1700 zł premii i rok bez opłat z Kontem Biznes w Credit Agricole

1700 zł premii i rok bez opłat z Kontem Biznes w Credit Agricole

1700 zł
premii

W Credit Agricole opłaca się być klientem biznesowym. W promocji „Konto Biznes + PREMIA do 1700 zł” zyskujesz nie tylko ekstra środki na rachunku, ale i oszczędzasz, ponieważ przez rok nie płacisz za prowadzenie konta firmowego i realizację przelewów. Spełnij proste warunki aktywności i odbierz do 700 zł. A jeśli podpiszesz umowę kredytową i/lub o terminal płatniczy, to na Twoim nowym koncie znajdzie się dodatkowy 1000 zł. Nawet jeżeli jesteś już klientem banku, to masz szansę na premię za podpisanie umowy kredytowej oraz umowy o terminal płatniczy.

W Credit Agricole Bank Polska S.A. zyskasz więcej, jeżeli prowadzisz własną firmę. Otwórz Konto Biznes w wariancie Solista, Sonata lub Symfonia, spełnij proste warunki aktywności i odbierz 700 złotych na start. Podpisz z bankiem umowę o terminal płatniczy i odbierz ekstra 500 złotych. Za skorzystanie z kredytu na firmę otrzymasz dodatkowe 500 złotych. Co więcej, zakładając konto w okresie promocji, przez rok nie będziesz płacić za prowadzenie rachunku firmowego oraz za realizację przelewów Elixir. Jesteś już klientem biznesowym w Credit Agricole? Nic nie szkodzi. Podpisz umowę o terminal i/lub skorzystaj z kredytu dla firmy, a bank wypłaci Ci do 1000 złotych premii. 

Z promocji „Konto Biznes + PREMIA do 1700 zł” możesz skorzystać do 31 grudnia 2022 roku.

Zgodnie z regulaminem, możesz wziąć udział w promocji, jeżeli:

 • prowadzisz firmę (w dowolnej formie);
 • jesteś nowym klientem (wówczas możesz otrzymać premię za założenie i aktywne korzystanie z konta i będziesz zwolniony z opłat za prowadzenie rachunku i realizację przelewów przez rok);
 • jesteś już klientem banku i przed rozpoczęciem promocji (31 marca 2022 roku) użytkowałeś już Konto Biznes w Credit Agricole (możesz otrzymać premię za zawarcie umowy kredytowej oraz umowy o terminal płatniczy).

Do 1700 złotych premii

Biorąc udział w promocji „Konto Biznes + PREMIA do 1700 zł” zyskać możesz:

 • 100 złotych – premia przyznawana za założenie rachunku za pośrednictwem aplikacji mobilnej CA24 Mobile oraz zapewnienie wpływów na poziomie minimum 3000 złotych miesięcznie, przez 6 kolejnych miesięcy;
 • 100 złotych – premia za wpłatę na konto minimum 300 złotych, najpóźniej do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu uruchomienia konta;
 • 500 złotych – premia jaką otrzymasz, za realizację płatności kartą przez 6 kolejnych miesięcy, na kwotę minimum 300 złotych miesięcznie;
 • 500 złotych – premia za zawarcie umowy o terminal płatniczy i uzyskiwanie wpływów na konto z tytułu transakcji rozliczonych za pośrednictwem terminala. Wymagana jest kwota minimum 500 złotych przez 3 miesiące (jeżeli jesteś nowym klientem) lub przez 6 miesięcy (jeżeli byłeś już klientem banku przed rozpoczęciem promocji);
 • 500 złotych – premia za skorzystanie z kredytu na sfinansowanie działalności firmy (możesz ją otrzymać zarówno jako nowy, jak i dotychczasowy klient).

Warunki promocji

Aby zyskać rok bez opłat za prowadzenie rachunku firmowego oraz realizację przelewów Elixir, otwórz Konto Biznes w dowolnym wariancie, za pośrednictwem dowolnego kanału kontaktu.

Aby zyskać premię 700 zł w promocji:

 1. Do 31 grudnia 2022 roku załóż Konto Biznes wypełniając formularz na stronie banku. Na tym etapie wyraź niezbędne zgody marketingowe i związane z promocją.

  Uwaga! Po wypełnieniu formularza pobierz aplikację CA24 Mobile i dokończ w niej zakładanie konta - jest to jeden z dwóch warunków otrzymania premii 100 zł.
 2. Najpóźniej do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu założenia konta dokonaj wpłaty na konto co najmniej 300 złotych

  - za spełnienie tych warunków otrzymasz 100 zł
 3. Przez 6 kolejnych miesięcy, następujących po dniu uruchomienia konta, zapewnij wpływy na konto w wysokości minimum 3000 złotych.

  Uwaga! Premia przysługuje Ci jeśli dokończyłeś proces zakładania konta przy pomocy aplikacji CA24 Mobile.

  - za spełnienie tych warunków otrzymasz 100 zł
 4. Przez 6 kolejnych miesięcy:
  • realizuj płatności kartą debetową, na kwotę minimum 300 złotych miesięcznie;
  • zapewnij wpływy na konto w wysokości minimum 3000 złotych

  - za spełnienie tych warunków otrzymasz 500 zł

500 zł z terminalem

Aby otrzymać 500 złotych musisz spełnić następujące warunki:

 1. Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu uruchomienia konta, podpisz umowę o terminal płatniczy POS z partnerem Elavon.
 2. Przez 3 kolejne miesiące, następujące po dniu zawarcia umowy o terminal, zapewnij wpływy minimum 500 złotych z tytułu rozliczonych transakcji poprzez terminal POS.  

Jeżeli jesteś już klientem banku, możesz podpisać umowę o terminal do 30 września 2021 roku. Pamiętaj jednak o tym, aby zapewnić wpływy z tytułu rozliczonych transakcji, przez 6 kolejnych miesięcy. 

500 zł za umowę kredytową

500 złotych premii za umowę kredytową otrzymasz, wówczas gdy w ciągu 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy o Konto Biznes (lub do dnia zakończenia promocji, jeżeli jesteś już klientem banku), podpiszesz umowę kredytową z przeznaczeniem na sfinansowanie prowadzonej działalności. Możesz skorzystać z oferty kredytu inwestycyjnego, Pożyczki Biznes (kredytu obrotowego) lub Kredytu w Koncie Biznes (Overdraft). 

Premia zostanie przesłana na Twój aktywny numer konta, po spełnieniu określonych warunków promocji. Jeżeli jesteś nowym klientem, czas weryfikacji może wynosić nie mniej niż 6 miesięcy.

O Firmowym Koncie Biznes

W Credit Agricole przygotowano ciekawą ofertę rachunków firmowych. Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z trzech wariantów Konta Biznes. Niezależnie od wybranego wariantu, zakładając rachunek w ramach promocji, przez rok nie płacisz za:

 • prowadzenie konta; 
 • realizowane przelewy Elixir (wykonywane w ramach systemu bankowości elektronicznej – CA24 eBank oraz CA24 Mobile).

Konto
0 / 10 zł
Karta
0 / 7 zł
Bankomaty
0 zł / 3%, min. 5 zł
Przelew do ZUS i US

0 zł

Pozostałe, najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za wypłaty z bankomatów Credit Agricole;
 • brak opłat za wpłaty realizowane we wpłatomatach własnych banku;
 • brak opłat za użytkowanie karty debetowej wydanej do Konta Solista Biznes (jeżeli zostanie wykonany przelew do ZUS lub na rachunek wpłynie kwota minimum 2000 złotych);
 • możliwość skorzystania z dowolnego wariantu konta:
  • Konto Solista Biznes – jeżeli prowadzisz indywidualną działa gospodarczą,
  • Konto Sonata Biznes – kiedy prowadzisz firmę i zatrudniasz pracowników,
  • Konto Symfonia Biznes – kiedy jesteś właścicielem dynamicznie rozwijającej się firmy;
 • bezpłatne wpłaty u doradcy (3 darmowe wpłaty dla Konta Sonata Biznes i 5 dla Konta Symfonia Biznes);
 • wsparcie indywidualnego doradcy (tylko wówczas, gdy posiadasz Konto Sonata Biznes lub Konto Symfonia Biznes);
 • możliwość negocjowania wysokości opłat i prowizji, gdy korzystasz z Konta Symfonia Biznes.

Podsumowanie

Kolejna promocja dla klientów biznesowych w Credit Agricole to jedna z ciekawszych ofert właśnie dla Ciebie, jeżeli poszukujesz odpowiedniego konta dla swojej firmy. Dużą zaletą promocji Credit Agricole jest to, że w akcji zyskasz również jako obecny już klient. 

Zalety promocji:

 • z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci;
 • nowy klient może otrzymać nawet 1700 złotych premii;
 • Konto Biznes dostępne jest w kilku wariantach, co ułatwia dopasowanie oferty do własnych potrzeb;
 • premia podzielona jest na kilka części i przyznawana jest za realizację poszczególnych czynności.

Wady promocji:

 • konieczność założenia konta przez CA24 Mobile, aby móc zyskać powitalne 100 złotych;
 • konieczność zawarcia umowy o terminal płatniczy, aby móc otrzymać 500 złotych premii;
 • konieczność skorzystania z umowy kredytowej, aby otrzymać dodatkowe 500 złotych;
 • aby móc otrzymać premię za aktywność, należy uzyskiwać regularne wpływy na konto.

  Komentarze i opinie o promocji

  Bądź pierwszy, napisz opinię!
  Otwórz konto w promocji