Do 300 zł premii, czyli „Bonus na ZUS” z Kontem+ w Idea Banku

Do 300 zł premii, czyli „Bonus na ZUS” z Kontem+ w Idea Banku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Masz firmę? Załóż darmowe Konto Firma+ w Idea Banku S.A. i skorzystaj z promocji „Plus na ZUS”. Wystarczy założyć konto i co miesiąc regulować płatności do ZUS. W ten sposób zyskasz do 300 zł premii w ciągu 6 miesięcy. Promocja prowadzona jest do 30.05.2020 roku lub momentu zarejestrowania 1000 uczestników.

W Idea Banku S.A. przedsiębiorczy mają lepiej. Zakładając Konto Firma+ w ramach promocji „Plus na ZUS” zyskać można nawet 300 złotych premii. Bank przez pół roku zwracać będzie do 10% wartości składek na ZUS, które opłacane są z rachunku firmowego. 

Promocja „Plus na ZUS” prowadzona jest w okresie od 4 lutego do 30 maja 2020 roku, lub do momentu zarejestrowania 1000 uczestników. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • osoby, które na 6 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały żadnego rachunku (rozliczeniowego, oszczędnościowego, walutowego) w Idea Banku S.A., który prowadzony był dla jednoosobowej działalności gospodarczej;
 • osoby, które nie uczestniczyły w promocji „Premiowanie za bankowanie”;
 • osoby, które przystępując do promocji wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym, zgodę na marketing elektroniczny oraz zgodę na marketing telefoniczny.

Warunki promocji

W promocji „Plus na ZUS” zyskać można 10% zwrotu za przelewy do ZUS, przez okres 6 kolejnych miesięcy. Maksymalna kwota premii to 50 złotych miesięcznie i 300 złotych przez cały okres promocji.

Aby otrzymać pierwszą premię należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 4 lutego do 30 maja 2020 roku (lub do momentu zakończenia promocji) złożyć wniosek o Konto Firma+ wraz z kartą debetową. 
 2. Zawrzeć z Idea Bankiem S.A. umowę o Umowę o Rachunek, Umowę o Kartę i Umowę o Bankowość Elektroniczną (w oddziale banku lub poprzez stronę internetową banku).
 3. W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy zalogować się do systemu bankowości internetowej i przystąpić to tzw. Sprzedaży Premiowej.
 4. Aktywować otrzymaną kartę debetową. 
 5. W miesiącu przystąpienia do promocji wykonać przelew za opłatę składki ZUS.

Aby otrzymać kolejne premie należy: 

 1. Realizować przelewy do ZUS przez 5 kolejnych miesięcy.
 2. Utrzymać aktywną kartę debetową.
 3. Utrzymać zgody marketingowe. 

Zgodnie z regulaminem promocji, maksymalna wysokość przyznawanej premii to 50 zł miesięcznie (nie więcej niż 300 zł w ciągu 6 miesięcy promocyjnych).

Premia wypłacana jest w  formie przelewu na rachunek Uczestnika promocji, do 15. dnia roboczego każdego kolejnego miesiąca, następującego po okresie za który przysługuje premia. 

O Koncie Firma+

Oferta Idea Banku S.A. przygotowana została dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rachunek jest prosty w obsłudze, funkcjonalny, a przy tym zapewnia dostęp do dodatkowych produktów i usług.

Najważniejsze cechy konta: 

 • 0 zł za otwarcie rachunku;
 • 0 zł za prowadzenie rachunku przez 24 miesiące (po upływie tego okresu opłata wynosi 10 złotych miesięcznie, jednak może być zniesiona przy utrzymaniu aktywnej karty debetowej i realizacji przelewów do ZUS);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe;
 • 0 zł za przelewy SEPA (w systemie bankowości internetowej);
 • 0 zł za używanie karty płatniczej (przy realizacji transakcji płatniczych za minimum 400 zł miesięcznie lub wpłacie we wpłatomacie na kwotę minimum 1000 zł);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w całym kraju;
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach;
 • darmowy program do fakturowania.

Podsumowanie 

Promocja „Plus na ZUS” to atrakcyjna propozycja dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które poszukują taniego rachunku dla swojej firmy. Realizując standardowe transakcje firmowe zyskać można 300 złotych w ciągu pół roku. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Konto Firma+ pozostaje bezwarunkowo darmowe przez 2 lata. 

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji;
 • możliwość zyskania do 300 złotych zwrotu za przelewy do ZUS.

Wady promocji:

 • w promocji może wziąć udział tylko 1000 uczestników;
 • rzeczywisty czas przyjmowania zgłoszeń zależny jest od liczby uczestników;
 • kwotę 50 złotych miesięcznie otrzymają tylko te osoby, których składki na ZUS przekraczają kwotę 500 złotych.

 

Informacje o Idea Banku

Bank, którego historia sięga 1991 roku, pod nazwą Idea Bank S.A. funkcjonuje od niespełna 6 lat. Od samego początku skoncentrowany na obsłudze mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, stał się rozpoznawalny jako bank wspierający rozwój polskiej przedsiębiorczości, zapewniając optymalne rozwiązania dla firm poszukujących stabilności finansowej.

Konta, promocje i opinie w Idea Banku
Więcej o Idea Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!