promocja

Do 500 zł premii za polecenie konta Citi Priority i 400 zł za otwarcie w nowej promocji Citibanku

Do 500 zł premii za polecenie konta Citi Priority i 400 zł za otwarcie w nowej promocji Citibanku

W programie „Poleć Konto Citi Priority znajomemu” zyskuje nie tylko klient banku, ale i jego znajomi. Każdy obecny klient banku aktywnie uczestniczący w programie poleceń może otrzymać do 500 złotych premii, a jego znajomi nawet 400 złotych za założenie konta z polecenia. Akcja prowadzona jest do 31 sierpnia 2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • Polecający - osoby będące obecnym klientem banku, które posiadają przynajmniej jeden z produktów Citibank takich jak: Konto Osobiste lub Karta Kredytowa Citibank;
 • Polecany – osoba, która po 30.06.2016 roku nie posiadała żadnego rachunku w Citibanku, nie była współposiadaczem ani też nie posiadała pełnomocnictwa do żadnego z kont prowadzonych w banku.

Do 500 złotych premii za polecenia

W programie „Poleć Konto Citi Priority znajomemu” za każde skuteczne polecenie bank wypłaca 100 złotych premii, przy czym maksymalna łączna premia to 500 złotych.

Aby zyskać premię w ramach program poleceń należy:

 1. Do 31.08.2017 roku korzystając z formularza polecić znajomego, który najpóźniej do 30.09.2017 roku podpisze umowę z bankiem o prowadzenie konta Citi Priority.
 2. Najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, osoba polecona spełni jeden warunek bezpłatnego prowadzenia konta, czyli:
  • zgromadzi i utrzyma na rachunkach średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 złotych;
  • uzyska wpływy z tytułu wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 złotych, a także aktywnie będzie korzystać z dowolnego produktu kredytowego (np. karty kredytowej lub pożyczki).
 3. Najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, osoba polecona zrealizuje co najmniej 2 transakcje o łącznej wartości minimum 300 złotych.

Premia za polecenie w wysokości 100 złotych wypłacana będzie na konto polecającego, w terminie do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej uzyskania.

Co więcej, osoba zawierająca umowę w ramach polecenia, która spełni warunek bezpłatnego prowadzenia konta zyska 100 złotych premii. Dodatkowo, za aktywne użytkowanie karty płatniczej może otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy do 6% zwrotu za zakupy opłacane kartą płatniczą. Maksymalna premia za płatności kartą to 50 złotych miesięcznie i 300 złotych za pół roku.

Konto Citi Priority

Konto osobiste stworzone z myślą o wymagających Klientach, których miesięczne dochody utrzymywane są na poziomie minimum 5000 złotych, bądź też ich średniomiesięczne saldo utrzymywane jest na poziomie ok. 30 000 złotych.

Najważniejsze cechy konta:

brak opłat za prowadzenie konta (należy spełnić warunek zwolnienia z opłat, w przeciwnym wypadku bank pobiera miesięczną opłatę w wysokości 30 zł);

 • brak opłat za subkonto prowadzone w zagranicznej walucie;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach Euronet;
 • brak opłat za transakcje zagraniczne w EUR, USD oraz GBP;
 • możliwość korzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej, już od 28 zł miesięcznie;
 • awaryjna wypłata gotówki poza Polską;
 • Citi Rabaty, czyli zniżki dla klientów banku u ponad 5000 partnerów programu.

Podsumowanie

Program „Poleć Konto Citi Priority znajomemu” to ciekawe rozwiązanie, które niesie korzyści zarówno dla polecającego, jak i poleconego. Warto jednak pamiętać o tym, że samo Konto Citi Priority nie jest propozycją dla każdego. Chociaż z konta można korzystać niezależnie od wysokości dochodów, to jednak najwięcej korzyści przyniesie ono osobom o zasobniejszych portfelach, a także tym, które często podróżują poza granicami Polski lub realizują transakcje walutowe.

Opinie użytkowników