Nawet 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Konto z zyskiem”

Nawet 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Konto z zyskiem”

400 zł
premii

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową i ciesz się „Kontem z zyskiem”. W nowej promocji BNP Paribas Banku Polska S.A. otrzymasz nawet 400 zł. Bank przez 4 kolejne miesiące nagradzać będzie Twoją aktywność. Płać kartą, zapewnij wpływy na konto i wykonaj co najmniej 5 przelewów, a pełna kwota premii będzie Twoja.

Musisz się jednak spieszyć, ponieważ w promocji udział weźmie tylko 4500 uczestników (rejestracja trwa maksymalnie do 08.12.2019 roku).

BNP Paribas Bank Polska S.A. kolejny raz aktywnie przekonuje nowych klientów, że Konto Otwarte na Ciebie to świetne rozwiązanie dla każdego. W promocji „Konto z zyskiem” otrzymać można od 100 złotych do 400 złotych. Zakładając w ramach promocji konto z kartą debetową (do wyboru jedna z trzech: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat lub Karta Otwarta na eŚwiat) i aktywnie korzystając z karty płatniczej otrzymać można do 200 złotych premii. Osoby mające stałe dochody zyskać mogą dodatkowe 100 złotych, w zamian za wpływy na konto w lutym i marcu. Realizacja co najmniej 5 przelewów w marcu zapewnia dodatkowe 100 złotych na koncie.

Promocja „Konto z zyskiem” prowadzona jest od 15 listopada 2019 roku, do momentu zarejestrowania 4500 uczestników, lub do 8 grudnia 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby:

 • fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • pełnoletnie; 
 • będące obywatelami Polski;
 • posiadające dowód osobisty;
 • które na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A.;
 • które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Warunki promocji

„Konto z zyskiem” jest kolejną promocją BNP Paribas Banku Polskiego S.A., w której nagroda finansowa została podzielona na 4 części. Każda z nich to premia w wysokości 100 złotych, jaka przyznawana jest za aktywne korzystanie z karty oraz zapewnienie wpływów na konto.

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w wysokości 100 złotych, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 15 listopada do 8 grudnia 2019 roku zarejestrować się w promocji poprzez formularz dostępny na stronie internetowej
 2. W terminie do 8 grudnia 2019 roku, za pośrednictwem specjalnego linka promocyjnego, złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową (do wyboru jedna z kart: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat lub Karta Otwarta na eŚwiat) oraz dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. W terminie do 20 grudnia 2019 roku (na podstawie złożonego w promocji wniosku) zawrzeć umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, karty i dostępu do Bankowości elektronicznej. Wszystkie dane podane w umowie muszą być zgodne z tymi, które klient podał we wniosku o konto. 

  Uwaga! Umowa może być zawarta tylko za pośrednictwem partnera Banku – Autenti, w oparciu o wygenerowany specjalny kod SMS.
 4. W grudniu 2019 roku wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe, za pomocą karty debetowej wydanej do rachunku.

Aby otrzymać drugą nagrodę w wysokości 100 złotych należy dodatkowo wykonać w styczniu 2020 roku transakcje bezgotówkowe, na łączną kwotę minimum 300 złotych.

Trzecia nagroda przysługuje osobom, które w lutym 2020 roku:

 1. Wykonają transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 300 złotych.
 2. Uzyskają wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.

Czwartą nagrodę w wysokości 100 złotych otrzymają osoby, które w marcu 2020 roku:

 1. Wykonają transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 300 złotych.
 2. Uzyskają wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.
 3. Wykonają co najmniej 5 przelewów, korzystając z bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline) lub Aplikacji mobilnej GOmobile. 

Informacje o przyznanych premiach przekazywane będą do 20 dnia każdego miesiąca, począwszy od stycznia do kwietnia 2020 roku. Wypłata środków następować będzie do ostatniego dnia miesiąca, w którym bank przekazał informację o przyznaniu premii.

O Koncie Otwartym na Ciebie

Konto, które w bardzo krótkim czasie zyskało znaczną popularność wśród Polaków. Propozycja BNP Paribas Banku Polska S.A. jest nowoczesna, funkcjonalna, a przy tym elastycznie dopasowana do potrzeb różnych osób.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat.

Podsumowanie

Promocja „Konto z zyskiem” to akcja, jaką można polecić niemal każdemu, kto poszukuje taniego i funkcjonalnego konta osobistego, a przy tym chciałby zyskać dodatkowe środki, w zamian za aktywne korzystanie z rachunku i karty. Najnowsza promocja banku zapewnia szansę na premię nawet tym osobom, które nie posiadają stałych dochodów. Wystarczy przez 2 miesiące realizować transakcje kartą, aby zyskać 200 złotych. Osoby, które w lutym i marcu uzyskają wpływy na konto mogą sięgnąć po dodatkowe 200 złotych.

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji, 
 • możliwość wyboru dowolnej karty debetowej (najlepiej dopasowanej do potrzeb klienta),
 • możliwość uzyskania premii nawet przy spełnieniu tylko części warunków,
 • atrakcyjna kwota premii (maksymalnie nawet 400 złotych),
 • możliwość wykorzystania nagrody na dowolny cel.

Wady promocji:

 • ograniczona pula nagród,
 • termin przyjmowania zgłoszeń zależny od liczby zarejestrowanych uczestników (możliwość wcześniejszego zakończenia rejestracji),
 • konieczność korzystania ze specjalnych linków, w celu złożenia wniosku o konto i kartę,
 • w promocji udział wezmą tylko te konta, które założone zostały na podstawie umowy zawartej za pośrednictwem partnera Banku – Autenti.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!