promocja

Zgarnij gwarantowane 250 zł do Biedronki + 250 tys. zł lub smartfon SAMSUNG Galaxy A6 za założenie bezpłatnej karty w Citibanku

Zgarnij gwarantowane 250 zł do Biedronki + 250 tys. zł lub smartfon SAMSUNG Galaxy A6 za założenie bezpłatnej karty w Citibanku

Bank Handlowy przygotował kolejną akcję promocyjną kultowej już karty kredytowej. Tym razem z Citi Simplicity związany jest pewien konkurs, który szczególnie kreatywnej osobie może przynieść nawet 250 000 złotych. Pula nagród jest jednak znacznie większa, ponieważ 200 kolejnych osób otrzyma smartfona - SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018.

Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomość. Dla każdego, kto podpisze umowę z bankiem i aktywnie będzie korzystał ze swojej karty kredytowej, bank przewidział gwarantowane e-karty na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Wartość każdej karty to 250 złotych. Czas na przystąpienie do akcji rozpoczyna się 27 lipca 2018 roku i potrwa do 1 października 2018 roku.

Z oferty mogą skorzystać:

 • osoby fizyczne;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu;
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy;
 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

250 tys. zł, SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018 i bony do Biedronki

W akcji „Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity” pula nagród jest imponująca. Każdy, kto zawrze z bankiem umowę o prowadzenie karty i spełni prosty wymóg aktywnego korzystania z karty oraz bankowości internetowej, otrzyma gwarantowany bon zakupowy o wartości 250 złotych do sieci sklepów Biedronka. Bon jest jednorazowego użytku i zostanie przesłany do uczestników promocji w formie elektronicznej.

Na wszystkich kreatywnych, którzy słowami (a raczej krótkim zwrotem o długości maksymalnie 160 znaków ze spacjami) potrafią wyrazić wspaniałość Karty Kredytowej Citi Simplicity czeka szansa na atrakcyjne nagrody:

 • 250 000 złotych otrzyma osoba, która zdaniem komisji oceniającej prześle najciekawsze hasło reklamowe dla Citi Simplicity
 • SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018 – nowoczesny i funkcjonalny smartfon o wartości 1300 złotych trafi do kolejnych 200 osób, które staną się autorami najciekawszych haseł reklamowych

Warunki promocji i konkursu

W wyjątkowej akcji promocyjnej Karty Kredytowej Citi Simplicity, każdy zyskuje możliwość otrzymania e-karty o wartości 250 złotych, dzięki której zapłaci za swoje zakupy w sieci sklepów Biedronka. Aby otrzymać taki kupon należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać specjalny formularz kontaktowy dostępny na stronie promocji
 2. Podczas rozmowy zwrotnej z przedstawicielem banku złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank.
 3. Dostarczyć do banku dokument dochodowy potwierdzający zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu.
 4. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową.
 5. Najpóźniej do 30 listopada 2018 roku, zalogować się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 6. Najpóźniej do 30 listopada 2018 roku, korzystając z wydanej karty kredytowej, dodatkowej karty lub nośnika zbliżeniowego, zrealizować płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 1000 złotych.

Informacja o przyznanej nagrodzie zostanie przesłana w formie wiadomości prywatnej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, po spełnieniu warunków jej wydania, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Uwaga! Warunkiem udziału w konkursie o 250 000 złotych oraz smartfona SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018 jest przesłanie hasła promującego kartę Citi Simplicity, w momencie przesłania formularza kontaktowego widocznego na stronie promocyjnej banku.

Przesłane hasło reklamowe nie może liczyć więcej niż 160 znaków ze spacjami i koniecznie musi być zapisane w języku polskim.

Zgodnie z regulaminem, bank dokona wyboru zwycięzców na podstawie oceny przesłanych prac konkursowych. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 grudnia 2018 roku.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Bezpłatna karta kredytowa Citi Simplicity stała się topowym produktem banku, który równocześnie można określić mianem najbardziej uniwersalnej karty kredytowej, odpowiedniej dla każdego.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS;
 • możliwość dodania karty do aplikacji płatniczej Google Pay.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że „Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity” to jedna z najbardziej wyjątkowych akcji promocyjnych i konkurs w jednym. Pula nagród jest imponująca, a co ważniejsze, 250 złotych na zakupy w sklepach Biedronka zyskać może każdy, kto zdecyduje się na posiadanie i aktywne użytkowanie Karty Kredytowej Citi Simplicity. Szczególnie kreatywni i pomysłowi, mogą stać się autorami nowego hasła reklamowego tej niezwykle popularniej już karty. I co ważniejsze, to prawdopodobnie najbardziej wartościowe 160 znaków ze spacjami w ich życiu, bo mogą za nie otrzymać 250 000 złotych lub nowego smartfona marki Samsung.

Wyrób darmową kartę z premią

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 3 opinii)
 • Łełek
  Citi znów szaleje i fajnie, bo teraz moja żona może się załapie :))
  Odpowiedz
  • Łukasz
   żony się nie łapią, moja mimo iż zdolność wychodzi na hipoteczny na 300tyś to karty nie dostanie na 2tyś w Citi i dwukrotnie odmówili nie podając przyczyny.
   Odpowiedz
 • Marek
  Super promocja! chciałem skorzystać z innej promocji tego banku ale ta jest najlepsza!!
  Odpowiedz