100 zł do Allegro + Smart na darmowe dostawy z mKontem Intensive w mBanku

100 zł do Allegro + Smart na darmowe dostawy z mKontem Intensive w mBanku

300 zł
premii

Z mBankiem i mKontem Intensive zyskać można darmowy rok przesyłek z Allegro oraz bon zakupowy o wartości 100 złotych. Wystarczy założyć konto i aktywnie korzystać z karty i/lub BLIK-a przez 4 kolejne miesiące. Warto również zwrócić uwagę na kolejną edycję programu „PolecamBank”, w którym premia może wynosić nawet 200 zł za jedno, skutecznie polecone konto. Promocja „mKonto Intensive z Allegro” trwa do 31.01.2020 roku.

W mBanku promocji nie brakuje. Tym razem bank zachęca nowych klientów do skorzystania z oferty rachunku osobistego dla wymagających. W nowej promocji „mKonto Intensive z Allegro” zyskać można roczny abonament Allegro Smart oraz dodatkowe 100 złotych na zakupy. Wystarczy założyć konto i przez cztery miesiące aktywnie korzystać z karty i/lub BLIK-a. Warto również zwrócić uwagę na nową edycję programu „PolecamBank”, w którym za skuteczne polecenie konta bank przyznaje premie. W zależności od wybranego konta pojedyncza premia waha się od 75 złotych do 200 złotych. Nie ma również górnej granicy premii, wobec tego każde skuteczne polecenie konta, to dodatkowe środki na rachunku polecającego. 

Promocja „mKonto Intensive z Allegro” prowadzona jest do 31 stycznia 2021 roku.

Program „PolecamBank – edycja 2/2020” obowiązuje do 2 marca 2021 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji „mKonto Intensive z Allegro” mogą wziąć:

 • osoby fizyczne,
 • osoby pełnoletnie,
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nowi klienci banku, czyli osoby niebędące posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego w okresie od 1 stycznia 2017 roku, aż do momentu rozpoczęcia promocji. 

Warunki promocji

W promocji „mKonto Intensive z Allegro” nagroda została podzielona na dwie części. Pierwszą jest darmowy, roczny abonament w usłudze Allegro Smart. Druga to e-bon zakupowy Allegro o wartości 100 złotych.

Aby otrzymać roczny abonament Allegro Smart należy spełnić następujące warunki:

 1. Do 31 stycznia 2021 roku złożyć wniosek o mKonto Intensive, za pośrednictwem strony internetowej banku
 2. Do 31 stycznia 2021 roku podpisz umowę o prowadzenie konta.
 3. Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu założenia rachunku, wykonać transakcje kartą i/lub BLIK-iem na kwotę łączną minimum 2000 złotych.

Aby otrzymać e-kod zakupowy o wartości 100 złotych, należy spełnić podstawowe warunki promocji, a także w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonać transakcje kartą lub BLIK o łącznej wartości minimum 2000 złotych.

Nagrody przyznawane będą najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca, który następuje po miesiącu spełnienia warunków. Zarówno kod uprawniający do skorzystania z usługi Allegro Smart, jak i e-kod zakupowy zachowują swą ważność przez 3 miesiące, od dnia przekazania nagrody.

O mKoncie Intensive

To propozycja rachunku osobistego dla zamożnych i wymagających klientów. mBank zadbał o to, aby parametry konta wykraczały poza standardową ofertę rachunków osobistych.

Najważniejsze cechy mKonta Intensive:

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku (jeżeli miesięczne wpływy na konto wynoszą minimum 7000 złotych lub średniomiesięczne saldo rachunku to minimum 100 000 złotych. W przypadku braku odpowiednich wpływów na konto, bank nalicza opłatę w wysokości 49,50 złotych miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za pakiet 3 przelewów ekspresowych w miesiącu;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z zagranicznych bankomatów;
 • 0 zł za przewalutowanie transakcji walutowych (realizowanych w ponad 180 walutach za pomocą karty Visa Świat Intensive);
 • 0 zł za wsparcie asystenta Concierge;
 • 0 zł za priorytetową obsługę na mLinii;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • dostęp do atrakcyjnych ofert lokat i pakietów inwestycyjnych;
 • możliwość przystąpienia do programu PolecamBank, w którym mBank płaci do 200 złotych za skuteczne polecenie konta w banku. 

Podsumowanie

Prosta promocja, w której zyskać może każda osoba często korzystająca z transakcji bezgotówkowych. Wystarczy regularnie płacić kartą lub BLIK-iem, aby otrzymać obie nagrody. Godnym uwagi jest również program „PolecamBank – edycja 2/2020”, w którym nie ma ograniczeń premii. W tym banku każde skuteczne polecenie rachunku zmienia się w dodatkowe środki na koncie. 

Zalety promocji:

 • bardzo proste warunki promocji,
 • możliwość pozyskania dodatkowych środków w programie poleceń. 

Wady promocji:

 • dość niska wartość nagrody w stosunku do wymaganej kwoty zrealizowanych transakcji.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!