300 zł premii do zgarnięcia za założenie eKonta i realizację transakcji w mBanku

300 zł premii do zgarnięcia za założenie eKonta i realizację transakcji w mBanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

We wrześniu portal Bankier.pl rozpoczął nową akcję promocyjną. Tym razem nagradzani będą nowi klienci mBanku. Dodatkowo decydując się na uruchomienie eKonta w taryfie Standard lub Plus można przystąpić do nowej promocji mBanku „eKonto z premią – II edycja”, w której zyskać można do 150 złotych premii za aktywne użytkowanie konta i realizację transakcji bezgotówkowych.

Promocja „Zgarnij premię z eKontem – III edycja” prowadzona jest w terminie od 11 września do 21 października 2018 roku.

Do promocji „eKonto z premią – II edycja” można przystąpić w okresie od 20 sierpnia 2018 roku do 14 stycznia 2019 roku.  

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby będące nowym klientem, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Do 300 złotych premii

Dzięki połączeniu dwóch promocji Bankier.pl oraz mBanku, nowi klienci mają szansę zyskać do 300 złotych premii na swoim koncie, z czego:

 1. 150 złotych – przyznawane przez portal Bankier.pl za złożenie wniosku o otwarcie mKonta w taryfie Standard lub Plus, zawarcie umowy oraz aktywne użytkowanie konta.
 2. Do 150 złotych – w ramach nowej promocji „eKonto z premią – II edycja”. Premia przyznawana jest za realizację płatności kartą, telefonem lub BLIK, a jej wysokość zależy od ilości zrealizowanych transakcji:
  • 10 złotych – za realizację od 5 do 9 transakcji w miesiącu;
  • 20 złotych – za realizację od 10 do 14 transakcji w miesiącu;
  • 30 złotych – za realizację więcej niż 15 transakcji w miesiącu.

Maksymalna miesięczna wysokość premii za realizację transakcji bezgotówkowych wynosi 30 złotych i można ją pozyskiwać przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Warunki promocji

Aby otrzymać premię w wysokości 150 złotych od Bankier.pl należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 21 października 2018 r. zarejestrować się na stronie promocji podając swój adres mailowy.
 2. Korzystając z linku aktywacyjnego wypełnić wniosek o eKonto, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych dla celów marketingowych oraz zgody na przekazanie niezbędnych informacji przez bank do organizatora promocji.
 3. Zachować numer nadany przez mBank, w trakcie wypełniania wniosku.
 4. Zawrzeć umowę z mBankiem o prowadzenie eKonta Standard lub eKonta Plus, w terminie maksymalnie 1 miesiąca od dnia przesłania wniosku.
 5. W miesiącu otwarcia rachunku lub w miesiącu następującym po nim (jednak nie później niż do 21 stycznia 2019 r.) zrealizować co najmniej 5 transakcji.

Portal Bankier.pl przekaże uczestnikom promocji informację o przyznanej premii, najpóźniej do 28 lutego 2019 roku.

Biorąc udział w powyższej promocji zostajemy zapisani automatycznie do promocji mBanku, w której do spełnienia mamy dodatkowe warunki:

 1. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 2. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.
 3. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym minimum 5 transakcji bezgotówkowych (rozumiane jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej, telefonu i/lub płatności BLIK, na dowolną kwotę. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że im więcej zrealizowanych transakcji, tym wyższa jest przyznana premia.

Premia za realizację transakcji bezgotówkowych wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji, maksymalnie przez 5 kolejnych miesięcy.

eKonto Standard  

Sztandarowy rachunek osobisty w mBanku już od dłuższego czasu cieszy się niezmienną popularnością wśród obecnych i nowych klientów mBanku. eKonto jest bowiem funkcjonalne, nowoczesne, a przy tym dostępne w wersji Standard lub Plus.

Najważniejsze cechy eKonta Standard dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku, jeżeli comiesięczne wpływy na konto wynoszą minimum 1000 złotych;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Więcej o eKoncie przeczytasz na stronie analizy.

Podsumowanie

Dwie nowe promocje i jedno, dobrze już znane eKonto w mBanku to atrakcyjny pakiet korzyści dla każdego nowego klienta banku. Warunki obu promocji są proste i przejrzyste. Co ważniejsze, niski próg wymaganego wpływu na konto sprawia, że jest to propozycja skierowana do każdego, kto uzyskuje stałe dochody. Warto więc zwrócić uwagę na eKonto i powiązane z nim promocje, gdy poszukujemy funkcjonalnego i taniego rachunku osobistego.

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

 • tinia
  wow co za moment! miałam teraz założyć konto w mbanku a tu taka promocja! MEGA!
  Odpowiedz