300 zł premii za założenie konta osobistego, lokata 2,5% i 500 zł za polecenia w Citibanku

300 zł premii za założenie konta osobistego, lokata 2,5% i 500 zł za polecenia w Citibanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Premia gotówkowa oraz możliwość skorzystania z lokaty objętej oprocentowaniem na poziomie 2,5% w skali toku, to kolejna promocja Banku Handlowego w Warszawie S.A. dla nowych klientów. Nowa akcja prowadzoną pod nazwą „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV” prowadzona będzie od 1 lipca do 30 listopada 2017 roku, lub do wyczerpania puli nagród. Promocja dostępna jest tylko dla 2500 uczestników. Dodatkowym atutem założenia konta Citi Priority właśnie teraz jest program „Poleć Konto Citi Priority znajomemu” prowadzony do 31 sierpnia 2017 roku, w którym zdobyć można nawet 500 złotych.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie od 30.06.2016r. do 01.07.2017r. nie były posiadaczami, współposiadaczami lub pełnomocnikami konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego prowadzonego w Citi Handlowym.

300 złotych premii i 2,5% na lokacie

Nowi klienci decydujący się na założenie rachunku Citi Priority mogą zyskać nie tylko premię gotówkową na konto, ale i możliwość skorzystania z lokaty na preferencyjnych warunkach:

 • Do 300 złotych premii, przyznawana jest za aktywne korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku. Należy zrealizować minimum dwie płatności kartą o łącznej wartości 300 złotych, by bank wypłacił premię w wysokości 50 złotych. Premia może być wypłacana przez 6 kolejnych miesiącach kalendarzowych, co daje 300 złotych dodatkowych środków na koncie.
 • Lokata – możliwość założenia lokaty terminowej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku, na okres 3 miesięcy i na maksymalną kwotę 20 000 złotych. Aby skorzystać z lokaty na preferencyjnych warunkach, należy ją otworzyć najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca, który następuje po miesiącu otwarcia konta.

Warunki promocji

Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy zdecydują się na założenie konta Citi Priority.

Aby móc zyskać do 300 złotych premii należy:

 1. W okresie od 01.07.2017r. do 30.11.2017r. wypełnić wniosek na stronie promocji i zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta i aktywować Citi Priority.
 2. Najpóźniej do ostatniego dnia siódmego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy spełnić jedno z poniższych:
  • zgromadzić i utrzymać na rachunkach średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 złotych lub
  • uzyskiwać wpływy z tytułu wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 złotych, a także aktywnie korzystać z dowolnego produktu kredytowego (np. karty kredytowej lub pożyczki).
 3. Każdego miesiąca zrealizować co najmniej 2 płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 złotych.

Premia przyznawana będzie tylko dla transakcji:

 • bezgotówkowych, zrealizowanych w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet;
 • zaksięgowanych w systemie banku;
 • które nie zostały zwrócone.

Zgodnie z regulaminem, premia wypłacana będzie na konto uczestnika promocji, do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej uzyskania. Premia może być wypłacana będzie przez 6 kolejnych miesięcy, a jej maksymalną łączna wartość nie może przekroczyć 300 złotych.

Aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania lokaty terminowej należy:

 1. Zasilić konto kwotą minimum 30 000 złotych.
 2. Otworzyć lokatę najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następujące po miesiącu otwarcia Citi Priority.

Nawet 500 zł ekstra za polecenia

Dzięki programowi „Poleć Konto Citi Priority znajomemu” można zyskać dodatkowe 100 złotych za każde skuteczne polecenie.

Aby zyskać dodatkową premię za polecenia należy:

 1. Do 31.08.2017 roku wypełnić formularz i polecić znajomego, który najpóźniej do 30.09.2017 roku zawrze z bankiem umowę o prowadzenie konta Citi Priority.
 2. Najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, osoba polecona spełni warunek bezpłatnego prowadzenia konta, czyli jeden z poniższych:
  • zgromadzi i utrzyma na rachunkach średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 złotych lub
  • uzyska wpływy z tytułu wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 złotych, a także aktywnie będzie korzystać z dowolnego produktu kredytowego (np. karty kredytowej lub pożyczki).
 3. Najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, osoba polecona zrealizuje co najmniej 2 transakcje o łącznej wartości minimum 300 złotych.

Premia za polecenie w wysokości 100 złotych wypłacana będzie na konto polecającego, do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej uzyskania. Maksymalna liczba dopuszczalnych poleceń to 5 osób, za które bank zapłaci łącznie nawet 500 złotych.

Co więcej, premię otrzyma również polecona osoba. Za dołączenie do grona klientów banku zyska 100 złotych premii, a za aktywne używanie karty płatniczej dodatkowe 300 złotych.

Więcej informacji o promocji, dostępnych jest na stronie promocji.

Konto Citi Priority

Rachunek bankowy stworzony z myślą o wymagających i zamożnych klientach. Co prawda z konta Citi Priority korzystać może każdy, jednak brak opłat za jego prowadzenie przysługuje tym osobom, których miesięczne dochody utrzymywane są na poziomie minimum 5000 złotych lub średniomiesięczne saldo utrzymywane jest na poziomie ok. 30 000 złotych.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta (należy spełnić warunek zwolnienia z opłat, w przeciwnym wypadku bank pobiera miesięczną opłatę w wysokości 30 zł);
 • brak opłat za subkonto prowadzone w zagranicznej walucie;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach Euronet;
 • brak opłat za transakcje zagraniczne w EUR, USD oraz GBP;
 • możliwość korzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej, już od 28 zł miesięcznie;
 • awaryjna wypłata gotówki poza Polską;
 • Citi Rabaty, czyli zniżki dla klientów banku u ponad 5000 partnerów programu.

Podsumowanie

Najnowsza promocja Citibanku to kolejna oferta skierowana do zamożnych osób. Wszystko przez wzgląd na specyficzne warunki dotyczące średniomiesięcznego salda rachunku lub miesięcznych wpływów. W promocji „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV” w prosty sposób zyskać można nawet 300 złotych, w zamian za otwarcie konta i zrealizowanie co najmniej dwóch płatności kartą każdego miesiąca.

Ciekawą propozycją jest również program „Poleć Konto Citi Priority znajomemu”, dzięki któremu na konto klienta może wpłynąć dodatkowych 500 złotych. To jednak nie wszystko, ponieważ w tym programie premiowane są również polecone osoby, które zdecydują się przenieść swój rachunek pod szyld Citibanku.

 

 

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!