Smartfon XIAOMI REDMI 6A za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

Smartfon XIAOMI REDMI 6A za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Z Kartą Kredytową Citi Simplicity w Citibanku zyskać można nie tylko środki na nieprzewidywane wydatki, ale i nowego smartfona Xiaomi Redmi 6A. Wystarczy złożyć wniosek o kartę, podpisać umowę z bankiem i aktywnie korzystać z karty przez trzy kolejne miesiące.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB” prowadzona będzie do 24 kwietnia 2019 roku.

Z oferty mogą skorzystać posiadacze karty lojalnościowej Moja Biedronka, a przy tym są to:

 • osoby fizyczne, które ukończyły 18. rok życia;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu na poziomie minimum 1200 złotych netto (w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą wymagany dochód to 2500 złotych netto);
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy (lub prowadzące własną działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat);
 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Warunki promocji

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB” nagrodą jest smartfon o wartości 449 złotych.

Aby otrzymać nagrodę, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać formularz kontaktowy dostępny na stronie promocji
 2. Złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citi Simplicity w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem, który skontaktuje się z uczestnikiem promocji po przesłaniu formularza kontaktowego.
 3. Dostarczyć do banku dokumenty dochodowe, które potwierdzają zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu.
 4. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową.
 5. Najpóźniej do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogować się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (www.citibankonline.pl) lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 6. Najpóźniej do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 1500 złotych, za pomocą karty kredytowej, karty dodatkowej lub nośnika zbliżeniowego.

Zgodnie z regulaminem, bank będzie informować uczestników promocji o przyznanej nagrodzie drogą elektroniczną w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda zostanie wydana po spełnieniu warunków promocji, w ciągu 60 dni od dnia otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

To prosta, tania i atrakcyjna oferta karty kredytowej. Z całą pewnością Kartę Kredytową Citi Simplicity można uznać za najbardziej uniwersalną pośród kart kredytowych dostępnych na polskim rynku usług finansowych.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • do 4000 złotych kredytu z oprocentowaniem 0 złotych przez 12 miesięcy;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS.

Podsumowanie

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB”, tak jak i poprzednie promocje Citibanku, to proste i przejrzyste warunki. Każdy nowy klient banku decydujący się na zawarcie umowy o kartę kredytową zyskuje szansę na pozyskanie nowego smartfona. Należy pamiętać jednak o tym, aby do promocji przystąpić poprzez dedykowaną stronę internetową, gdzie znajduje się aktywny formularz kontaktowy. Co więcej, Karta Kredytowa Citi Simplicity to w rzeczywistości znacznie więcej korzyści, niż tylko nagroda jaką można otrzymać w ramach promocji. Warto zwrócić uwagę na możliwość skredytowania wydatków przy oprocentowaniu 0% w skali roku, a także bogaty program ofert specjalnych przygotowanych dla klientów Citibanku. Na korzystość oferty wpływa również niski próg dochodowy. Wystarczy stały dochód na poziomie 1200 złotych, aby bank mógł pozytywnie rozpatrzeć wniosek nowego klienta.

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!