150 zł premii i 2,6% na koncie oszczędnościowym w mBanku w 8 edycji promocji eKonto z premią

150 zł premii i 2,6% na koncie oszczędnościowym w mBanku w 8 edycji promocji eKonto z premią

500 zł
premii

Bezpłatne konto i 150 zł premii na start, to nowa promocja mBanku. Weź udział w „eKonto z premią – VIII edycja” i zyskaj więcej. Dodatkowo zyskasz 2,6% w skali roku, na rachunku oszczędnościowym Moje Cele. Otórz eKonto osobiste, a następnie przez 2 kolejne miesiące zapewnij wpływ co najmniej 1000 złotych i realizuj minimum 5 transakcji bezgotówkowych.

W mBanku nowi klienci mogą liczyć na powitalną premię. W ramach promocji „eKonto z premią – VIII edycja” otrzymają oni do 150 złotych premii, a do tego podwyższone oprocentowanie (2,6% w skali roku dla salda do 20 000 złotych) oszczędności na rachunku Moje Cele. 

Warunki promocji są bardzo proste.  Wystarczy założyć eKonto osobiste i przez 2 miesiące zapewnić wpływy co najmniej 1000 złotych, a także wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. 

Zgłoszenia do promocji przyjmowane są w okresie od 31.01.2020 roku do 27.05.2020 roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby będące nowym klientem, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2017 roku, aż do momentu rozpoczęcia promocji. 

Premia na start i wyższe oprocentowanie oszczędności

Zakładając eKonto osobiste w ramach promocji „eKonto z premią – VIII edycja” otrzymać możesz:

 • 100 złotych – premia za tzw. szybki wpływ, przyznawana tym osobom, które w ciągu 7 dni od założenia rachunku otrzymają jednorazowy przelew na kwotę minimum 1000 złotych. Dodatkowo w ciągu pierwszego miesiąca rozliczeniowego należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych;
 • 50 złotych – to premia za transakcję, przyznawana wówczas, gdy w kolejnym miesiącu rozliczeniowym zostanie zrealizowanych co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Dodatkowo na konto musi wpłynąć co najmniej 1000 złotych, w formie jednorazowego przelewu;
 • 2,6% w skali roku – promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele, które obowiązywać będzie od dnia uruchomienia automatycznego konta oszczędnościowego, do 31.08.2020 roku, jednak tylko dla salda do 20 000 złotych.

Jak zyskać 150 zł premii? 

Aby otrzymać 100 złotych premii w promocji „eKonto z premią – VIII edycja” należy spełnić następujące warunki: 

 1. Do 27 maja 2020 roku 
 2. złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z kartą debetową wydawaną do rachunku.
 3. Zaakceptować oświadczenie zawarte na wniosku.
 4. Do 27 maja 2020 roku zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku dla osób fizycznych. 

  Uwaga! Istnieje możliwość zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce mBanku. W przypadku zawierania umowy za pośrednictwem kuriera należy pamiętać o tym, że dokumenty mogą być dostarczone w ciągu kilku dni roboczych. 
 5. W ciągu 7 dni od założenia eKonta osobistego zapewnić wpływ na rachunek (minimum 1000 złotych przekazana w formie jednorazowej transakcji).
 6. Zrealizować co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (za pomocą wydanej karty, telefonu lub BLIK), w danym miesiącu rozliczeniowym.

Aby otrzymać dodatkową premię w wysokości 50 złotych należy:

 1. W kolejnym miesiącu kalendarzowym zasilić rachunek jednorazowym wpływem na poziomie minimum 1000 złotych.
 2. Zrealizować minimum 5 transakcji bezgotówkowych (za pomocą wydanej karty, telefonu lub BLIK). 

Premia za szybki wpływ, a także za realizację wymaganych transakcji, zostanie przekazana na rachunek uczestnika promocji, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki promocji.

Załóż konto online

eKonto osobiste

To sztandarowa oferta mBanku, która bardzo dobrze sprawdza się jako uniwersalny rachunek osobisty. Brak tutaj ukrytych kosztów, a przy zachowaniu minimalnego warunku aktywności można korzystać z niemal całkowicie darmowych usług bankowych.

Konto
0 zł
Karta
0 / 7 zł
Bankomaty
0 / 2,5 zł

Najważniejsze cechy eKonta osobistego:

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłatę (maksymalnie 3 razy w miesiącu) z zagranicznych bankomatów;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • możliwość stworzenia spersonalizowania karty płatniczej;
 • możliwość korzystania z karty wielowalutowej;
 • możliwość przystąpienia do programu PolecamBank (edycja 2/2019 prowadzona jest do 1 marca 2020 roku), w którym mBank płaci do 300 złotych za skuteczne polecenie konta w banku. 

Podsumowanie

Promocja „eKonto z premią – VIII edycja” stanowi atrakcyjne zaproszenie dla nowych klientów mBanku, którzy w zamian za uruchomienie darmowego konta osobistego zyskać mogą 150 złotych na start, a także wyższe oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym. Biorąc pod uwagę konieczność uzyskania wpływów na poziomie minimum 1000 złotych, jest to propozycja skierowana do osób posiadających stałe źródło dochodów. 

Warto zwrócić uwagę również na to, że najwięcej zyskają te osoby, które założą konto w pierwszych miesiącach promocji. Zakładając rachunek Moje Cele w lutym 2020 roku można korzystać z podwyższonego oprocentowania przez ponad pół roku. 

Zalety promocji:

 • proste warunki,
 • długi czas trwania promocji,
 • brak limitów przy rejestracji zgłoszeń do promocji.

Wady promocji:

 • pierwszy wpływ na rachunku musi pojawić się już w ciągu 7 dni, które liczone są od momentu założenia konta,
 • należy pamiętać o zapewnieniu kolejnego wpływu w następnym miesiącu,
 • uwzględniane są tylko płatności realizowane za pomocą karty, BLIK lub telefonu, a co za tym idzie, nie będą brane pod uwagę transakcje rozliczane za pomocą Google Pay, Apple Pay oraz innych wirtualnych portfeli.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!