promocja

150 zł w bonie na zakupy na eobuwie.pl i nawet 650 zł premii w promocji za założenie eKonta w mBanku

150 zł w bonie na zakupy na eobuwie.pl i nawet 650 zł premii w promocji za założenie eKonta w mBanku

W marcu rozpoczęła się kolejna edycja, dobrze już znanej akcji „Money Mania”. W trzynastej edycji nagrody o wartości 150 złotych przyznawane są za uruchomienie eKonta Standard w mBanku. Na tym jednak korzyści dla nowych klientów się nie kończą, ponieważ równolegle prowadzona jest promocja „Lepiej z eKontem – III edycja”. Łącznie to nawet 800 złotych premii, za uruchomienie i aktywne użytkowanie eKonta w wersji standard.

Ważne terminy – czas do przystąpienie do promocji „Money Mania 13” upływa 31 marca 2018 roku, jednak czas na zawarcie umowy z bankiem upływa dopiero 25 kwietnia 2018 roku.

Akcja promocyjna „Lepiej z eKontem – III edycja” prowadzona jest do 31 maja 2018 roku, jednak czas na zawarcie umowy o prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową upływa 31 marca 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby pełnoletnie;
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby posiadające obywatelstwo polskie;
 • osoby zamieszkujące na terenie Polski;
 • osoby, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Dwie promocje, moc nagród

Przez wzgląd na to, że promocje są dwie, pula nagród również jest większa. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w obu promocjach mogą zyskać:

 • 150 złotych do wykorzystania w portalu eobuwie.pl – premia przyznawana w ramach „Money Mania 13”, która wydawana jest w formie elektronicznego kodu przesyłanego na adres mailowy. Otrzymany kod zachowuje ważność przez 2 miesiące od 31 lipca 2018 roku;
 • do 650 złotych na konto – premia przyznawana w ramach „Lepiej z eKontem – III edycja”, jako zwrot 4% wartości bezgotówkowych płatności zrealizowanych za pomocą karty płatniczej oraz/lub BLIK. Maksymalna miesięczna wysokość premii to 130 złotych, która przyznawana jest przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych;
 • gwarancja niezmienności opłat – w ramach promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”, mBank zapewnia swoim klientom niezmienność opłat związanych z prowadzeniem rachunku eKonto Standard przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.

Warunki promocji

Aby otrzymać bon zakupowy o wartości 150 złotych, w ramach promocji „Money Manii 13” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 marca 2018 roku:
  • zarejestrować się na stronie Money Manii. Przy rejestracji należy podać adres e-mail oraz imienia i nazwiska uczestnika promocji, a także kliknąć w link rejestracyjny przesłany w wiadomości mailowej;
  • kliknąć w aktywny link „weź udział”, aby przekierować widok na stronę mBanku;
  • wypełnić wniosek (dostępny po przekierowaniu na stronę mBanku) o otwarcie i prowadzenie eKonta w taryfie Standard, wyrażając przy tym zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przekazania organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową.
 2. Do 25 kwietnia 2018 roku zawrzeć z bankiem umowę o otwarcie i prowadzenia eKonta Standard wraz z kartą debetową (za pośrednictwem kuriera, przy uprzednim przygotowaniu dokumentów w systemie online).
 3. Do 30 czerwca 2018 roku wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę, przy czym jako transakcje rozumie się zarówno płatności kartą debetową, jak i przelewy internetowe (na rachunek prowadzony w innym banku).

 

Bon o wartości 150 złotych zostanie przesłany do uczestnika promocji w formie kodu poprzez wiadomość mailową, w terminie do 31 lipca 2018 roku. Ten sam, unikatowy kod widoczny będzie na koncie użytkownika serwisu Money Mania.

Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 marca 2018roku zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku objętego promocją.
 2. Utrzymać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych. Istotne jest jednak to, aby przelewy realizowane były z rachunku, którego uczestnik promocji nie jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 3. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe (rozumiane jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na kwotę minimum 250 złotych.
 4. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.

Premia stanowiąca zwrot 4% od wartości zrealizowanych transakcji, jednak nie więcej niż 130 złotych miesięcznie, wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

eKonto Standard

Konto w pakiecie Standard to swoistego rodzaju klasyk pośród rachunków osobistych dostępnych w ofercie mBanku. Warto zainteresować się tym rachunkiem i uruchomić go w ramach promocji „Lepiej z eKontem”. W ten sposób można zyskać nie tylko premię finansową, ale i dwuletnią gwarancję niezmienności opłat. W praktyce oznacza to, że aktywni posiadacze konta mogą go użytkować go w pełni za darmo, wraz z kartą płatniczą.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK,
 • możliwość przystąpienia do programu PolecamBank (trwającego do 28 lutego 2018 roku, w którym można zyskać do 760 złotych miesięcznie).

Podsumowanie

W puli nagród trzynastej edycji Money Manii znajdują się bony elektroniczne o wartości 150 złotych, przeznaczony na zakupy w portalu eobuwie.pl. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że z eKontem Standard związana jest jeszcze jedna promocja, która może przynieść jej uczestnikom nawet 650 złotych dodatkowych środków na koncie. Wszystko za sprawą akcji mBanku „Lepiej z eKontem – III edycja”. Co ważniejsze, udział w promocji mBanku to gwarancja niezmienności opłat za prowadzenie i użytkowanie konta wraz z kartą debetową, przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ szansę na tak wysoką premię mają tylko te osoby, które do 31 marca 2018 roku podpiszą umowę o prowadzenie eKonta w pakiecie Standard wraz z kartą debetową. Bardzo ważna jest również kolejność zgłoszeń do promocji. Należy pamiętać o tym, aby wniosek o eKonto złożyć przez link udostępniony w serwisie Money Mania, a następnie przystąpić do promocji „Lepiej z eKontem”. W przeciwnym razie uczestnik nie otrzyma bonu o wartości 150 złotych.

 

Otwórz eKonto i zgarnij 800 zł

 

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 1 opinii)
 • Mirela
  promocja BOMBA !!! czas zmienić konto. Do mBanku chciałam przejść już dawno a ta promocja mnie do tego właśnie zmotywowała. Dzięki!
  Odpowiedz