100 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim

100 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim
Źródło: Strona WWW ING Banku Śląskiego

1 czerwca 2016 roku wystartowała nowa promocja w ING Banku Śląskim pod nazwą „100 zł za otwarcie Konta”, która polega na otworzeniu Konta Direct. Oferta skierowana jest do nowych klientów, a po spełnieniu prostych warunków klient jest premiowany nagrodą pieniężną 100 zł.

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Oferta jest skierowana do klientów, którzy od 1 kwietnia 2016r. nie dysponowały jakiegokolwiek rachunku prowadzonego przez Bank Millennium. Promocja dotyczy Konta 360° i Konta 360° Student.

Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię za otwarcie konta.

Co należy zrobić aby uzyskać premię?

Aby otrzymać 100 zł należy:

  • od 7 czerwca 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r. wypełnić formularz na stronie banku i zawrzeć umowę o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort i kartę debetową wydawaną do tego konta. Dodatkowo należy podpisać umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe prowadzone w złotówkach jeśli takiego konta nie posiada.
  • do 31 grudnia 2016 r. wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł, dokonane kartą debetową wydawaną do Konta z Lwem. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki.
  • w dniu wypłaty nagrody będzie posiadaczem otwartego w ramach Promocji Konta i karty debetowej wydawanej do tego Konta z Lwem oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Otrzymanie nagrody

Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 31 stycznia 2017 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe, które klient posiadał lub otworzył w ramach opisywanej promocji. Kwota nagrody pieniężnej podlega zwolnieniu z podatku dochodowego.

Regulamin promocji znajduje się pod linkiem.

Konto z Lwem Direct

Konto Direct w ING Banku Śląskim charakteryzuje się dobrymi parametrami:

  • brak opłat za prowadzenie rachunku i za wydanie standardowej karty debetowej;
  • brak opłat za używanie karty debetowej (przy dokonaniu płatności bezgotówkowych za minimum 300 złotych w danym okresie rozliczeniowym);
  • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
  • możliwość zamówienia naklejki zbliżeniowej VISA (pobierana jest jednorazowa opłata za wydanie naklejki, w wysokości 15 złotych);
  • 0 zl wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash w Polsce;
  • 0 zł wypłaty gotówki w ramach usługi cashback;

Więcej informacji o Koncie Direct możesz uzyskać na stronie recenzji konta.

 

Otwórz Konto Direct i uzyskaj premie 100 zł

 

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!