400 zł na zakupy w Biedronce z Kartą Kredytową Citibank

400 zł na zakupy w Biedronce z Kartą Kredytową Citibank
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank Handlowy kolejny raz nagradza nowych klientów, za aktywne posługiwanie się Kartą Kredytową Citi Simplicity. W akcji promocyjnej „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł” wystarczy zawrzeć umowę z bankiem o kartę kredytową i wykonać nią transakcje na łączną kwotę minimum 1200 złotych.

Z oferty mogą skorzystać posiadacze karty lojalnościowej Moja Biedronka, a przy tym są to:

 • osoby fizyczne, które ukończyły 18. rok życia;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu na poziomie minimum 1200 złotych netto (w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą wymagany dochód to 2500 złotych netto);
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy (lub prowadzące własną działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat);
 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Warunki promocji

W najnowszej promocji Banku Citi nagrodą jest zasilenie karty lojalnościowej Moja Biedronka o wartości 400 złotych, która zapewnia możliwość realizacji płatności podczas zakupów w sieci sklepów Biedronka (uwaga, jednorazowa płatność z karty lojalnościowej nie może przekroczyć 100 złotych).

Aby otrzymać nagrodę w promocji, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej promocji
 2. W formularzu podać numer karty lojalnościowej Moja Biedronka.
 3. Złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem, który skontaktuje się z uczestnikiem promocji po przesłaniu formularza kontaktowego.
 4. Dostarczyć do banku dokumenty dochodowe, które potwierdzają zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu.
 5. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową.
 6. Najpóźniej do końca 6 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogują się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (www.citibankonline.pl) lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 7. Najpóźniej do końca 6 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 1200 złotych, za pomocą karty kredytowej, karty dodatkowej lub nośnika zbliżeniowego.

Zgodnie z regulaminem, bank będzie informować uczestników promocji o przyznanej nagrodzie drogą elektroniczną w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Nagroda zostanie wydana po spełnieniu warunków promocji, w ciągu 60 dni od dnia otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

To jedna z atrakcyjniejszych alternatyw dla tradycyjnej pożyczki bankowej. Karta kredytowa w Citibanku pozwala nie tylko realizować płatności za nieprzewidywane wydatki, ale i zapewnia dostęp do atrakcyjnych promocji i ofert rabatowych u licznych partnerów handlowych.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • do 4000 złotych kredytu z oprocentowaniem 0 złotych przez 12 miesięcy;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS.

Podsumowanie

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł” to akcja promocyjna skierowana przede wszystkim do osób, które są stałymi klientami sieci sklepów Biedronka. Zgodnie z regulaminem, już na etapie przesyłania formularza zgłoszeniowego do promocji, należy podać numer posiadanej karty lojalnościowej Moja Biedronka. Oczywiście każdy, kto chciałby zyskać 400 złotych na zakupy, w dowolnym momencie może założyć kartę lojalnościową, a następnie przesłać formularz zgłoszeniowy do promocji. Warunki akcji promocyjnej są proste i nikomu nie powinno sprawić trudności ich spełnienie. Warto również zwrócić uwagę na to, że karta kredytowa w ofercie Citibanku to ciekawa propozycja dla tych osób, które poszukują dodatkowego źródła finansowania nie tylko nieprzewidywanych wydatków.

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!