Do 120 zł premii za otwarcie Konta z Lwem Direct oraz płatności bezgotówkowe w promocji ING Banku Śląskiego

Do 120 zł premii za otwarcie Konta z Lwem Direct oraz płatności bezgotówkowe w promocji ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski znalazł ciekawy sposób na równoczesne promowanie bankowości internetowej, płatności BLIK, bankowości mobilnej oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego. W zamian za uruchomienie konta osobistego i oszczędnościowego, a także aktywne korzystanie z karty debetowej, można otrzymać 120 złotych premii.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie od 01.07.2015r. do 28.02.2017r., nie były posiadaczami lub współposiadaczami któregokolwiek z następujących Kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby zyskać 100 złotych w promocji „do 120 zł za otwarcie Konta” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 01 marca 2017r. do 14 kwietnia 2017r. otworzyć przez stronę internetową Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową do konta, a także uruchomić Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN;
 2. Do dnia wypłaty premii zachować uruchomiony w ramach promocji otwarty rachunek wraz kartą debetową, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe.
 3. W terminie do 14 sierpnia 2017r. zrealizować transakcje bezgotówkowe za pomocą wydanej karty lub autoryzowane kodem BLIK o łącznej wartości 1000 złotych. Pod uwagę brane będą tylko te transakcje, które zostaną rozliczone i zaksięgowane do 14 sierpnia 2017r.

Uwaga! Dodatkowe 20 złotych zostanie wypłacone przez ING Bank Śląski osobom, które w terminie do 14 sierpnia 2017r. zrealizują minimum 3 transakcje autoryzowane kodem BLIK, za pomocą nowej funkcjonalności w aplikacji mobilnej. Transakcje te wliczane są do wymagalnej kwoty transakcji bezgotówkowych, a co za tym idzie, muszą zostać rozliczone i zaksięgowane do 14 sierpnia 2017r.

Wypłata premii

Wypłata premii w wysokości 100 złotych lub 120 złotych (w przypadku zrealizowania 3 płatności za pomocą BLIK) nastąpi w formie przelewu na Otwarte Konto Oszczędnościowe, w terminie do 15 września 2017r.

Z regulaminem promocji zapoznasz się tutaj.

Konto z Lwem Direct

Internetowe Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim to propozycja dedykowana osobom nastawionym na samodzielną obsługę transakcji bankowych oraz płatności bezgotówkowe.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Planet Cash oraz ING Banku Śląskiego;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach.

Więcej informacji o Koncie z Lwem Direct możesz przeczytać na stronie recenzji konta

Podsumowanie

Promocja ING Banku Śląskiego „do 120 zł za otwarcie Konta” to świetna okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy dla każdego, kto poszukuje taniego, funkcjonalnego i nowoczesnego rachunku osobistego. To również bardzo dobra okazja, by zacząć oszczędzać na dowolny cel. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Konto z Lwem w pełni darmowe jest tylko wówczas, gdy wszelkie transakcji realizowane są samodzielnie z poziomu bankowości internetowej, a miesięczne transakcje kartą wynoszą minimum 300 złotych.

 

Otwórz Konto z Lwem Direct i uzyskaj premie 120 zł

 

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!