140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

Aktualizacja:
4 opinie
140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

160 zł
premii

ING Bank Śląski rozpoczął kolejną akcję promocyjną swoich rachunków osobistych. Za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort wraz z rachunkiem oszczędnościowym, a także aktywne użytkowanie karty płatniczej, bank przewidział premie finansowe dla uczestników promocji. W ramach bieżącej akcji otrzymać można 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych.

Uwaga! Promocja została przedłużona do 31 grudnia 2019 roku!

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych
 • osoby, które w okresie od 1 lipca 2018 r. do 30 września 2019 r., nie były posiadaczami lub współposiadaczami któregokolwiek z następujących Kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby zyskać premię w wysokości 100 złotych należy spełnić łącznie następujące, podstawowe warunki:

 1. Do 31 grudnia 2019 r. otworzyć przez stronę internetową Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową do konta, a także uruchomić konto oszczędnościowe;
 2. W terminie do 2 marca 2020 r. zrealizować transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na kwotę minimum 1000 zł kartą lub BLIKiem.

  Premia 120 zł

  Przewidywana jest dla osób, które spełnią powyższe warunki promocji, a także w terminie do 2 marca 2020 r. zrealizują minimum 3 transakcje za pomocą BLIK w sklepach internetowych (transakcje są wliczane do wymaganej kwoty transakcji bezgotówkowych z punktu pierwszego).

  Premia 140 zł

  Kolejne 20 zł premii przyznane będzie osobom, które spełnią wszystkie powyższe warunki, a także w terminie do 2 marca 2020 r. otrzymają wynagrodzenie na otwarty w promocji rachunek, na kwotę minimum 1000 złotych.
 3. Do dnia wypłaty premii zachować uruchomiony w ramach promocji otwarty rachunek wraz z kartą debetową, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Regulamin promocji

Wypłata premii

Wypłata premii w wysokości 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych (w zależności od spełnionych warunków) nastąpi w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe, w terminie do 18 marca 2020 r. lub do 10 stycznia 2020 r. po spełnieniu warunków do 31 grudnia 2019 r.

Otwórz Konto z Lwem Direct z premią

Konto z Lwem Direct

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim to rachunek osobisty przeznaczony dla osób, które oczekują całodobowego dostępu do swojego konta, są nastawione na samodzielną obsługę standardowych transakcji bankowych, a przy tym chętnie realizują płatności bezgotówkowe.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji płatności na poziomie 300 złotych miesięcznie);
 • możliwość podłączenia karty debetowej Visa do konta walutowego (prowadzonego w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich), dzięki czemu transakcji walutowe rozliczane są bez dodatkowych kosztów;
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash;
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 800 wpłatomatach.

Podsumowanie

ING Bank Śląski kolejny raz postanowił aktywnie promować rachunki osobiste oraz konta oszczędnościowe. Promocja „Do 140 za otwarcie konta Direct lub Komfort” to prosty sposób na pozyskanie 100 złotych, 120 złotych lub 140 złotych premii na konto. Warunki są proste i realne do spełnienia nawet przez osoby, które nie mają stałych dochodów lub są one na bardzo niskim poziomie.

Warto również zwrócić uwagę na samo Konto z Lewem, które w wersji Direct jest w pełni darmowe dla wszystkich innych klientów, jeżeli wszelkie transakcji realizowane są na poziomie bankowości internetowej, a miesięczne transakcje kartą wynoszą minimum 300 złotych. Osoby poniżej 26 roku życia do spełnienia tego warunku muszą wykonać transakcje na kwotę 200 złotych.

Komentarze i opinie o promocji

 • Basia
  Potwierdzam! Promocja działa. A samo konto to 21 wiek w porównaniu do innych a miałam w kilku bankach już konta osobiste.

  POLECAM!
  Odpowiedz
 • molekin
  otworzyłem rachunek po przeczytaniu rankingu i nie zawiodłem się. Jest naprawdę intuicyjny. Fajnie że dodatkowa kasa wpadnie
  Odpowiedz
 • Rammus
  Promocja bardzo prosta. Byłem na etapie zmiany konta więc się skusiłem. Znajomi polecali ING i dałem się przekonać. Póki co wszystko OK!
  Odpowiedz
 • franek
  Jestem studentem i nie będę ukrywał, że promocja mnie skusiła. Konto też jest odpowiednie, zależało mi na rachunku darmowym i nowoczesnym.

  Polecam
  Odpowiedz