350 zł w bonach za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku

350 zł w bonach za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku
Źródło: strona promocji

350 zł
w bonach

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Najnowsza promocja Banku Handlowego w Warszawie S.A. to kolejna kampania Karty Kredytowej Citi Simplicity. Dzięki akcji „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” zyskać można punkty wymienne na bony zakupowe o łącznej wartości 350 złotych.

Jedną z dostępnych opcji są vouchery do sieci sklepów RTV Euro AGD lub 26 biletów do kina Cinema City. Promocja trwa do 14 maja 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, z oferty mogą skorzystać:

 • osoby fizyczne, które ukończyły 18. rok życia;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu na poziomie minimum 1200 złotych netto (w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą wymagany dochód to 2500 złotych netto);
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy (lub prowadzące własną działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat);
 • osoby, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe;
 • osoby, które nie posiadają zarejestrowanej karty Mastercard w Programie Priceless Specials. 

350 zł w bonach za punkty

W ramach promocji „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” zyskać można punkty, które wymienne są na nagrody o wartości 350 złotych. W programie dostępne są liczne nagrody, w tym vouchery zakupowe m.in. do sieci sklepów RTV Euro AGD.

Warunki promocji

Aby otrzymać nagrodę w promocji, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać specjalny formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej promocji
 2. Złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem, który skontaktuje się z uczestnikiem promocji po przesłaniu formularza kontaktowego. 
 3. Dostarczyć do banku dokumenty dochodowe, które potwierdzają zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu. 
 4. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową. 
 5. Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogować się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 6. Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zarejestrować się do programu Priceless Specials. W tym celu należy skorzystać z formularza dostępnego w serwisie Citibank Online.
 7. W każdym z trzech miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy, zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 500 złotych, za pomocą karty kredytowej, karty dodatkowej lub nośnika zbliżeniowego. 

Zgodnie z regulaminem, bank będzie informować uczestników promocji o przyznanej nagrodzie drogą elektroniczną w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Informacja o przyznanej nagrodzie przekazywana będzie najpóźniej do ostatnie dnia miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Nagroda wydawana będzie w 3 częściach (po 7000 punktów każda), za każdy miesiąc, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Oferta Citi Banku dostępna jest niemal dla każdego. Wystarczy posiadać stały dochód na poziomie minimum 1200 złotych, aby móc ubiegać się o wydanie jednej z najpopularniejszych kart kredytowych w Polsce. 

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłat za wydanie karty;
 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • do 4000 złotych kredytu z oprocentowaniem 0 złotych przez 12 miesięcy;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • możliwość korzystania z Programu Priceless Specials;
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS.

Podsumowanie

Nowa promocja „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” to bardzo atrakcyjna propozycja dla każdego, kto jest zainteresowany ofertami kart kredytowych, a przy tym poszukuje taniego i bezpiecznego rozwiązania. Dzięki dostępowi do Programu Priceless Specials zyskać można znacznie więcej, niż tylko punkty przyznawane w ramach nagrody. W rzeczywistości to szereg różnorodnych możliwości i bogaty wybór ofert licznych partnerów, a tym samym każda transakcja realizowana Kartą Kredytową Citi Simplicity może przynosić dodatkowe korzyści.

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!