300 zł na zakupy w Biedronce za otwarcie bezpłatnej karty kredytowej w Citibanku

300 zł na zakupy w Biedronce za otwarcie bezpłatnej karty kredytowej w Citibanku
Źródło: strona promocji

300 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank Handlowy w Warszawie S.A. wkracza w nowy roku z kolejną edycją znanej już promocji. Z Kartą Kredytową Citibank można teraz zyskać 300 złotych na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Jeżeli ktoś przeoczył pierwszą szansę, teraz może skorzystać z promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka – edycja II”, który rozpoczęła się 3 stycznia i potrwa do 9 kwietnia 2018 roku.

Z oferty mogą skorzystać:

 • osoby fizyczne, które ukończyły 21. roku życia;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu na poziomie minimum 1200 złotych netto;
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy;
 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Warunki promocji

W noworocznej promocji Banku Citi nagrodą są elektroniczne vouchery o wartości 300 złotych, które można zrealizować podczas zakupów w sieci sklepów Biedronka.

Aby otrzymać nagrodę w promocji, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać formularz dostępny na stronie internetowej promocji
 2. Złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem, który skontaktuje się z uczestnikiem promocji po przesłaniu formularza kontaktowego.
 3. Dostarczyć do banku dokumenty dochodowe, które potwierdzają zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu.
 4. Podpisać umowę o kartę kredytową.
 5. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogują się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 6. Zrealizować za pomocą karty kredytowej, karty dodatkowej lub nośnika zbliżeniowego, co najmniej 5 transakcji miesięcznie (przez 2 kolejne miesiące), jednak nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Zgodnie z regulaminem, bank będzie informować uczestników promocji o przyznanej nagrodzie drogą elektroniczną w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. W tej samej wiadomości przesłany zostanie voucher w formie elektronicznej. Nagroda zostanie wydana po spełnieniu warunków promocji, nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Citi Simlicity to karta kredytowa Citi Banku, która intensywnie promowana była przez ostatni rok. Wejście w 2018 roku nie oznacza jednak końca promocji, a bank kolejny raz stara się przekonać, że karta kredytowa to atrakcyjna forma finansowania niespodziewanych wydatków.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • do 4000 złotych kredytu z oprocentowaniem 0 złotych przez 12 miesięcy;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS.

Podsumowanie

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka – edycja II” to zaproszenie do skorzystania z oferty banku, w zakresie pozyskiwania dodatkowych źródeł finansowania niespodziewanych (i nie tylko) wydatków. Premia w wysokości 300 złotych, którą można wykorzystać na codzienne zakupy w Biedronce, to z pewnością atrakcyjna propozycja dla osób, które już teraz poszukują alternatywy pożyczek gotówkowych lub kredytów bankowych. W promocji nie ma wygórowanych wymogów, a szansę na voucher zyskuje każdy, kto otrzyma kartę kredytową i zrealizuje łącznie minimum 10 transakcji kartą, na przestrzeni 2 kolejnych miesięcy. Dużą zaletą jest również to, że o kartę kredytowa mogą ubiegać się również osoby z bardzo niskim dochodem.

 

 

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

 • Waldi
  Już 3 promocja w ciągu pół roku, na którą się załapałem ! Tym razem karta kredytowa, moja pierwsza ale widzę, że jak będę ją spłacać w wyznaczonym czasie to nic nie zapłacę a kasa się przyda..
  Odpowiedz
 • Kromal
  Super promocja, 300 zł się przyda a kartę będę w terminach spłacał więc nic nie zapłacę za obsługę. Dzięki za promkę!
  Odpowiedz