Nawet 400 zł premii za otwarcie konta Citi Priority w Banku Handlowym

Nawet 400 zł premii za otwarcie konta Citi Priority w Banku Handlowym
Źródło: Strona WWW Promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank Handlowy w Warszawie S.A. przygotował ofertę promującą nie tylko rachunek osobisty Citi Priority, ale i pozostałe usługi banku. Osoby, które w okresie od 6 kwietnia do 30 czerwca 2017 roku złożą wniosek i zawrą umowę z bankiem, mają szansę zyskać do 400 złotych premii na konto.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie od 30.06.2016r. do 06.04.2017r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citi Handlowym, ani nie posiadały pełnomocnictwa do tych kont.

Premia gotówkowa dla aktywnych

Decydując się na uruchomienie konta Citi Priority w ramach najnowszej promocji, można zyskać do 400 złotych dodatkowych środków na koncie. Bank przyznawać będzie premie w ramach dwóch odrębnych nagród:

I Nagroda – do 300 złotych premii za aktywne korzystanie z karty płatniczej Citicard. W ramach promocji przyznawana jest premia o równowartości 6% zwrotu za transakcje bezgotówkowe, jednak nie więcej niż 50 złotych w danym miesiącu kalendarzowym i nie więcej niż 300 złotych w 6 kolejnych miesiącach kalendarzowych.

II Nagroda – 100 złotych jednorazowej premii za spełnienie warunków bezpłatnego prowadzenia konta Citi Priority.

Jak zyskać do 400 złotych premii?

Podstawowe warunki oferty jakie należy spełnić, aby móc zyskać premię to:

 1. W okresie od 06.04.2017r. do 30.06.2017r. wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej.
 2. Zawrzeć z bankiem umowę produktów depozytowych (rachunków bankowych, elektronicznych instrumentów płatniczych oraz o korzystanie z kanałów bankowości elektronicznej).
 3. Aktywować Konto Citi Priority, jednak nie później niż do 31.07.2017r.

Dodatkowe warunki oferty, z podziałem na nagrody:

1. Premia w wysokości do 50 złotych miesięcznie (wyliczana jako równowartości 6% łącznej wartości wszystkich transakcji bezgotówkowych) przysługiwać będzie osobom, które w danym miesiącu kalendarzowym zrealizują za pomocą karty Citicard co najmniej 1 transakcję bezgotówkową, o wartości minimum 50 złotych.

Premia wyliczana jest dla transakcji:

 • bezgotówkowych, zrealizowanych w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet;
 • zaksięgowanych w danym miesiącu kalendarzowym;
 • niebędących transakcjami hazardowymi;
 • które nie zostały zwrócone.

Zgodnie z regulaminem, premia wyliczona jako 6% zwrotu za zrealizowane transakcje (nie więcej niż 50 złotych) będzie wypłacana na konto uczestnika promocji, do 15. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej uzyskania. Premia wypłacana będzie przez 6 kolejnych miesięcy, przy czym łączna kwota nie może przekroczyć 300 złotych.

2. Premia jednorazowa w wysokości 100 złotych przysługuje osobom, które spełnią jeden z dwóch warunków:

 • zgromadzą i utrzymają na rachunkach prowadzonych w Citi Handlowym średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 złotych;
 • uzyskają wpływy z tytułu wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 złotych i będą aktywnie korzystać z dowolnego produktu kredytowego (np. karty kredytowej lub pożyczki).

Premia w wysokości 100 złotych zostanie wypłacona na konto uczestnika do 15. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniono wymagane warunki oferty.

Konto Citi Priority

Citi Handlowy stworzył rachunek osobisty dedykowany przede wszystkim zamożnym i wymagającym Klientom. Konta Citi Priority staje się bezpłatne przy miesięcznych dochodach na poziomie min. 5000 złotych lub średniomiesięcznym saldzie na poziomie ok. 30 000 złotych.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta (należy spełnić warunek zwolnienia z opłat, w przeciwnym wypadku bank pobiera miesięczną opłatę w wysokości 30 zł);
 • brak opłat za subkonto prowadzone w zagranicznej walucie;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach Euronet;
 • brak opłat za transakcje zagraniczne w EUR, USD oraz GBP;
 • możliwość korzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej, już od 28 zł miesięcznie.

Więcej o opisywanym rachunku przeczytasz na stronie analizy Konta Priority

Podsumowanie

Promocje takie jak „do 400 zł premii z kontem Citi Priority” to zawsze atrakcyjna forma zachęty dla potencjalnych klientów. Tym razem premia gotówkowa przyznawana jest w zamian za założenie konta osobistego oraz aktywne korzystanie z produktów bankowych oferowanych pod szyldem Citi Handlowego.

Biorąc pod uwagę specyfikę konta Citi Priority, jest to oferta kierowana do zamożniejszych klientów, którzy poszukują przede wszystkim konta osobistego wykraczającego poza standardową ofertę rachunków dostępnych na rynku. Osoby nastawiona na aktywne używanie produktów Citibanku mogą zyskać nie tylko praktycznie darmowy rachunek, ale i premię w wysokości nawet 400 złotych.

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!