Zyskaj do 300 zł premii w promocji „Plus na ZUS” z Kontem Firma+ w Idea Banku

Zyskaj do 300 zł premii w promocji „Plus na ZUS” z Kontem Firma+ w Idea Banku

W promocji „Plus na ZUS – edycja nr 2” nowi posiadacze Konta Firma+ w Idea Banku S.A. mogą otrzymać do 300 zł premii. Po raz drugi wystarczy założyć konto i co miesiąc regulować płatności do ZUS. Nowa edycja promocja prowadzona jest do 31.01.2021 roku lub momentu zarejestrowania 1000 uczestników. 

W Idea Banku S.A. przedsiębiorczy mają lepiej. Zakładając Konto Firma+ w ramach promocji „Plus na ZUS” zyskać można nawet 300 złotych premii. Bank przez pół roku zwracać będzie do 10% wartości składek na ZUS, które opłacane są z rachunku firmowego. 

Promocja „Plus na ZUS – edycja nr 2” prowadzona jest do 31 stycznia 2021 roku, lub do momentu zarejestrowania 1000 uczestników. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • osoby, które na 6 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały żadnego rachunku (rozliczeniowego, oszczędnościowego, walutowego) w Idea Banku S.A., który prowadzony był dla jednoosobowej działalności gospodarczej;
 • osoby, które nie uczestniczyły w promocji „Premiowanie za bankowanie”;
 • osoby, które przystępując do promocji wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym, zgodę na marketing elektroniczny oraz zgodę na marketing telefoniczny.

Warunki promocji

W promocji „Plus na ZUS – edycja nr 2” zyskać można 10% zwrotu za przelewy do ZUS, przez okres 6 kolejnych miesięcy. Maksymalna kwota premii to 50 złotych miesięcznie i 300 złotych przez wszystkie miesiące objęte promocją. 

Aby otrzymać pierwszą premię należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 stycznia 2021 roku (lub do momentu zakończenia promocji) złożyć wniosek o Konto Firma+ wraz z kartą debetową.
 2. Zawrzeć z Idea Bankiem S.A. umowę o Umowę o Rachunek, Umowę o Kartę i Umowę o Bankowość Elektroniczną (w oddziale banku lub poprzez stronę internetową banku).
 3. W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy zalogować się do systemu bankowości internetowej i przystąpić to tzw. „Sprzedaży Premiowej”.
 4. Aktywować otrzymaną kartę debetową. 
 5. W miesiącu przystąpienia do promocji wykonać przelew z tytułu składki ZUS.

Aby otrzymać kolejne premie należy: 

 1. Realizować przelewy do ZUS przez 5 kolejnych miesięcy.
 2. Utrzymać aktywną kartę debetową.
 3. Utrzymać zgody marketingowe. 

Zgodnie z regulaminem promocji, maksymalna wysokość przyznawanej premii to 50 zł miesięcznie (nie więcej niż 300 zł w ciągu 6 miesięcy promocyjnych).

Premia wypłacana jest w  formie przelewu na rachunek Uczestnika promocji, do 15. dnia roboczego każdego kolejnego miesiąca, następującego po okresie za który przysługuje premia. 

O Koncie Firma+

Konto Firma+ to rachunek firmowy, z jakiego mogą korzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Rachunek jest prosty w obsłudze, funkcjonalny, a przy tym zapewnia dostęp do dodatkowych produktów i usług, tj. program do fakturowania.

Konto
0 / 10 zł
Karta
0 / 8 zł
Bankomaty
Tak
Przelew do ZUS i US

0 zł

Najważniejsze cechy konta:

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku przez 24 miesiące (po upływie tego okresu opłata wynosi 10 złotych miesięcznie, jednak może być zniesiona przy utrzymaniu aktywnej karty debetowej i realizacji przelewów do ZUS);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe;
 • 0 zł za przelewy SEPA (w systemie bankowości internetowej);
 • 0 zł za używanie karty płatniczej (przy realizacji transakcji płatniczych za minimum 400 zł miesięcznie lub wpłacie we wpłatomacie na kwotę minimum 1000 zł);
 • 0 zł za pakiet 5 pierwszych wypłat w miesiącu, z bankomatów w całym kraju;
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach (do 100 000 złotych);
 • darmowy program do fakturowania.

Podsumowanie

To już kolejna edycja promocji, jaką Idea Bank S.A. przygotował dla przedsiębiorców. I tym razem warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy założyć konto i regularnie dokonywać płatności do ZUS. Dużym atutem jest fakt, że Konto Firma+ pozostaje bezwarunkowo darmowe przez 2 lata. 

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji;
 • możliwość zyskania do 300 złotych zwrotu za przelewy do ZUS.

Wady promocji:

 • w promocji może wziąć udział tylko 1000 uczestników;
 • rzeczywisty czas przyjmowania zgłoszeń zależny jest od liczby uczestników.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!