300 zł w formie vouchera do Hebe za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

300 zł w formie vouchera do Hebe za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W ramach najnowszej promocji Citibanku każdy może otrzymać voucher o wartości 300 zł brutto na zakupy w sieci drogerii Hebe. Wystarczy tylko zgłosić się do banku w celu wyrobienia Karty Kredytowej Citi Simplicity, a następnie korzystać z niej przy płatnościach bezgotówkowych. Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki promocji.

Warunki promocji

Każdy, kto chce skorzystać z najnowszej promocji Citibanku i otrzymać voucher o wartości 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe, musi spełnić wszystkie poniższe warunki:

 1. Do 31 października 2018 r. wypełnić i przesłać do banku specjalny formularz na stronie promocji.
 2. Złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citi Simplicity, podczas rozmowy z przedstawicielem banku, który oddzwoni na numer podany w formularzu.
 3. Przesłać do banku dokument potwierdzający wysokość otrzymywanych dochodów (np. wyciąg z konta).
 4. Zawrzeć z bankiem umowę o Kartę Kredytową (uzyskanie Karty Kredytowej jest uzależnione od oceny naszej zdolności kredytowej przez Citibank).
 5. Zalogować się serwisu bankowości internetowej Citibank Online, jednak nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu zawarcia umowy o Kartę Kredytową.
 6. Wykonać miesięcznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych za pomocą Karty Kredytowej, Nośnika zbliżeniowego lub Karty dodatkowej wydanej do Karty Kredytowej, przez okres co najmniej 2 miesięcy, ale nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Informacja o spełnieniu warunków promocji i przyznanej nagrodzie zostanie przekazana przez Bank poprzez wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Odbędzie się to nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki tej promocji.

Należy także pamiętać, że nagrody nie można wymienić na pieniądze lub inne nagrody rzeczowe.

Przed skorzystaniem z oferty Citibanku warto dokładnie zapoznać się z regulaminem i warunkami promocji.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej Citibanku?

Oferta przeznaczona jest dla:

 • osób fizycznych powyżej 18 roku życia,
 • osób uzyskujących dochód netto w wysokości minimum 1200 zł,
 • osób, zatrudnionych w aktualnym miejscu pracy od co najmniej 3 miesiąc.

Ponadto z oferty mogą skorzystać również firmy, których właściciel:

 • ukończył 18. rok życia,
 • prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat,
 • osiąga dochód w wysokości co najmniej 2500 zł netto.

Czy jest Karta Kredytowa Citi Simplicity od Citibanku?

Citi Simplicity to topowa karta kredytowa Citibanku, która pozwoli nam na uzyskanie niedrogiego dostępu do dodatkowych środków pieniężnych w ramach limitu na karcie.
Najważniejsze zalety karty kredytowej Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę,
 • brak opłat za usługę CitiAlerts, czyli SMS-owe powiadomienia o wykonanych transakcjach,
 • brak opłat za przypomnienie o spłacie karty kredytowej,
 • RRSO – 10,47%,
 • dodatkowe zniżki nawet do 50% u ponad 5000 partnerów Citibanku (w tym kina, sklepy odzieżowe i księgarnie).

Podsumowanie

Obecna oferta Citibanku zapewne wielu naszym czytelnikom przypomina poprzednie promocje. Tym razem jednak zamiast konkretnej nagrody rzeczowej, uzyskujemy kartę podarunkową o wartości 300 zł, które możemy dowolnie wydać na zakupy w drogeriach Hebe, znajdujących się na terenie całej Polski. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w ciągu 2 miesięcy w sumie 10 transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem nowej Karty Kredytowej, bez względu na ich wartość. Poza tym już same warunki posiadania Karty Kredytowej w Citibanku są na tyle atrakcyjne, że warto rozważyć skorzystanie z tej oferty. Dzięki temu w prosty i wygodny sposób otrzymamy dostęp do dodatkowej gotówki, gdy tylko będziemy jej potrzebować.

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!