Do 210 zł premii za założenie konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

Aktualizacja:
Do 210 zł premii za założenie konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

160 zł
premii

Załóż Konto Direct, Komfort lub Mobi w ING Banku Śląskim. Zrealizuj wymagane transakcje bezgotówkowe i odbierz powitalne 110 złotych. Spełnij dodatkowe warunki aktywności, utrzymaj aktywne Otwarte Konto Oszczędnościowe i odbierz dodatkowe 50 zł. Konto w promocji możesz uruchomić do 19.01.2022 roku.

ING Bank Śląski S.A. kolejny raz proponuje pieniądze, za założenie konta osobistego z Lwem. Wybierając Konto Direct, Konto Komfort lub Konto Mobi razem z kontem oszczędnościowym, zyskać możesz do 160 złotych powitalnej premii.

Zgłoszenie do promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” lub „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” możesz przesłać do 19 stycznia 2022 roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji możesz wziąć jeżeli:

 • jesteś pełnoletnią osobą fizyczną o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • w okresie od 1 lipca 2020 roku do 30 września 2021 roku. nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem któregokolwiek z następujących kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lewem Active, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP;
 • wyraziłeś zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. 

Uwaga! Wybór promocji, z której skorzystasz, zależy od tego, czy ukończyłeś 26 lat. Wynika to z tego, że Konto Mobi prowadzone jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Warunki uczestnictwa w promocji

Premię otrzymasz, gdy spełnisz łącznie następujące warunki:

 1. Do 19 stycznia 2022 roku korzystając ze strony internetowej ING Banku Śląskiego, uruchomisz Konto Direct lub Konto Komfort wraz z kartą debetową, oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym.
 2. Do 19 stycznia 2022 roku zrealizujesz transakcje bezgotówowe (kartą, elektronicznym portfelem lub BLIK), na kwotę łączną minimum 1000 złotych.

  - Za spełnienie tych warunków otrzymasz 110 zł
 3. Dodatkową premię w wysokości 50 złotych otrzymasz, gdy spełnisz do 19 kwietnia 2022 roku podstawowe warunki promocji, a także:
  • wykonasz co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe blikiem, za zakupy realizowane w sklepach internetowych (Uwaga! – mogą to być transakcje zrealizowane w ramach podstawowych warunków promocji).
  • uzyskasz wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie, przy czym wpływy te zostaną zaksięgowane w dowolnych trzech miesiącach objętych promocją.
  • uruchomisz co najmniej jeden Cel oszczędnościowy, na którym saldo wyniesie minimum 300 złotych (możesz założyć więcej niż jeden Cel oszczędnościowy, wówczas liczone jest saldo ze wszystkich kont oszczędnościowych). 

Wypłata premii w wysokości 110 złotych lub 160 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie do 4 maja 2022 roku.

Uwaga! Warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie aktywnego Otwartego Konta Oszczędnościowego, do dnia przewidywanej wypłaty. 

Warunki dla Konta dla młodych Mobi

Jeżeli nie masz skończone 26 lat, wówczas możesz skorzystać z promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”. Aby otrzymać 110 złotych musisz: 

 1. Do 19 stycznia 2022 roku, korzystając ze strony internetowej ING Banku Śląskiego, uruchomić Konto Mobi wraz z kartą debetową, oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym.
 2. Do 19 lutego 2022 roku zrealizować co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych (kartą, elektronicznym portfelem lub BLIK).

  Dodatkowe 50 złotych otrzymasz, gdy do 19 lutego 2022 roku: 
  • wykonasz co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe blikiem, za zakupy realizowane w sklepach internetowych (Uwaga! – mogą to być transakcje zrealizowane w ramach podstawowych warunków promocji).
  • uruchomisz co najmniej jeden Cel oszczędnościowy, na którym saldo wyniesie minimum 100 złotych (możesz założyć więcej niż jeden Cel oszczędnościowy, wówczas liczone jest saldo ze wszystkich kont oszczędnościowych).

Wypłata premii w wysokości 110 złotych lub 160 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie do 8 marca 2022 roku.

Uwaga! Warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie aktywnego Otwartego Konta Oszczędnościowego, do dnia przewidywanej wypłaty.

Otwórz Konto Direct z premią

Konto Direct w ING Banku Śląskim

Oferta ING Banku Śląskiego skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które nastawiane są na samodzielną realizację transakcji bankowych, a przy tym lubią mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami. 

Z Kontem Direct najważniejsze usługi bankowe pozostają bezpłatne. Co więcej, dzięki aplikacji Moje ING rozbudowanej w liczne funkcje, przez cały czas można kontrolować stan konta, planować budżet domowy, realizować przelewy (w tym na telefon), realizować płatności BLIK, a także korzystać z dodatkowych produktów i usług, np. kantora ING.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej Visa zbliżeniowa (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • możliwość podłączenia karty debetowej Visa do konta walutowego (prowadzonego w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich), a tym samym transakcje walutowe rozliczane są bez dodatkowych kosztów; 
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach;
 • Smart Saver – możliwość automatycznego oszczędzania na dedykowanym koncie oszczędnościowym, przy okazji realizacji innych transakcji. 

Podsumowanie

Oferta ING Banku Śląskiego to ciekawa propozycja dla Ciebie, jeżeli poszukujesz nowoczesnego rachunku osobistego, a przy tym jesteś nastawiony na samodzielną realizację transakcji. Biorąc udział w promocj zyskasz nawet 160 złotych.

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji,
 • długi czas na realizację warunków promocji,
 • premia podzielona na dwie części 110 złotych oraz 50 złotych,
 • prowadzone są dwie promocje – dla osób ze stałymi dochodami i dla młodych klientów korzytających z konta Mobi,
 • warunki promocji dopasowane są do możliwości finansowych posiadacza konta,
 • możliwość wykorzystania premii na dowolny cel,

Wady promocji:

 • konieczność uruchomienia rachunku za pośrednictwem strony internetowej

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!
Otwórz konto w promocji