promocja

Bonus 150 zł za otwarcie Konta 360° i do 250 zł premii w programie poleceń w Millennium Banku

Bonus 150 zł za otwarcie Konta 360° i do 250 zł premii w programie poleceń w Millennium Banku

W styczniu 2018 roku portal eBroker rozpoczął kolejną akcję z Bonusem. Tym razem promowane są konta w Banku Millennium, a maksymalna kwota premii jaką można zyskać z Kontem 360° lub Kontem 360° Student to 400 złotych. Do promocji „Konto 360° z BONUSEM” można przystąpić w okresie od 19.01.2018 r. do 25.02.2018 r.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji może wziąć:

 • pełnoletnia osoba fizyczna,
 • osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoba zamieszkująca na terenie Polski,
 • nowy klient, który nie korzystał z produktów i usług Banku Millennium, przed dniem przystąpienia do akcji Bonus,
 • były klient Banku Millennium, który na dzień przystąpienia do akcji nie posiada aktywnych produktów, ani też nie jest w trakcie rozpatrywania wniosku o ich uruchomienie.

BONUS i Konto 360° - do 400 zł premii

W kolejnej akcji organizowanej przez portal eBroker zdobyć można maksymalnie 400 złotych premii, dzięki założeniu Konta 360° lub Konta 360° Student. Warunki akcji są proste i przejrzyste, natomiast premia przyznawana jest w dwóch kategoriach:

 1. 150 złotych – za założenie konta poprzez portal internetowy BONUS.
 2. Do 250 złotych – za skuteczne polecenia, dzięki którym inne osoby skorzystają z promocji „Konto 360° z BONUSEM”, przy czym premia za każdą osobę wynosi 50 złotych.

Warunki promocji

W ramach akcji „Konto 360° z BONUSEM” otrzymać można 150 złotych za założenie konta, w tym celu należy spełnić następujące warunki:

 1. Do 25 lutego 2018 r. zarejestrować się jako uczestnik akcji Bonus
 2. Do 28 lutego 2018 r. zawrzeć umowę z Bankiem Millennium o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową.
 3. Przez dwa kolejne miesiące (marzec oraz kwiecień) uzyskiwać comiesięczne wpływy na konto (minimum 1000 złotych), a przy tym każdego miesiąca zrealizować co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą wydanej karty.

Informacja o przyznanej premii będzie przesyłana za pomocą e-maila, na adres wskazany przy rejestracji w promocji, najpóźniej do 16 maja 2018 roku. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 31 maja 2018 roku.

Uwaga: Po otrzymaniu wiadomości e-mail o przyznanej premii, uczestnik akcji zobowiązany jest odpowiedzieć na nią w ciągu 7 dni. W przeciwnym razie utraci on prawo do wypłaty premii za założenie konta.

Dodatkowa premia w wysokości 50 złotych za każdego poleconego przysługuje osobom, które:

 1. Zalogują się do swojego konta uczestnika akcji Bonus.
 2. Pobiorą i skopiują z zakładki „Program polecający” indywidualny link.
 3. Wylogują się ze swojego konta i za pomocą skopiowanego linku zaproszą do akcji kolejną osobę.

Premia będzie naliczana tylko wówczas, gdy osoba polecona zarejestruje się w akcji Bonus i złoży wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. Za każdą poleconą osobę przysługuje premia w wysokości 50 złotych, przy czym łączna maksymalna premia to 250 złotych. Przyznana premia zostanie wypłacona razem z bonusem za założenie konta, w terminie do 31 maja 2018 roku, wraz z premią za założenie konta.

O Koncie 360°

Konto 360° w Banku Millennium to znana i atrakcyjna propozycja rachunku osobistego, który w przypadku aktywnych użytkowników staje się niemal całkowicie bezpłatny.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta, kartę płatniczą;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na telefon;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Nowa akcja portalu eBroker „Konto 360° z BONUSEM” to możliwość pozyskania maksymalnie 400 złotych premii, w zamian za założenie konta w Banku Millennium, a także zrealizowanie skutecznych 5 poleceń akcji. Warto wobec tego zwrócić uwagę na to, że szansę na 400 złotych premii mają te osoby, które zarejestrują się w akcji Bonus odpowiednio wcześnie, aby móc wykorzystać pozostały czas na pozyskanie pięciu innych osób, które również zarejestrują się w akcji i założą konto 360°.

Co prawda akcja prowadzona jest do 25.02.2018 roku, jednak osoby, które przystąpią do niej w ostatniej chwili nie zdążą przystąpić do Programu Poleceń, a tym samym utracą możliwość zyskania do 250 złotych dodatkowej premii. Niezależnie od tego, każdy kto przystąpi do akcji i założy konto w Banku Millennium, zyska 150 złotych premii za samo założenie konta i spełnienie prostych warunków jej uzyskania.

 

Otwórz Konto 360º z bonusem 150 zł

 

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 2 opinii)
 • Opin OK
  premia super, bywają wyższe ale i tu nie są trudne warunki do spełnienia jak dla mnie. Konto spełnia moje oczekiwania. JEST OK
  Odpowiedz
 • gogo
  Mega super promocja! brawo
  Odpowiedz