Konsolidacja zobowiązań na 0% z darmową kartą kredytową w Citibanku

Konsolidacja zobowiązań na 0% z darmową kartą kredytową w Citibanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Citi Handlowy kolejny raz zachęca potencjalnych klientów do korzystania z Karty Kredytowej Citi Simplicity. Tym razem w puli nagród nie ma premii czy zwrotów za realizowane zakupy, jest natomiast szansa na skonsolidowanie obecnych zobowiązań finansowych. W ramach promocji „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” zyskać można do 10 000 złotych, ze spłatą ratalną do 12 miesięcy. Promocja prowadzona jest w okresie od 19 września 2018 roku do 17 listopada 2018 roku.

Z oferty mogą skorzystać:

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu (minimum 1200 złotych netto w przypadku osób pracujących lub co najmniej 2500 złotych netto w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarcza);
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy lub prowadzące własną działalność gospodarczą od minimum 2 lat;
 • osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby posiadające zobowiązania finansowe w formie kredytów lub pożyczek, udzielonych przez inne banki;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Spłata ratalna bez zbędnych opłat

Dzięki promocji „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” nowi klienci banku mają okazję zyskać środki na spłatę swoich zobowiązań finansowych (do 10 000 złotych), a przy tym skorzystać z preferencyjnych warunków spłaty ratalnej. Zgodnie z warunkami promocji, klient zyskuje:

 • oprocentowanie Planu Spłat Ratalnych w taryfie „Komfort” - 0%;
 • brak prowizji za uruchomienie Planu Spłat Ratalnych „Komfort”;
 • 0 złotych za comiesięczną opłatę operacyjną pobieraną za obsługę Planu Spłat Ratalnych „Komfort” (opłata nie jest pobierana przez cały okres ustalonego planu).

Warunki promocji

Aby móc skorzystać z promocji „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” należy spełnić następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać specjalny formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej promocji.
 2. Podczas rozmowy zwrotnej z przedstawicielem banku, należy wskazać kwotę zadłużenia jaka ma być spłacona, a także podać numer rachunku bankowego.
 3. Dostarczyć do banku dokument dochodowy potwierdzający zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu.
 4. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową.

W przypadku pozytywnej decyzji banku, wnioskowana kwota zostanie przelana na wskazany rachunek klienta (w ciągu 2 dni roboczych), który samodzielnie może dokonać spłaty innych zobowiązań finansowych.

Regulamin promocji.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Citi Simplicity to najczęściej wybierana i polecana karta kredytowa dostępna w ramach oferty banku Citi Handlowego. W rankingu Złoty Bankier trzykrotnie uznawana za najlepszą Kartę Kredytową (w roku 2016, 2017 oraz 2018).

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS;
 • możliwość dodania karty do aplikacji płatniczej Google Pay;
 • możliwość rozłożenia na raty wykorzystanego limitu, już od 100 złotych (w ramach Planu Spłat Ratalnych Komfort).

Podsumowanie

Konsolidacja zobowiązań finansowych dzięki Karcie Kredytowej Citi Simplicity to ciekawa propozycja dla osób, które chciałyby zamienić dotychczasowe raty kredytowe na jedną lub zyskać dodatkowo dostęp do karty kredytowej. Zdecydowanym atutem promocji jest rozłożenie zobowiązań nawet na 12 rat, przy czym bank nie pobiera standardowych opłaty związanych z Planem Spłat Ratalnych „Komfort”. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że standardowa prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” może wynosić nawet 20% kwoty rozkładanej na raty. W przypadku skorzystania z górnego limitu 10 000 złotych kwota prowizji może sięgnąć poziomu 2000 złotych. Na tym jednak nie koniec oszczędności, ponieważ dzięki promocji bank nie pobiera również comiesięcznej opłaty operacyjnej, która wynosi 30 złotych. W skali roku pozwala to zaoszczędzić do 360 złotych.

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!