160 zł premii z kontem Direct w promocji ING Banku Śląskiego

Aktualizacja:
160 zł premii z kontem Direct w promocji ING Banku Śląskiego

160 zł
premii

Sięgnij po 100 zł premii zakładając Konto Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim i realizując płatności bezgotówkowe. A jeśli przez 3 miesiące zapewnisz wpływ min. 1000 zł na konto, wykonasz 3 transakcje BLIK w sieci i utrzymasz min. 300 zł na Celu oszczędnościowym, to otrzymasz dodatkowe 60 zł. Konto w promocji uruchomisz do 30.06.2021 roku.

ING Bank Śląski S.A. kolejny raz proponuje pieniądze, za założenie konta osobistego z Lwem. Wybierając Konto Direct lub Konto Komfort razem z kontem oszczędnościowym, zyskać można do 160 złotych powitalnej premii. 

Promocja „Do 160 zł za otwarcie Konta Direct albo Komfort” prowadzone jest w okresie od 1 kwietnia do 15 października 2021 roku, przy czym konto musi być założone w terminie do 30 czerwca 2021 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 31 marca 2021 roku., nie były posiadaczami lub współposiadaczami któregokolwiek z następujących kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP;
 • osoby, które wyraziły zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Uczestnikiem może być osoba fizyczna (konsument), która ma pełną zdolność do czynności prawnych.

Warunki uczestnictwa w promocji

Wysokość premii jest uzależniona od tego ile spełnisz warunków promocji.

Premię w wysokości 110 złotych otrzymasz po spełnieniu następujących warunków:

 1. Do 30 czerwca 2021 roku, korzystając ze strony internetowej ING Banku Śląskiego otwórz Konto Direct lub Konto Komfort wraz z kartą debetową.

  Wymagane jest także uruchomienie konta oszczędnościowego.
 2. Do 30 września 2021 roku wykonaj transakcje bezgotówkowe (kartą lub Blikiem), na kwotę łączną minimum 1000 złotych.

Spełnienie powyższych warunków pozwoli Ci uzyskać 110 zł premii. Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe 50 zł musisz także:

 1. Do 30 czerwca 2021 roku uruchomić co najmniej jeden Cel oszczędnościowy.
 2. Do 30 września 2021 roku wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIK, za zakupy realizowane w sklepach internetowych (Uwaga! – mogą to być transakcje zrealizowane w ramach podstawowych warunków promocji).
 3. Do 30 września 2021 roku uzyskać wpływy wynagrodzenia na konto, na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie, przy czym wpływy te zostaną zaksięgowane w dowolnych trzech miesiącach objętych promocją.
 4. Do 30 września 2021 wykonać min. 3 przelewy (min. 100 zł) z konta osobistego (w różnych miesiącach) na ten Cel oszczędnościowy.
 5. Do 30 września 2021 utrzymać min. 300 zł na Celu oszczędnościowym.

Wypłata premii w wysokości 110 złotych lub 160 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie do 15 października 2021 roku.

Uwaga! Warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie aktywnego Otwartego Konta Oszczędnościowego, do dnia przewidywanej wypłaty.

Otwórz Konto Direct z premią

Konto Direct w ING Banku Śląskim

Oferta ING Banku Śląskiego skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które nastawiane są na samodzielną realizację transakcji bankowych, a przy tym lubią mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami. 

Z Kontem Direct najważniejsze usługi bankowe pozostają bezpłatne. Co więcej, dzięki aplikacji Moje ING rozbudowanej w liczne funkcje, przez cały czas można kontrolować stan konta, planować budżet domowy, realizować przelewy (w tym na telefon), realizować płatności BLIK, a także korzystać z dodatkowych produktów i usług, np. kantora ING.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej Visa zbliżeniowa (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • możliwość podłączenia karty debetowej Visa do konta walutowego (prowadzonego w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich), a tym samym transakcje walutowe rozliczane są bez dodatkowych kosztów; 
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach;
 • Smart Saver – możliwość automatycznego oszczędzania na dedykowanym koncie oszczędnościowym, przy okazji realizacji innych transakcji. 

Podsumowanie

Promocja ING Banku Śląskiego to miłe zaproszenie dla nowych klientów, którzy mają okazję skorzystać z atrakcyjnej oferty kont osobistych. Warto również zwrócić uwagę na rozbudowaną ofertę usług bankowych, takich jak programy oszczędnościowe i inwestycyjne, a także innowacyjne systemy zarządzania domowym budżetem. 

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji,
 • długi czas na realizację warunków promocji,
 • premia podzielona na dwie części 100 złotych oraz 60 złotych,
 • możliwość wykorzystania premii na dowolny cel. 

Wady promocji:

 • konieczność uruchomienia rachunku za pośrednictwem strony internetowej,
 • konieczność założenia konta oszczędnościowego „Cele oszczędnościowe”, aby móc uzyskać maksymalną kwotę premii.   

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!