Nawet 15 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową w Citibanku

Nawet 15 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową w Citibanku

Nowa promocja „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” to szansa na zyskanie punktów o wartości kilkuset złotych. To uczestnik promocji decyduje o tym, w jaki sposób wykorzysta przyznane mu punkty.

Aby otrzymać nagrodę w promocji należy złożyć wniosek o kartę kredytową (do wyboru Karta Kredytowa Cimplicity lub Karta Kredytowa Citibank World Elite MasterCard Ultime), zalogować się w systemie bankowości internetowej lub mobilnej, a także przez trzy kolejne miesiące realizować transakcje bezgotówkowe na poziomie minimum 500 złotych miesięcznie. Promocja prowadzona jest do 12 lutego 2019 roku.

Z oferty mogą skorzystać:

 • pełnoletnie osoby fizyczne, które ukończyły 21 lat (lub 25 lat, w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat);
 • osoby posiadające dochód na poziomie minimum 1200 złotych netto;
 • osoby zatrudnione w danej firmie od co najmniej 3 miesięcy;
 • osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Punkty o wartości kilkuset złotych

W promocji zyskać można do 15000 punktów wymiennych na nagrody z katalogu programu MasterCard Priceless Specials. Zgodnie z regulaminem, nagroda podzielona jest na trzy części, po 5000 punktów każda.

Nagroda w postaci 5000 punktów przyznawana jest wówczas, gdy uczestnik promocji zrealizuje za pomocą karty kredytowej transakcje bezgotówkowe na poziomie minimum 500 złotych, w danym miesiącu rozliczeniowym.

Nagroda może być przyznawana przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe, przy spełnieniu warunków jej otrzymania.

Warunki promocji

Aby otrzymać nagrodę przewidywaną w ramach promocji, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 12 lutego 2019 r. wypełnić i przesłać formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowe promocji.
 2. Złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibanku (Citibank Simplicity lub Citibank World Elite MasterCard Ultime), podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem banku.
 3. Dostarczyć do banku aktualne dokumenty dochodowe.
 4. Podpisać z bankiem umowę o kartę kredytową.
 5. Zalogować się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, jednak nie później niż do końca pierwszego miesiąca po zawarciu umowy.
 6. Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po dniu zawarcia umowy przystąpić do programu Priceless Specials, korzystając z serwisu Citibank Online.
 7. Przez 3 kolejne miesiące realizować płatności bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 500 złotych miesięcznie, za pomocą karty kredytowej lub nośnika zbliżeniowego.

Informację o przyznaniu nagrody uczestnicy otrzymają w serwisie Citibank Online, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. W tym samym czasie nagroda zostanie przekazana na konto uczestnika w programie Priceless Specials.

Otwórz Kartę z bonusem

Karty kredytowe Citibanku

W ofercie Citibanku odnaleźć można kilka typów kart kredytowych. W zależności od indywidualnych potrzeb, każdy może wybrać produkt optymalnie dopasowany do siebie. Wśród wszystkich kart kredytowych to Karta Kredytowa Citi Simplicity stała się topowym produktem banku. Co więcej,jest to najbardziej uniwersalna karta kredytowa, jaka z całą pewnością zaspokoi potrzeby szerokiego grona klientów banków.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS;
 • możliwość dodania karty do aplikacji płatniczej Google Pay.

Osoby często podróżujące poza granicami Polski, a także te, które realizują transakcje w obcej walucie i oczekują więcej niż oferuje im Karta Kredytowa Citi Simplicity, powinny zwrócić uwagę na  Kartę Kredytową Citibank World Elite MasterCard Ultime.

Oprocentowanie karty utrzymane jest na poziomie 15,86% RRSO, jednak jej posiadacz zyskuje dostęp do szeregu usług i produktów, takich jak: bezpłatne pakiety ubezpieczeń, usługi Concierge, nielimitowana liczba wejść do ponad 1300salonów Executive Lounge na lotniskach całego świata, a także bezprowizyjne rozliczenia transakcji walutowych.

Podsumowanie

Atrakcyjność promocji „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” nie sprowadza się jedynie do otrzymania nagrody przewidywanej dla jej uczestników. W rzeczywistości przystąpienie do promocji należy rozpatrywać przez pryzmat szeregu dodatkowych korzyści.

Sama karta staje się dobrą alternatywą dla pożyczek i kredytów bankowych, natomiast program Priceless Specials pozwala cieszyć się licznymi ofertami specjalnymi, rabatami i bogatym katalogiem nagród od licznych partnerów. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne, a punkty kumulowane są na koncie użytkownika niemal w automatyczny sposób. Wystarczy realizować transakcje kartą MasterCard, aby każdego dnia zyskiwać coraz więcej punktów.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!