promocja

Podróżując można zyskać nawet 560 zł z kartą kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Podróżując można zyskać nawet 560 zł z kartą kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Promocja „Cash back dla transakcji bezgotówkowych zagranicznych z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe” to nowa oferta banku trwająca od 20 kwietnia 2017 roku, aż do 30 kwietnia 2018 roku. Może z niej skorzystać każdy, kto w okresie promocji podpisze z bankiem umowę o prowadzenie karty kredytowej Mastercard Travel i będzie z niej aktywnie korzystał podczas zagranicznych podróży.

Z oferty mogą skorzystać:

  • pełnoletnie osoby fizyczne;
  • osoby, które na 90 dni przed wydaniem karty Mastercard Travel nie posiadały innej karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe;
  • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej Mastercard Travel i zawrą z bankiem umowę.

Mastercard Travel – podróżuj, płać i zarabiaj

W ramach promocji T-Mobile Usługi Mobilne z kartą kredytową Mastercard Travel premiowane są płatności bezgotówkowe poza granicami Polski.

Zgodnie z regulaminem, zwrot w wysokości 5% wartości transakcji naliczany jest za płatności, których wartość wynosi minimum 50 złotych.

Minimalna wartość przyznanego zwrotu to 2,5 zł, a maksymalna to 100 zł w skali miesiąca i 560 zł w skali 12 miesięcy.

Kwota zwrotu przekazywana będzie na rachunek karty kredytowej, najpóźniej w kolejnym okresie rozliczeniowym, który następuje po okresie w którym zostały zrealizowane transakcji bezgotówkowe.

Karta Kredytowa Mastercard Tavel

Karta kredytowa to dostęp do dodatkowych pieniędzy, a w przypadku Mastercard Travel to także możliwość pozyskania środków, które wracają na konto w ramach cash back.

Najważniejsze cechy Mastercard Travel:

  • brak opłaty za wydanie karty;
  • brak opłaty rocznej za wznowienie karty, jeżeli łączna wartość zrealizowanych transakcji (w ciągu ostatnich 12 miesięcy) wynosi minimum 15000 złotych;
  • oprocentowanie – 9,9% w skali roku;
  • do 80 000 złotych limitu na karcie;
  • okres bezodsetkowy do 58 dni;
  • możliwość rozłożenia na raty płatności za zakupy opłacone kartą kredytową;
  • możliwość zbierania punktów w programie Mastercard Priceless Specials, wymiennych na nagrody, takie jak: bilety do kina, vouchery do renomowanych sklepów, bilety lotnicze czy wynajem pokoi hotelowych.

Podsumowanie

Karta kredytowa Mastercard Travel dostępna w ramach promocji T-Mobile Usługi Bankowe to ciekawa propozycja dla osób, które planują zagraniczne podróże i poszukują dodatkowego źródło ich finansowania. Oczywiście karta może być używana na terenie Polski, jednak to zagraniczne płatności mogą wygenerować dodatkowe środki na rachunku karty kredytowej.

Biorąc pod uwagę wysokość poszczególnych opłat, a także możliwe odsetki naliczane od wykorzystanego limitu, najwięcej korzyści mogą osiągnąć te osoby, które często podróżują poza granicami kraju lub planują znaczne wydatki w czasie wakacyjnych podróży.

Opinie użytkowników