Nawet 350 zł w programie Priceless Specials z darmową kartą kredytową w Citibanku

Nawet 350 zł w programie Priceless Specials z darmową kartą kredytową w Citibanku

350 zł
bonusu

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej karty kredytowej, sprawdź ofertę Citibanku. Do końca września możesz zarejestrować się w promocji „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II”.

Podpisując z bankiem umowę o kartę kredytową, rejestrując się w programie Mastercard Priceless Specials i realizując transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1500 zł (przez 2 kolejne miesiące), zyskasz punkty wymienne na nagrody o wartości 350 zł. 

Program Mastercard Priceless Specials staje się jeszcze atrakcyjniejszy, dzięki promocji Citi Handlowego „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II”. Warunku promocji są proste i przejrzyste. Wystarczy złożyć wniosek o kartę za pośrednictwem strony promocji, zawrzeć umowę z bankiem, przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials, a następnie przez 2 kolejne miesiące zrealizować transakcje gotówkowe, na kwotę minimum 1500 złotych łącznie.

Promocja „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II” prowadzona jest do 30 września 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem promocji, udział w niej mogą wziąć: 

 • osoby fizyczne, które ukończyły 18. rok życia;
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu na poziomie minimum 1200 złotych netto (w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą wymagany dochód to 2500 złotych netto);
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy (lub prowadzące własną działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat);
 • osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Jak zyskać 350 złotych?

W ramach promocji „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II” zyskać można dodatkowe punkty, które wymienne są na nagrody u dowolnego partnera programu. Wartość punktów to 350 złotych, jakie można odebrać np. w formie voucherów zakupowych do sieci drogerii Douglas. 

Aby otrzymać nagrodę w ramach promocji, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Do 30 września 2019 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji,za pośrednictwem strony promocyjnej
 2. W trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citi Simplicity.
 3. Dostarczyć niezbędne dokumenty dochodowe.
 4. Na podstawie przesłanego wniosku, podpisać z bankiem umowę o kartę kredytową. 
 5. Aktywować kartę.
 6. Zarejestrować się w programie Mastercard Priceless Specials, jednak nie później niż do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.
 7. Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogować się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji Bankowości Mobilnej Citi Mobile.
 8. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 1500 złotych, za pomocą karty kredytowej, karty dodatkowej lub nośnika zbliżeniowego. 

Informacja o przyznanej nagrodzie przekazywana będzie poprzez system bankowości elektronicznej Citibank Online, w terminie do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. 

Nagroda zostanie przekazana w formie zasilenia prywatnego konta uczestnika promocji, w programie Mastercard Priceless Specials. Przekazanie nagrody nastąpi w terminie do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. 

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Dostępna niemal dla każdego, kto uzyskuje stałe dochody (już od 1200 złotych netto) i ma skończone 18 lat. Wygodna, funkcjonalna, a przy tym zapewniająca dostęp do licznych ofert specjalnych, rabatów i promocji.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • możliwość rozłożenia na raty wykorzystanej kwoty limitu;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS.
 • możliwość korzystania z programów rabatowych u około 300 partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • do 15% zniżki w ponad 100 restauracjach w Polsce;
 • program Mastercard Priceless Specials;
 • możliwość korzystania z karty poprzez Google Pay;
 • możliwość nabywania biletów na koncerty w przedsprzedaży, dzięki współpracy Citibanku z Live Nation.

Podsumowanie

Promocja „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II” zasługuje na uwagę z dwóch powodów – oferta Karty Kredytowej Citi Simplicity to jedna z najatrakcyjniejszych ofert dostępnych dla klientów detalicznych, a przy tym Program Mastercard Priceless Specials umożliwia czerpanie dodatkowych korzyści, w zamian za użytkowanie karty Mastercard

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji;
 • brak limitów nagród;
 • atrakcyjna nagroda o wartości 350 złotych;
 • nagroda wydawana w formie punktów umożliwia jej wymianę na dowolny voucher zakupowy, dostępny w ramach Mastercard Priceless Specials.

Wady promocji:

 • konieczność  rejestracji za pośrednictwem specjalnej strony promocji;
 • konieczność zarejestrowania się w programie Mastercard Priceless Specials;

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!