promocja

Nawet 1000 zł premii w promocji „eKonto z Bonusem”: 100 zł za otwarcie konta, 250 zł za polecenia i 650 zł zwrotu moneyback

Nawet 1000 zł premii w promocji „eKonto z Bonusem”: 100 zł za otwarcie konta, 250 zł za polecenia i 650 zł zwrotu moneyback

Mogłoby się wydawać, że na eKoncie Standard w mBanku nie da się już więcej zarobić. Tymczasem ruszyła promocja organizowana przez portal Bonus ebroker partner, w której zyskać można 100 złotych za złożenie konto i do 250 złotych premii za polecenia konta. Biorąc pod uwagę to, że promocja łączy się z akcją mBanku „Lepiej z eKontem”, w puli jest nawet 1000 złotych.

Do promocji „eKonto z BONUSEM” można przystąpić w okresie od 13.11.2017 r. do 18.12.2017 r. Natomiast obecna edycja promocji „Lepiej z eKontem” prowadzona będzie do 10.01.2018 r.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji może wziąć:

 • pełnoletnia osoba fizyczna mająca status rezydenta Polski,
 • osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoba posiadająca obywatelstwo polskie,
 • osoba, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku,
 • osoba, która zaakceptowała regulamin promocji.

BONUS i mBank – do 1000 zł premii

Nie jedna, a dwie promocje związane z eKontem Standard to szansa na zyskanie do 1000 złotych dodatkowych środków na koncie. Warunki są proste, przejrzyste, a premie robią wrażenie. Ile i za co można otrzymać premię?

 1. 100 złotych – za założenie konta poprzez portal internetowy BONUS.
 2. Do 250 złotych – za skuteczne polecenia, dzięki którym inne osoby skorzystają z promocji „eKonto z BONUSEM”, przy czym premia za każdą osobę wynosi 50 złotych.
 3. Do 650 złotych – premia przyznawana w ramach „Lepiej z eKontem”, która stanowi zwrot 4% wartości bezgotówkowych płatności zrealizowanych za pomocą karty płatniczej oraz/lub BLIK. Maksymalna miesięczna wysokość premii to 130 złotych, która przyznawana będzie przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych.
 4. Gwarancja niezmienności opłat – to dodatkowa korzyść wynikająca z przystąpienia do promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.

Warunki promocji

Przez wzgląd na to, że są to dwie odrębne, jednak łączące się ze sobą promocje, niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniej kolejności działań. W tym wypadku całą akcję rozdzielić można na 3 kluczowe etapy.

I etap: Aby otrzymać 100 złotych premii za założenie eKonta Standard od organizatora promocji „eKonto z BONUSEM” należy:

 1. W terminie od 13 listopada 2017 r. do 18 grudnia 2017 r.  zarejestrować się jako uczestnik akcji Bonus
 2. Do 18 grudnia 2017 r. zalogować się do konta uczestnika, a następnie korzystając z zakładki „Konto Bonus” złożyć wniosek o uruchomienie eKonta wraz z kartą debetową w mBanku.
 3. Zawrzeć umowę z mBankiem o prowadzenie eKonta wraz z kartą debetową.
 4. Najpóźniej w kolejnym miesiącu, który nastąpi po otwarciu konta, wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych, za pomocą karty płatniczej, w formie przelewu na rachunek prowadzony w innym banku lub też zarejestrowanych jako płatność internetowa.

Informacja o przyznanej premii będzie przesyłana za pomocą e-maila, na adres wskazany przy rejestracji w promocji, najpóźniej do 28 lutego 2018 roku. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 02 marca 2018 roku.

II etap: Aby otrzymać od mBanku 4% zwrotu za transakcje bezgotówkowe należy:

 1. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe za pomocą karty płatniczej i/lub BLIK, które nie zostaną anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, a których łączna wartość wynosi minimum 250 złotych.
 2. Uzyskiwać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą to być przelewy z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 3. Przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Maksymalna miesięczna wysokość premii stanowiącej zwrot 4% wartości zrealizowanych transakcji, to 130 złotych. Maksymalny okres, w którym można uzyskać premię to 5 miesięcy. Naliczona premia wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji, przy czym pierwszym miesiącem objętym promocją jest miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji.

Dodatkowa premia w wysokości 50 złotych za każdego poleconego przysługuje osobom, które:

 1. Zalogują się do swojego konta uczestnika akcji Bonus.
 2. Pobiorą i skopiują z zakładki „Program polecający” indywidualny link.
 3. Wylogują się ze swojego konta i za pomocą skopiowanego linku zaproszą do akcji kolejną osobę.

Premia będzie naliczana tylko wówczas, gdy osoba polecona zarejestruje się w akcji Bonus i złoży wniosek o eKonto. Za każdą poleconą osobę przysługuje premia w wysokości 50 złotych, przy czym łączna maksymalna premia to 250 złotych. Przyznana premia zostanie wypłacona razem z bonusem za założenie konta, w terminie do 02 marca 2018 roku.

eKonto Standard

eKonto Standard to rachunek osobisty, który dzięki promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” prowadzony jest bez zbędnych opłat przez 24 miesiące.

Najważniejsze cechy konta objętego promocją:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł za używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów (przy wypłatach powyżej 100 złotych);
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK;
 • atrakcyjne programy rabatowe.

Więcej o eKoncie przeczytasz na stronie analizy.

Podsumowanie

Promocja „eKonto z Bonusem” łącząca się z promocją „Lepiej z eKontem” w mBanku, to obecnie najlepsza akcja promocyjna związana z rachunkami osobistymi dostępnymi na rynku. Jak zwykle w promocjach mBanku (oraz tych, którym bank partneruje), warunki są proste, przejrzyste i w rzeczywistości nie wymagają zbyt wiele wysiłku ze strony klienta. Wystarczy zapewnić stałe wpływy na poziome 1000 złotych, a także aktywnie korzystać z płatności kartą, by w ciągu 5 miesięcy zyskać do 1000 złotych dodatkowych środków na rachunku.

Zakładając, że nowy klient uruchomi konto poprzez portal Bonus, a następnie zrealizuje transakcje na wymaganym, minimalnym poziomie (250 złotych miesięcznie), jego premia wyniesie 150 złotych. Dodając do tego pięć skutecznych poleceń, zyska 400 złotych. W przypadku osób realizujących płatności bezgotówkowe na poziomie 1000 złotych miesięcznie, które przystąpią do promocji „eKonto z BONUSEM”, a także skutecznie pozyskają 5 znajomych, ich premia wyniesie 550 złotych.

By zyskać łącznie 1000 złotych premii, należy:

 • przystąpić do promocji „eKonto z BONUSEM”,
 • zrealizować 5 skutecznych promocji,
 • wykonać transakcje za pomocą kartą o łącznej wartości 3250 złotych miesięcznie.

Warto również zwrócić uwagę na dodatkową korzyść, jaką jest gwarancja niezmienności opłat przez 2 latach, od dnia zawarcia umowy.

Podsumowując, zyskać może każdy, kto posiada stałe źródło dochodu, a przy tym chętnie realizuje płatności za pomoca karty płatniczej.

 

 

Opinie użytkowników

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze