Do 210 zł premii za założenie konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

Do 210 zł premii za założenie konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

160 zł
premii

Załóż Konto Direct, Komfort lub Mobi w ING Banku Śląskim. Zrealizuj wymagane transakcje bezgotówkowe i odbierz powitalne 110 złotych. Spełnij dodatkowe warunki aktywności, utrzymaj aktywne Otwarte Konto Oszczędnościowe i odbierz dodatkowe 50 zł. A kiedy polecisz znajomemu konto w ING, to zyskasz 100 zł, a Twój znajomy 50 zł. Konto w promocji możesz uruchomić do 31.09.2021 roku.

ING Bank Śląski S.A. kolejny raz proponuje pieniądze, za założenie konta osobistego z Lwem. Wybierając Konto Direct, Konto Komfort lub Konto Mobi razem z kontem oszczędnościowym, zyskać możesz do 160 złotych powitalnej premii. A kiedy zaczniesz polecać konta swoim znajomym, to bank wypłaci 100 złotych premii Tobie i 50 złotych dla nowego klienta, który pojawi się z Twojego polecenia. 

Zgłoszenie do promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” lub „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” możesz przesłać do 31 września 2021 roku. 

Do promocji „Poleć konto znajomemu” możesz przystąpić do 25 listopada 2021 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji możesz wziąć jeżeli:

 • jesteś pełnoletnią osobą fizyczną o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • w okresie od 1 kwietnia 2020 roku do 30 czerwca 2021 roku. nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem któregokolwiek z następujących kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lewem Active, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP;
 • wyraziłeś zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. 

Uwaga! Wybór promocji, z której skorzystasz, zależy od tego, czy ukończyłeś 26 lat. Wynika to z tego, że Konto Mobi prowadzone jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Warunki uczestnictwa w promocji

Premię otrzymasz, gdy spełnisz łącznie następujące warunki:

 1. Do 30 września 2021 roku korzystając ze strony internetowej ING Banku Śląskiego, uruchomisz Konto Direct lub Konto Komfort wraz z kartą debetową, oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym.

  Na tym etapie wpisz kod polecający od znajomego aby zgarnąć dodatkowe 50 zł za otwarcie konta
 2. Do 31 grudnia 2021 roku zrealizujesz transakcje bezgotówowe (kartą, elektronicznym portfelem lub BLIK), na kwotę łączną minimum 1000 złotych.

  - Za spełnienie tych warunków otrzymasz 110 zł
 3. Dodatkową premię w wysokości 50 złotych otrzymasz, gdy spełnisz do 31 grudnia 2021 roku podstawowe warunki promocji, a także:
  • wykonasz co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe BLIK, za zakupy realizowane w sklepach internetowych (Uwaga! – mogą to być transakcje zrealizowane w ramach podstawowych warunków promocji).
  • uzyskasz wpływy (z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty) na konto, na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie, przy czym wpływy te zostaną zaksięgowane w dowolnych trzech miesiącach objętych promocją.
  • uruchomisz co najmniej jeden Cel oszczędnościowy, na którym saldo wyniesie minimum 300 złotych (możesz założyć więcej niż jeden Cel oszczędnościowy, wówczas liczone jest saldo ze wszystkich kont oszczędnościowych). 

Wypłata premii w wysokości 110 złotych lub 160 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie do 14 stycznia 2022 roku.

Uwaga! Warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie aktywnego Otwartego Konta Oszczędnościowego, do dnia przewidywanej wypłaty. 

Jeżeli nie masz skończone 26 lat, wówczas możesz skorzystać z promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”. Aby otrzymać 110 złotych musisz: 

 1. Do 30 września 2021 roku, korzystając ze strony internetowej ING Banku Śląskiego lub Aplikacji Moje ING, uruchomić Konto Mobi wraz z kartą debetową, oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym.
 2. Do 31 października 2021 roku zrealizować co najmniej 10 transakcji bezgotówowych (kartą, elektronicznym portfelem lub BLIK).

  Dodatkowe 50 złotych otrzymasz, gdy do 31 października 2021 roku: 
  • wykonasz co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe BLIK, za zakupy realizowane w sklepach internetowych (Uwaga! – mogą to być transakcje zrealizowane w ramach podstawowych warunków promocji).
  • uruchomisz co najmniej jeden Cel oszczędnościowy, na którym saldo wyniesie minimum 100 złotych (możesz założyć więcej niż jeden Cel oszczędnościowy, wówczas liczone jest saldo ze wszystkich kont oszczędnościowych).

Wypłata premii w wysokości 110 złotych lub 160 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie do 15 listopada 2021 roku.

Uwaga! Warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie aktywnego Otwartego Konta Oszczędnościowego, do dnia przewidywanej wypłaty.

Jeżeli chcesz otrzymać premię w ramach promocji „Poleć konto znajomemu” musisz spełnić następujące warunki:

 1. Od co najmniej 30 dni być posiadaczem rachunku w ING Banku Śląskim.
 2. Przystąpić do promocji „Poleć konto znajomemu”.
 3. Wygenerować specjalny kod promocji.
 4. Przekazać kod promocji dowolnej liczbie znajomym (Uwaga! Premię otrzymasz tylko za 10 skutecznych poleceń – maksymalnie 1000 złotych). 
 5. Do 25 listopada 2021 roku wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 złotych.

Aby polecenie było uznane za skuteczne, osoba polecona musi:

 • podać Twój indywidualny kod promocyjny w trakcie składania wniosku o konto,
 • zrealizować transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 złotych,
 • wyrazić niezbędne zgody, na potrzeby realizacji promocji.

Otwórz Konto Direct z premią

Konto Direct w ING Banku Śląskim

Oferta ING Banku Śląskiego skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które nastawiane są na samodzielną realizację transakcji bankowych, a przy tym lubią mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami. 

Z Kontem Direct najważniejsze usługi bankowe pozostają bezpłatne. Co więcej, dzięki aplikacji Moje ING rozbudowanej w liczne funkcje, przez cały czas można kontrolować stan konta, planować budżet domowy, realizować przelewy (w tym na telefon), realizować płatności BLIK, a także korzystać z dodatkowych produktów i usług, np. kantora ING.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej Visa zbliżeniowa (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • możliwość podłączenia karty debetowej Visa do konta walutowego (prowadzonego w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich), a tym samym transakcje walutowe rozliczane są bez dodatkowych kosztów; 
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach;
 • Smart Saver – możliwość automatycznego oszczędzania na dedykowanym koncie oszczędnościowym, przy okazji realizacji innych transakcji. 

Podsumowanie

Oferta ING Banku Śląskiego to ciekawa propozycja dla Ciebie, jeżeli poszukujesz nowoczesnego rachunku osobistego, a przy tym jesteś nastawiony na samodzielną realizację transakcji. Biorąc udział w promocji, a także w programie poleceń, zyskasz nawet 1160 złotych.

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji,
 • długi czas na realizację warunków promocji,
 • premia podzielona na dwie części 110 złotych oraz 50 złotych,
 • prowadzone są dwie promocje – dla osób ze stałymi dochodami i dla młodych klientów korzytających z konta Mobi,
 • warunki promocji dopasowane są do możliwości finansowych posiadacza konta,
 • możliwość wykorzystania premii na dowolny cel,
 • możliwość zyskania do 1000 złotych premii za skuteczne polecenia,
 • w programie poleceń zyskuje również osoba polecona. 

Wady promocji:

 • konieczność uruchomienia rachunku za pośrednictwem strony internetowej

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!
Otwórz konto w promocji