Nawet 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Nawet 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Z kartą kredytową Mastercard w BGŻ BNP Paribas zyskać można do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Wystarczy podpisać umowę z bankiem i aktywnie korzystać z karty, przez 6 kolejnych miesięcy. Co więcej, za założenie karty bank przyznaje dodatkowe 5000 punktów w programie lojalnościowym mamBONUS. Promocja trwa do 31 stycznia 2019 roku.

Promocja „Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową” organizowana przez Bank BGŻ BNP Paribas to świetna okazja dla każdego, kto poszukuje alternatywy dla klasycznej pożyczki lub kredytu. Przy okazji uzyskania karty kredytowej na mniej lub bardziej nieoczekiwane wydatki, zyskać można bony na zakupy w sklepach Biedronka. Aby zyskać do 300 złotych należy zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard (Standard lub Gold), a następnie przez 6 kolejnych miesięcy realizować transakcje bezgotówkowe za pomocą wydanej karty, za minimum 500 złotych miesięcznie.

Promocja „Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową” prowadzona jest od 19 listopada 2018 roku do 31 stycznia 2019 roku, bądź też do momentu uzyskania zgłoszeń od 5000 uczestników.

Z oferty mogą skorzystać:

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby, które na 12 miesięcy przed dniem poprzedzający dzień zawarcia umowy nie posiadały żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas.

Karta upominkowa i dodatkowe punkty w mamBONUS

W promocji „Do 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową” otrzymać można elektroniczne bony zakupowe o wartości 50 złotych, przez 6 kolejnych miesięcy. Łącznie to nawet 300 złotych na zakupy w sklepach sieci Biedronka.

Dodatkowo, osoby korzystające z programu lojalnościowego mamBONUS, mogą zyskać 5000 punktów, w zamian za realizację 4 transakcji o wartości minimum 50 złotych każda.

Warunki promocji

Osoby chcące zyskać e-bony o wartości 50 złotych (wydawane nawet przez pół roku) muszą spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Wypełnić i przesłać formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej.
 2. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
 3. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po dniu zawarcia umowy, zrealizować transakcje za pomocą wydanej karty, na kwotę minimum 500 złotych, w każdym miesiącu objętym promocją.

W celu odebrania przyznanych bonów, uczestnik promocji musi zarejestrować się na stronie www.mambonus.pl, w terminie do 2 miesięcy od dnia udostępnienia nagrody. Każda z przyznanych nagród będzie dostępna na stronie w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca.

W przypadku klientów korzystających z programu lojalnościowego mamBONUS, bank przyzna dodatkowe 5000 punktów tym osobom, które w okresie dwóch miesięcy od zawarcia umowy o kartę kredytową zrealizują minimum 4 transakcje na kwotę co najmniej 50 złotych każda.

Karta Kredytowa Mastercard Standard

W ofercie BGŻ BNP Paribas karta kredytowa Mastercard Standard stanowi jedną z najbardziej uniwersalnych ofert w zakresie kart kredytowych.

Najważniejsze cechy karty:

 • okres bezodsetkowy do 56 dni;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 14,29%;
 • w ramach programu lojalnościowego mamBONUS, dostęp do rabatowych u licznych partnerów, a także możliwość zbierania punktów (wymiennych na nagrody) za każdą transakcję realizowaną kartą;
 • możliwość realizowania wypłat z karty przez bankomaty;
 • możliwość realizacji przelewów z karty kredytowej na rachunek bankowy;
 • możliwość dodania karty kredytowej to usługi e-Portfel Banku BGŻ BNP Paribas.

Podsumowanie

Główną zaletą promocji „Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową” są proste warunki uzyskania nagrody w postaci e-bonów, którymi można zapłacić za zakupy w sklepach Biedronka. Biorąc pod uwagę to, że organizator wymaga realizacji transakcji bezgotówkowych na poziomie minimum 500 złotych w każdym z promocyjnych miesięcy, można łatwo policzyć, że dzięki tej akcji zyskać można do 10% wartości wydatków realizowanych za pomocą karty kredytowej. Niewątpliwym atutem karty kredytowej jest okres bezodsetkowy, który w przypadku oferty Banku BGŻ BNP Paribas wynosi maksymalnie 56 dni. Posiadacze karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas powinni również zwrócić uwagę na program lojalnościowy mamBONUS, w którym zyskuje się punkty za realizowane transakcje, a także atrakcyjne rabaty na zakupy i usługi u licznych partnerów programu.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!