promocja

Bon 100 zł na zakupy w empik.com za założenie Konta 360º w Banku Millennium

Bon 100 zł na zakupy w empik.com za założenie Konta 360º w Banku Millennium
Źródło: Strona WWW Promocji

Bank Millennium S.A. rozdaje bony do empik.com, w zamian za założenie rachunku osobistego i aktywne korzystanie z karty. Proste, przejrzyste warunki promocji to szansa na dodatkowe 100 złotych na zakup książek, zabawek, muzyki i wielu innych produktów dostępnych w internetowym sklepie empik.com.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby, które nie posiadają i nie posiadały po dniu 01.04.2015r. żadnego produktu bankowego, ani nie posiadały uprawnień do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem bankowym w Banku Millennium S.A.;
 • osoby, które wyraziły zgodę (i nie cofnęły jej w czasie trwania promocji) na przetwarzanie danych osobowych, dla celów marketingowych z wykorzystaniem poczty tradycyjnej, telefonu oraz kanałów elektronicznych.

Bon do empik.com

Nagrodą w najnowszej promocji Banku Millennium S.A. jest elektroniczna karta upominkowa do empik.com o wartości 100 złotych.

Karta ważna jest przez 12 miesięcy od dnia jej wydania i można nią zrealizować płatność za dowolne produkty dostępne w ofercie empik.com.

Warunki uczestnictwa w promocji

Bon o wartości 100 złotych przyznawany jest każdemu uczestnikowi promocji, który spełni łącznie warunki:

 1. W terminie od 7 lutego do 28 lutego 2017 roku złoży wniosek o założenia konta i wydanie karty debetowej, poprzez formularz dostępny na stronie www.empik.com/bankmillennium.  
 2. W terminie od 7 lutego do 6 marca 2017 roku zawrze z Bankiem Millennium S.A. umowę o Konto i kartę debetową do Konta.
 3. Od dnia założenia rachunku do 31 marca 2017 roku, będzie aktywnie korzystać z konta w taki sposób, by łączna wartość transakcji bezgotówkowych zrealizowanych kartą lub za pomocą usługi BLIK wynosiła minimum 360 złotych.

Zgodnie z regulaminem akcji promocyjnej, bon w formie elektronicznej karty upominkowej zostanie przekazany uczestnikowi promocji na skrzynkę wiadomości w systemie transakcyjnym Banku Millennium S.A. („Millenet”), najpóźniej do 15 kwietnia 2017 roku.

Konto 360º i Konto 360º Student

Zarówno Konto 360º jak i Konto 360º Student, to propozycja tanich rachunków osobistych dla osób ceniących proste i nowoczesne rozwiązania w zakresie obsługi produktów bankowych.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe, mobilne, na adres e-mail oraz telefon;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Uwaga! Bank Millennium S.A. nie pobiera opłat za prowadzenie konta, kartę oraz wypłaty z bankomatów, jeżeli:

 • Posiadacze Konta 360º uzyskują comiesięczne wpływy zewnętrzne na poziomie minimum 1000 złotych i realizują w miesiącu przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty lub usługi BLIK.
 • Posiadacze Konta 360º Student (osoby w wieku 18-26 lat) realizują miesięcznie co najmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty lub usługi BLIK.

Podsumowanie

Najnowszą promocję Banku Millenium S.A. można polecić przede wszystkim tym osobom, które poszukują nowoczesnego, funkcjonalnego i taniego rachunku osobistego. W przypadku Konta 360º wystarczą regularne wpływy na poziomie 1000 złotych i realizacja jednej transakcji bezgotówkowej, by zyskać konto całkowicie wolne od opłat. Dodając do tego bon o wartości 100 złotych do empik.com, zyskujemy korzystną ofertę z miłym bonusem na start.

Opinie użytkowników

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze