promocja

Do 150 zł premii za założenie eKonta w IV edycji promocji „Lepiej z eKontem” w mBanku

Do 150 zł premii za założenie eKonta w IV edycji promocji „Lepiej z eKontem” w mBanku

Nowa promocja mBanku „Lepiej z eKontem – IV edycja” rozpoczęła się 29 marca, w której premia wynosić może maksymalnie 150 złotych. Tym razem bank nie będzie już udzielał premii liczonej jako zwrot od zakupów, a nowi klienci mogą liczyć na premię za realizację każdej transakcji bezgotówkowych za pomocą BLIK lub karty płatniczej. Warto jednak zwrócić uwagę na program PolecamBank, w którym można zyskać nawet do 2000 złotych miesięcznie.

Czas na przystąpienie do promocji „Lepiej z eKontem – IV edycja” kończy się 2 lipca 2018 roku, pomimo tego, że akcja prowadzona będzie do 31 marca 2019 roku.

Program PolecamBank edycja 1/2018 prowadzony będzie od 1 marca do 31 sierpnia 2018 roku.

Z promocji mogą korzystać tylko nowi klienci, czyli osoby, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Im więcej transakcji, tym więcej zyskujesz

W IV edycji mBank zmienił zasady naliczania premii. Jest prościej, ponieważ każda transakcja przybliża klienta do wyższej kwoty premii, która przyznawana będzie w następujący sposób:

 • 10 złotych premii – za realizację od 5 do 9 transakcji;
 • 20 zł premii – za realizację od 10 do 14 transakcji;
 • 30 zł premii – za realizację 15 i więcej transakcji.

Jak zyskać z eKontem?

Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z eKontem” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 2 lipca 2018r.:
 2. Utrzymać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 3. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym minimum 5 transakcji bezgotówkowych (rozumianych jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na dowolną kwotę.
 4. Zalogować się, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym, do aplikacji mobilnej mBanku.

Premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, przez 5 kolejnych miesięcy, przy czym maksymalna kwota miesięcznej premii to 30 złotych.

Regulamin promocji

eKonto Standard

Konto w pakiecie Standard to już klasyka w ofercie rachunków osobistych mBanku. I tym razem staje się dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej odsłonie, całkowicie bezwarunkowo.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK,
 • możliwość przystąpienia do programu PolecamBank (trwającego do 31 sierpnia 2018 roku, w którym można zyskać do 2000 złotych miesięcznie. Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank/ ).

Podsumowanie

mBank, na przestrzeni lat, dał się poznać jako bank słynący ze swych atrakcyjnych promocji oraz wysokich premii, jakie przyznawane są za aktywne użytkowanie jego produktów. Tym razem promocja „Lepiej z eKontem” wygląda nieco skromnie, a możliwość zarobienia dodatkowych 150 złotych nie jest już tak kusząca jak pamiętne „do 650 zł premii” w poprzedniej edycji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że samo eKonto w wersji Standard jest teraz znacznie bardziej przyjazne użytkownikowi. Patrząc na zmiany w tabeli opłat i prowizji widzimy, że teraz to konto staje się niemal bezwarunkowo darmowe, podobnie jak wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet. Ciekawą szansę na dodatkowe zyski daje program PolecamBank, w którym za skuteczne polecenia można otrzymać nawet 2000 złotych premii miesięcznie. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ program prowadzony będzie tylko do 31 sierpnia 2018 roku, a każdy miesiąc zwłoki to utrata szansy na całkiem pokaźne zasilenie konta.

 

Otwórz eKonto i zgarnij 650 zł

 

Opinie użytkowników