promocja

Nawet 750 zł premii na zakupy w promocji „Same korzyści” w mBanku

Nawet 750 zł premii na zakupy w promocji „Same korzyści” w mBanku

Agora S.A. po raz kolejny przygotowała akcje promocyjną we współpracy z mBankiem. „Same korzyści na bank – edycja 2” to promocja sieci sklepów Biedronka, w której nagrodę stanowią elektroniczne vouchery zakupowe o wartości 100 złotych. Każdy kto w terminie od 10 października do 12 listopada 2017 roku założy eKonto Standard, zyska nie tylko możliwość otrzymania 100 złotych na zakupy, ale i dodatkową gotówkę na dowolny cel, dzięki akcji „Lepiej z eKontem – edycja II”. Łączące się ze sobą promocje to nawet 750 złotych premii dla nowych klientów.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji może wziąć:

 • osoba pełnoletnia mająca status rezydenta Polski,
 • osoba, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2016 roku.

750 zł i 2 lata bez opłat

Dwie promocje, trzy nagrody. Osoby, które w terminie do 12 listopada 2017 roku zarejestrują się w promocji „Same korzyści na bank – edycja 2”, zawrą umowę z bankiem, a następnie spełnią warunek aktywności otrzymają:

 1. 100 złotych – nagroda w promocji „Same korzyści na bank”, wydawana w formie elektronicznego vouchera wielokrotnego użytku, z którego można korzystać aż do wyczerpania przyznanego limitu.
 2. Do 650 złotych na konto – spełniając warunek aktywności promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” otrzymać można zwrot 4% wartości bezgotówkowych płatności realizowanych za pomocą karty płatniczej oraz/lub BLIK. Maksymalna miesięczna wysokość premii to 130 złotych, która przyznawana będzie przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (łączna wysokość premii nie może przekroczyć 650 złotych).
 3. Gwarancja niezmienności opłat – w ramach promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” bank zapewnia również niezmienność opłat związanych z prowadzeniem rachunków eKonta Standard, wypłat z bankomatów realizowanych za pomocą karty wydanej w ramach promocji, a także wewnętrznych i zewnętrznych przelewów internetowych. Gwarancja obowiązywać będzie przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.

Warunki promocji

Tym razem eKonto Standard związane jest z dwoma równolegle prowadzonymi promocjami. Aby móc zyskać zarówno premię gotówkową, jak i bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka, bardzo ważne jest, aby przystąpić w pierwszej kolejności do promocji „Same korzyści na bank”, a następnie realizować warunki aktywności wymagane w promocji „Lepiej z eKontem”.

Aby zyskać elektroniczny voucher na zakupy w Biedronce należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 10 października 2017 roku do 12 listopada 2017 roku zarejestrować się na stronie promocji.
 2. Kliknąć w przycisk „Przejdź do strony banku”, a następnie wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej na potrzeby realizacji promocji prowadzonej przez Agora S.A.
 3. Wypełnić wniosek o założenie Konta wraz z kartą płatniczą.
 4. Zawrzeć umowę o prowadzenie eKonta Standard wraz z kartą płatniczą (za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku lub w placówce mKiosk lub mFinanse).
 5. Najpóźniej w miesiącu następującym po dniu zawarcia umowy, zrealizować co najmniej 5 transakcji (na dowolną kwotę), a w tym: przelewów na rachunek w innym banku, płatności kartą oraz płatności internetowych.

Nagroda zostanie przekazana tym uczestnikom promocji, którzy spełnią wszystkie warunki, w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2018 roku, w formie wiadomości elektronicznej przesłanej na wskazany przez uczestnika adres mailowy.

Aby zyskać zwrot 4% za wydatki realizowane kartą w ramach promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” należy:

 1. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 250 złotych za pomocą karty płatniczej i/lub BLIK ( i nie zostaną anulowane do 15 dnia następnego miesiąca).
 2. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą to być przelewy z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 3. Zalogować się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej mBanku.

Maksymalna miesięczna wysokość premii w ramach akcji „Lepiej z eKontem” to 130 złotych. Maksymalny okres, w którym można otrzymywać premie na konto to 5 miesięcy, przy czym łączny kwotowy limit premii w tym okresie nie może przekroczyć poziomu 650 złotych.

Wypłata naliczonej premii na rachunek uczestnika promocji realizowana będzie w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji, przy czym za pierwszy miesiąc objęty promocją uznaje się miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji.

eKonto Standard w pigułce

Klasyczna oferta mBanku wśród rachunków osobistych to eKonto Standard. Najważniejsze cechy konta objętego dwuletnią gwarancją niezmienności opłat to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł za używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów (przy wypłatach powyżej 100 złotych);
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • atrakcyjne programy rabatowe.

Więcej o eKoncie przeczytasz na stronie analizy.

Podsumowanie

Połączenie dwóch promocji związanych z eKontem Standard w mBanku brzmi niezwykle kosząco. Bank oraz Agora S.A. zachęcają nowych klientów do uruchomienia rachunku, obiecując w zamian atrakcyjne premie finansowe. Na przestrzeni 5 miesięcy można bowiem zyskać nawet 750 złotych. Kto tyle otrzyma?

Bon o wartości 100 złotych na zakupy w Biedronce otrzyma każdy, kto założy konto korzystając do tego celu z aplikacji dostępnej na stronie internetowej organizatora promocji „Same korzyści na bank – edycja 2”, a następnie w ciągu kolejnego miesiąca wykona dowolnych 5 transakcji.

Aby zyskać dodatkowe 650 złotych konieczne jest aktywne użytkowanie karty płatniczej lub płatności BLIK. Biorąc pod uwagę 4% zwrotu jakie przyznaje bank osobom realizującym płatności kartą/BLIK na poziomie co najmniej wymaganego minimum (250 złotych) zyskać można:

 • 50 złotych za 5 miesięcy (10 złotych miesięcznie) przy zrealizowaniu płatności za 250 złotych;
 • 200 złotych za 5 miesięcy (40 złotych miesięcznie) przy realizacji płatności za 1000 złotych;
 • 300 złotych za 5 miesięcy (60 złotych miesięcznie) przy płatnościach kartą za 1500 złotych;
 • 650 złotych za 5 miesięcy (130 złotych miesięcznie) przy realizacji płatności kartą za 3250 złotych.

Dodatkowym atutem jest gwarancja niezmienności opłat przez 24 miesiące, od dnia zawarcia umowy. Można wobec tego stwierdzić, że największe korzyści z przystąpienia korzyści będą miały osoby o stałym źródle dochodu, które aktywnie korzystają z płatności kartą.

 

Otwórz eKonto i zyskaj 750 zł

 

Opinie użytkowników