150 zł za założenie eKonta w promocji mbanku: „eKonto z premią” - edycja II

150 zł za założenie eKonta w promocji mbanku: „eKonto z premią” - edycja II
Źródło: strona promocji

650 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Jest eKonto w mBanku i jest kolejna promocja. Dzięki „eKonto z premią – II edycja” nowi klienci banku mają szansę zarobić na aktywnym użytkowaniu rachunku osobistego. Bank premiuje również transakcje bezgotówkowe, jakie realizowane będą przez kolejnych 5 miesięcy. Do promocji można przystąpić do 14 stycznia 2019 roku.

Uwaga! Promocja została przedłużona do 14 stycznia 2019 roku!

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby będące nowym klientem, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Do 150 złotych premii

W nowej promocji „eKonto z premią – II edycja” zyskać można do 150 złotych premii, która przyznawana jest za realizację płatności kartą, telefonem lub BLIK – premia może być wypłacana przez 5 kolejnych miesięcy, przy czym jej wysokość zależy od ilości zrealizowanych transakcji:

 • 10 złotych – za realizację od 5 do 9 transakcji w miesiącu;
 • 20 złotych – za realizację od 10 do 14 transakcji w miesiącu;
 • 30 złotych – za realizację więcej niż 15 transakcji w miesiącu.

Maksymalna miesięczna wysokość premii za realizację transakcji bezgotówkowych wynosi 30 złotych i można ją pozyskiwać przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Warunki promocji

Aby otrzymać premię w promocji mBanku należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 14 stycznia 2019 r.:
  • złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto w wersji Standard lub Plus wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku;
  • zaakceptować oświadczenie zawarte na wniosku;
  • zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku dla osób fizycznych.
 2. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 3. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.
 4. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym minimum 5 transakcji bezgotówkowych (rozumiane jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej, telefonu i/lub płatności BLIK, na dowolną kwotę. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że im więcej zrealizowanych transakcji, tym wyższa jest przyznana premia.

Premia za realizację transakcji bezgotówkowych wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

eKonto Standard  

Sztandarowy rachunek osobisty w mBanku już od dłuższego czasu cieszy się niezmienną popularnością wśród obecnych i nowych klientów mBanku. eKonto jest bowiem funkcjonalne, nowoczesne, a przy tym dostępne w wersji Standard lub Plus.

Najważniejsze cechy eKonta Standard dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku, jeżeli comiesięczne wpływy na konto wynoszą minimum 1000 złotych;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Podsumowanie

Nowa promocja mBanku nie jest zapewne dla nikogo zaskoczeniem. Bank zdążył już przyzwyczaić wszystkich do regularnie prowadzonych akcji promocyjnych, które stanowią swoistego rodzaju zaproszenie do grona klientów. Tym razem promocja „eKonto z premią – II edycja” nie kusi przesadnie wysokimi premiami. Na przestrzeni 5 kolejnych miesięcy można otrzymać do 150 złotych, za realizację transakcji bezgotówkowych, przy czym nie ma znaczenia ich wartość. Oznacza to, że każdy kto często korzysta z tej formy płatności z całą pewnością nie będzie mieć problemu z uzyskaniem maksymalnego poziomu premii.

 

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!