100 zł na zakupy sportowe z mKonto Intensive w promocji mBanku

100 zł na zakupy sportowe z mKonto Intensive w promocji mBanku
Źródło: strona promocji

300 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Jeżeli standardowy rachunek osobisty to dla Ciebie zbyt mało, koniecznie sprawdź ofertę mKonta Intensive w mBanku. Zakładając konto w ramach promocji „mKonto Intensive z kartą podarunkową” otrzymasz dodatkowe 100 zł na zakupy w sklepie Intersport. Wystarczy, że podpiszesz umowę o prowadzenie konta wraz z kartą i wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych.

Wybierając konto z kartą Visa Świat Intensive przez 2 lata nie będziesz płacić za użytkowanie karty wielowalutowej.

Co więcej, polecając mKonto Intensive otrzymasz od banku 200 zł premii. Promocja "mKonto Intensive z kartą podarunkową" trwa do 14 października 2019 roku lub do momentu wydania 1700 nagród.

2 września br. rozpoczęła się promocja mBanku „mKonto Intensive z kartą podarunkową”, w której zyskać można 100 złotych. Nagroda wydawana jest w formie elektronicznego kodu, który umożliwia realizację zakupów w sieciach sklepów sportowych Intersport (zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym). Co więcej, klienci wybierający Visa Świat Intensive zyskają 2-letnią gwarancję darmowego użytkowania karty. Aby zyskać e-bon zakupowy oraz gwarancję braku opłat za użytkowanie karty wielowalutowej, wystarczy jedynie zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą, a następnie wykonać co najmniej 5 transakcji kartą debetową. 

Promocja „mKonto Intensive z kartą podarunkową” prowadzona jest w okresie od 2 września do 14 października 2019 roku, bądź też do momentu wyczerpania limitu 1700 nagród.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne,
 • osoby pełnoletnie,
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nowi klienci banku, czyli osoby niebędące posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego w okresie od 1 stycznia 2017 roku, aż do momentu rozpoczęcia promocji. 

Warto również zwrócić uwagę na nową edycję programu „PolecamBank – edycja 2/2019”, który rozpoczął się 2 września i prowadzony będzie do 1 marca 2020 roku. 

100 zł i Visa Świat Intensive bez opłat 

W ramach najnowszej promocji „mKonto Intensive z kartą podarunkową” klienci mBanku zyskać mogą:

 • 100 złotych wydawane w formie elektronicznego kodu zakupowego, do wykorzystania w sklepie Intersport (stacjonarnym oraz internetowym);
 • 24 miesiące zwolnienia z opłat za użytkowanie karty Visa Świat Intensive (oferta dostępna dla tych klientów, którzy składając wniosek o mKonto Intensive wybiorą do niego kartę debetową Visa Świat Intensive).

Dodatkowo, polecając mKonto Intensive swoim znajomym w ramach programu „PolecamBank – edycja 2/2019” można zyskać 200 złotych, za każde skuteczne polecenie. 

Bank premiuje również skuteczne polecenia innych kont, w tym rachunków dla dzieci, kont firmowych oraz standardowego rachunku eKonto. Wysokość przyznawanej premii zależna jest od typu poleconego konta i wynosi od 50 złotych do 300 złotych. 

Brak górnego limitu naliczanych premii sprawia, że jedna osoba może zyskać nawet kilkaset złotych premii za skuteczne polecenia produktów mBanku

Jak zyskać 100 zł na zakupy w Intersport? 

Aby otrzymać nagrodę w ramach w promocji „mKonto Intensive z kartą podarunkową” należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. w terminie do 14 października 2019 roku (lub do momentu wyczerpania puli 1700 nagród) złożyć wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą debetową
 2. przystąpić do promocji poprzez akceptację oświadczenia zawartego we wniosku „Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej Regulaminu przez stronę internetową Banku”;
 3. zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku dla osób fizycznych;
 4. w terminie do 30 dni (liczonych od dnia zawarcia umowy) wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych, za pomocą wydanej do rachunku karty debetowej.

Nagroda w formie elektronicznego kodu zakupowego będzie przekazywana SMS-em na numer telefonu uczestnika promocji, w terminie do 30 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków. 

Konto Intensive

mKonto Intensive zaprojektowano w taki sposób, aby jego parametry odpowiadały osobom mającym nieco większe wymagania i dochody. W związku z tym rachunek został rozbudowany o dodatkowe opcje i usługi, takie jak możliwość korzystania z karty wielowalutowej Visa Świat Intensive.

Najważniejsze cechy mKonta Intensive:

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku (jeżeli miesięczne wpływy na konto wynoszą minimum 7000 złotych lub średniomiesięczne saldo rachunku to minimum 100 000 złotych. W przypadku braku odpowiednich wpływów na konto bank nalicza opłatę w wysokości 49,50 złotych miesięcznie);
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej Visa Świat Intensive (przy złożeniu wniosku o wydanie karty w ramach promocji „mKonto Intensive z kartą podarunkową”);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za pakiet 3 przelewów ekspresowych w miesiącu;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z zagranicznych bankomatów;
 • 0 zł za przewalutowanie transakcji walutowych (realizowanych w ponad 180 walutach za pomocą karty Visa Świat Intensive);
 • 0 zł za wsparcie asystenta Concierge;
 • 0 zł za priorytetową obsługę na mLinii;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego o obniżonej marży, w ramach promocji „Twój dom marzeń”;
 • możliwość przystąpienia do programu PolecamBank, w którym mBank płaci do 300 złotych za skuteczne polecenie konta w banku. 

Podsumowanie

Promocja „mKonto Intensive z kartą podarunkową” to miła propozycja dla tych osób, które zastanawiały się nad uruchomieniem rachunku mKonto Intensive w mBanku. Nagroda nie jest wygórowana, jednak same warunki promocji sprowadzają się do założenia konta i realizacji minimum 5 transakcji kartą. 

Zalety promocji:

 • bardzo proste warunki,
 • dość długi czas na realizację zadania promocyjnego,
 • możliwość zyskania 2-letniej gwarancji braku opłat za użytkowanie karty wielowalutowej Visa Świat Intensive.

Wady promocji:

 • ograniczona pula nagród,
 • „ruchomy” czas promocji, który związany jest z pulą nagród,
 • niska wartość nagrody,

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!