Nawet 350 zł w promocji „Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebie

Nawet 350 zł w promocji „Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebie

350 zł
premii

Załóż Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i „Zyskuj jesienią” nawet 350 zł. W nowej promocji otrzymasz kod zakupowy na Allegro.pl o wartości 50 zł i do 300 zł premii za aktywne korzystanie z konta i karty.

Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do momentu zarejestrowania 3000 uczestników, jednak nie dłużej niż do 26.11.2019r.

W listopadzie nowi klienci banku BNP Paribas Banku S.A. zyskać mogą nawet 350 złotych. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie w ramach promocji, a następnie przez 4 kolejne miesiące aktywnie korzystać z karty debetowej oraz nowego rachunku. 

Promocja „Zyskuj jesienią” prowadzona jest od 12 listopada br., aż do momentu przyjęcia 3000 zgłoszeń, jednak nie dłużej niż do 26 listopada 2019 roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby:

 • fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • pełnoletnie; 
 • będące obywatelami Polski;
 • posiadające dowód osobisty;
 • które na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A.;
 • które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji. 

300 zł premii i 50 zł do Allegro.pl

W promocji „Zyskuj jesienią” zyskać można łącznie 350 złotych, przy czym:

 • 50 złotych wydawane jest w formie kodu rabatowego na zakupy w portalu allegro.pl;
 • 300 złotych – premia finansowa przyznawana w zamian za spełnienie warunku aktywności przez 4 kolejne miesiące. Nagroda podzielona jest na trzy części, wypłacane po 50 złotych, 100 złotych oraz 150 złotych. 

Warunki promocji

Jak zwykle promocja w BNP Paribas Banku Polska S.A. wymaga realizacji zadań podzielonych na kilka etapów. Tym razem w „Zyskuj jesienią” łączna wartość nagród to 350 złotych, a każda następna premia wymaga realizacji wcześniejszych warunków promocji. 

Aby otrzymać kod zakupowy do portalu Allegro.pl, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 26 listopada 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia 3000 rejestracji) zarejestrować się w promocji poprzez formularz dostępny na stronie internetowej
 2. Do 26 listopada 2019 roku, korzystając z linka promocyjnego, złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową (Kartą Otwartą na Dzisiaj, Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat) oraz dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. W terminie do 3 grudnia 2019 roku (na podstawie złożonego w promocji wniosku) zawrzeć umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, karty i dostępu do Bankowości elektronicznej. W tym celu konieczne jest użycie kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti. 

  Uwaga! Dane podane we wniosku muszą być takie same, jak podane na umowie.

Aby otrzymać premię finansową w wysokości 50 złotych należy spełnić warunki otrzymania kodu zakupowego Allegro.pl, oraz zrealizować w grudniu 2019 roku co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych.

Aby otrzymać drugą nagrodę w wysokości 100 złotych, należy spełni warunki otrzymania pierwszej premii, oraz:

 1. Wykonać co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych w styczniu 2020 roku.
 2. Uzyskać w styczniu 2020 roku wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.

Trzecią nagrodę w wysokości 150 złotych otrzymają osoby, które dodatkowo w lutym oraz marcu: 

 1. Wykonają co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych.
 2. Uzyskają wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.

Informacja o przyznaniu pierwszej i drugiej premii zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 2 lutego 2020 roku, natomiast informacja o przyznaniu drugiej trzeciej nagrody przekazywana będzie najpóźniej do 20 kwietnia 2020 roku. 

Premie wypłacane będą w terminie do 29 lutego 2020 roku (pierwsza i druga) oraz do 30 kwietnia 2020 roku (trzecia). 

Kod rabatowy Allegro przekazywany będzie drogą mailową, w terminie do 13 grudnia 2019 roku.

O Koncie Otwartym na Ciebie

Jedno konto i trzy karty debetowe, to elastyczna oferta w BNP Paribas Banku Polska S.A. Z Kontem Otwartym na Ciebie każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb. 

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat. 

Podsumowanie

300 złotych premii oraz 50 złotych na zakupy przez allegro.pl to jedna z atrakcyjniejszych promocji bankowych, z jakich mogą skorzystać klienci detaliczni. W „Zyskuj jesienią” BNP Paribas Bank Polska S.A. przyciąga uwagę nowych klientów, którym wystarczy już 1000 złotych stałych dochodów, aby mogli zyskać dodatkowe środki na swoim koncie. 

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji,
 • możliwość wyboru dowolnej karty debetowej (najlepiej dopasowanej do potrzeb klienta),
 • premia wypłacana dwa razy (po 150 złotych),
 • możliwość wykorzystania nagrody na dowolny cel.

Wady promocji:

 • ograniczona pula nagród,
 • termin przyjmowania zgłoszeń zależny od liczby zarejestrowanych uczestników (możliwość wcześniejszego zakończenia rejestracji),
 • konieczność korzystania ze specjalnych linków, w celu złożenia wniosku o konto i kartę,
 • konieczność zrealizowania wszystkich zadań według kolejności, aby móc zyskać pełną kwotę premii. 
 

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!