo gwarancję niezmienności opłat za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty płatniczej, do 31 września 2019 roku.

Jak zyskać z eKontem?

Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z eKontem” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 01 czerwca 2017r. do 31 lipca 2017r.:
  • złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku
  • zaakceptować oświadczenie zawarte na wniosku
  • zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku dla osób fizycznych (tylko indywidualnego)
 2. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 3. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe (rozumiane jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na kwotę minimum 250 złotych.
 4. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.

Premia stanowiąca zwrot 4% od wartości zrealizowanych transakcji, jednak nie więcej niż 100 złotych miesięcznie, wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Uwaga! Premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy.

eKonto Standard

Konto z gwarancją niezmienności opłat (maksymalnie do 31.09.2019 roku) w mBanku to połączenie nowoczesności i funkcjonalności, jaką doceniło już wielu Klientów mBanku.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Podsumowanie

mBank nie zwalnia tempa w poszukiwaniach nowych klientów. Kolejna promocja to szansa zyskania nawet 600 złotych w formie comiesięcznych przelewów na poziomie maksymalnie 100 złotych. Wystarczy jedynie założyć rachunek w ramach promocji, zapewnić na konto wpływy na poziomie minimum 1000 złotych i każdego miesiąca zrealizować płatności bezgotówkowe za minimum 250 złotych. Trzeba przyznać, że warunki promocji nie należą do szczególnie wygórowanych, a możliwość uzyskania zwrotu aż 4% swoich wydatków brzmi wyjątkowo kusząco.

 

 

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!