Załóż Konto Otwarte na Ciebie z kartą i zgarnij premie do H&M lub Orlen

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z kartą i zgarnij premie do H&M lub Orlen

250 zł
do Orlen

Poznaj najnowszą ofertę BNP Paribas Banku S.A. Załóż Konto Otwarte na Ciebie. Wybierz kartę debetową – Kartę Otwartą na Świat Mastercard lub Kartę Otwartą na eŚwiat. Weź udział w jednej z dwóch promocji. Zgarnij 250 zł na stację Orlen lub 200 zł na zakupy w sieci sklepów H&M. Spiesz się. W puli jest tylko 800 kart Orlen i 1000 kart H&M.

W kwietniu br. w BNP Paribas Banku S.A. odświeżono ofertę rachunków bankowych. W ramach usług skierowanych do klientów detalicznych pojawiło się Konto Otwarte na Ciebie, do którego można wybrać jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard, Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard. Z nowym rachunkiem osobistym związane są również dwie nowe akcje – „Promocja Otwarta na Świat” oraz „Promocja Otwarta na eŚwiat”. Obie promocje prowadzone są od 6 maja i trwają nie dłużej niż do 31 lipca lub momentu uzyskania:

 • 800 rejestracji w przypadku „Promocji Otwartej na Świat”;
 • 1000 rejestracji w przypadku „Promocji Otwartej na eŚwiat”.  

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby będące obywatelami Polski;
 • osoby posiadające dowód osobisty;
 • osoby, które na 12 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A. (a także banku przejętym przez BNP Paribas);
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

250 zł na paliwo czy 200 zł do H&M?

Nowi klienci BNP Paribas Banku S.A. mogą nie tylko dokonać wyboru najodpowiedniejszej karty dla siebie, ale przystąpić do dowolnej promocji (uwaga, jedna osoba może wziąć udział tylko w jednej z akcji promocyjnej). W zależności od indywidualnych preferencji klienta zyskać można:

 • 250 zł – karta przedpłacona Orlen, która umożliwia realizację transakcji na stacjach Orlen w całej Polsce. Karta wydawana jest jako nagroda w „Promocji Otwartej na Świat”. Limit nagród to 800
 • 200 zł – nagroda wydawana w ramach „Promocji Otwartej na eŚwiat”, w formie e-bonu, który umożliwia realizację zakupów w sieciach sklepów H&M oraz w sklepie internetowym. Limit nagród to 1000

Aby otrzymać nagrodę w ramach promocji, należy spełni następujące warunki:

 1. Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia limitu rejestracji) zarejestrować się w promocji:
  1. formularz promocji 250 zł do Orlen
  2. formularz promocji 200 zł do H&M
 2. W formularzu zgłoszeniowym złożyć oświadczenie wymagane przez organizatorów promocji, akceptując regulamin, a także wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 3. Korzystając z linka promocyjnego złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (najpóźniej do 31.07.2019 roku), podając dane zgodne z danymi wskazanymi w formularzu zgłoszeniowym do promocji.
 4. Do 14 sierpnia 2019 roku, za pośrednictwem kuriera (lub elektronicznie), zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową. 
 5. Do 31 sierpnia 2019 roku aktywować aplikację mobilną GOmobile.
 6. W miesiącu następującym po aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe, na kwotę łączną minimum 300 złotych. 

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, najpóźniej do 17 dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji. Nagrody wydawane będą do ostatniego dnia miesiąca, w którym organizator poinformował uczestnika o przyznaniu nagrody. 

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Banku S.A. 

Nowoczesne, elastyczne i funkcjonalne. Konto Otwarte na Ciebie jest optymalnie dopasowane do potrzeb jego posiadacza. Z tego też powodu BNP Paribas Bank S.A. umożliwia swoim klientom wybór najodpowiedniejszej karty debetowej. W zależności od wariantu karty można bez zbędnych opłat realizować transakcje w ok. 160 walutach na całym świecie lub bezpiecznie realizować transakcje w sieci.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • 6 zł za używanie Karty Otwartej na eŚwiat z darmowym ubezpieczeniem „CYBER pomoc”;
 • 10 zł za używanie Karty Otwartej na Świat z ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce (przy transakcjach obsługiwanych kartami Otwartą na Świat oraz Otwartą na eŚwiat);
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat.

Podsumowanie 

Nowa oferta rachunku osobistego BNP Paribas Banku S.A. przedstawia się dość atrakcyjnie i z całą pewnością wyróżnia się na rodzimym rynku usług bankowych. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie 3 typów kart debetowych, które bardzo dobrze zaspokajają potrzeby różnych osób. Warto już teraz zainteresować się Kontem Otwartym na Ciebie i w zależności od indywidualnych preferencji, uruchomić nowy rachunek w ramach „Promocji Otwartej na Świat” (zyskując przy tym kartę Orlen o wartości 250 złotych) lub „Promocji Otwartej na eŚwiat” odbierając przy tym bon do H&M. Obie promocje wymagają spełnienia jedynie kilku prostych warunków, z jakimi każdy może sobie poradzić.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!