150 zł zwrotu za założenie mBiznes Konta i 24 miesiące gwarancji opłat w mBanku

150 zł zwrotu za założenie mBiznes Konta i 24 miesiące gwarancji opłat w mBanku
Źródło: strona promocji

500 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Wraz z początkiem listopada mBank powraca z kolejną edycją promocji z mBiznes Kontem Standard. Po raz kolejny, nowi klienci biznesowi mBanku mogą zyskać nie tylko premię w wysokości 150 złotych, ale i gwarancję prowadzenia rachunku na preferencyjnych warunkach przez 24 miesiące. Promocja rozpoczęta 2 listopada potrwa do 30 listopada 2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • wspólnicy spółek cywilnych;
 • spółki jawne, partnerskie, oraz spółki z o.o.;
 • fundacje;
 • stowarzyszenia rejestrowe;
 • spółdzielnie;
 • osoby, które w dniu 31 października 2017 roku nie posiadały w mBanku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Warunki uczestnictwa w promocji

„Proste konto i 150 zł zwrotu” to już kolejna promocja mBanku, której celem jest aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem warunki otrzymania premii oraz gwarancji niezmienności opłat za mBiznes Konto Standard sprowadzają się do kilku prostych kroków. Osoby chcące wziąć udział w promocji, muszą spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 02 listopada 2017 r. do 30 listopada 2017 r. złożyć wniosek o otwarcie mBiznes Konta.
 2. W okresie trwania promocji podpisać umowę z mBankiem o prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard.
 3. W terminie do maksymalnie 30 dni od daty zawarcia umowy, dokonać płatność przelewem za składkę ZUS na kwotę minimum 250 złotych (przelew musi być zrealizowany z nowego konta).
 4. W terminie do maksymalnie 30 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie konta, zrealizować co najmniej 1 płatność za pomocą wydanej do rachunku karty płatniczej.

Premia w wysokości 150 złotych wypłacona będzie na rachunek bieżący klienta, maksymalnie do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostaną spełnione warunki promocji.

Bezpłatne mBiznes konto Standard

mBiznes konto Standard to nie jest darmowy rachunek dla firm, jednak dzięki promocji „Proste konto i 150 zł zwrotu” zyskać można dwuletnią gwarancję bezwarunkowo bezpłatnego prowadzenia konta, a także użytkowania karty płatniczej wydanej do rachunku.

Najważniejsze cechy mBiznes Konta Standard uruchomionego w promocji:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej;
 • nielimitowany pakiet darmowych, krajowych przelewów przez Internet (ELIXIR);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, sieci Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.;
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach na terenie całego kraju;
 • całodobowa pomoc online lub mLinii.

Podsumowanie

Nowa promocja „Proste konto i 150 zł zwrotu” w mBanku to nie tylko premia w wysokości 150 złotych, ale i dwuletnia gwarancja darmowego mBiznes Konta Standard. Warunki promocji są proste, wystarczy bowiem jedynie zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie rachunku, zrealizować minimum jeden przelewu do ZUS oraz zrealizować jedną płatności kartą. Trzeba przyznać, że warunki promocji nie są wygórowane i każdy, kto poszukuje taniego (lub wręcz całkowicie darmowego) rachunku dla swojej firmy, jest w stanie je wypełnić, bez najmniejszego trudu. To właśnie sprawia, że promocja mBanku staje się atrakcyjną propozycją dla nowych klientów biznesowych.

 

 

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!