400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W Banku BGŻ BNP Paribas ruszyła nowa akcja promująca karty kredytowe Mastercard Standard oraz Mastercard Gold. W promocji „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową” uczestnicy zyskać mogą karty podarunkowe, z jakich można skorzystać realizującą zakupy poprzez portal Allegro.pl.

Każda z kart to 100 złotych, przy czym każdy uczestnik może zyskać do czterech kart przez wszystkie miesiące promocyjne. Promocja prowadzona będzie do 31 marca 2019 roku, bądź do chwili zarejestrowania 4000 uczestników. 

Z oferty mogą skorzystać: 

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby, które na 18 miesięcy przed dniem poprzedzający dzień zawarcia umowy nie posiadały żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas.

Weź 400 złotych na zakupy przez Allegro 

W promocji „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową” otrzymać można maksymalnie cztery elektroniczne bony zakupowe o wartości 100 złotych każdy.

Osoby chcące zyskać karty podarunkowe Allegro, o wartości 100 złotych muszą spełnić łącznie następujące warunki: 

 1. Wypełnić i przesłać formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej
 2. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
 3. Przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe, następujące po dniu zawarcia umowy, zrealizować transakcje za pomocą wydanej karty, na kwotę minimum 1000 złotych, w każdym miesiącu objętym promocją. 

Nagrody przyznawane będą za każdy miesiąc, w którym zostały spełnione warunki promocyjne. 

W celu odebrania przyznanych bonów uczestnik promocji musi zarejestrować się na stronie www.mambonus.pl, w terminie do 2 miesięcy od dnia udostępnienia nagrody. Każda z przyznanych nagród będzie dostępna na stronie w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca.

Karta Kredytowa Mastercard Standard

Karta kredytowa Mastercard Standard w Banku BGŻ BNP Paribas to atrakcyjna alternatywa pożyczek i kredytów bankowych. Pozwala dysponować dodatkowymi środkami, a odsetki naliczane są tylko od wykorzystanej kwoty przyznanego limitu. Okres bezodsetkowy pozwala finansować nie tylko nieprzewidywane wydatki, bez zbędnych kosztów.

Najważniejsze cechy karty:

 • okres bezodsetkowy do 56 dni;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 14,29%;
 • w ramach programu lojalnościowego mamBONUS dostęp do rabatowych u licznych partnerów, a także możliwość zbierania punktów (wymiennych na nagrody) za każdą transakcję realizowaną kartą;
 • możliwość realizowania wypłat z karty przez bankomaty;
 • możliwość realizacji przelewów z karty kredytowej na rachunek bankowy;
 • możliwość dodania karty kredytowej to usługi e-Portfel Banku BGŻ BNP Paribas.

Podsumowanie 

„Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową”  to nowa promocja Banku BGŻ BNP Paribas. Dodatkowe 400 złotych na zakupy na Allegro to atrakcyjny bonus do karty kredytowej Mastercard. Karta kredytowa stanowi bowiem bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie tylko poszukuje dodatkowego źródła finansowania mniej lub bardziej niecodziennych wydatków, ale i tych osób, które planują podróże. Z kartą kredytową łatwiej jest zamówić bilety samolotowe, zarezerwować pokój w hotelu czy też wynająć samochód podczas wakacyjnych urlopów.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!