350 zł na zakupy w Biedronce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji BNP Paribas

350 zł na zakupy w Biedronce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji BNP Paribas
Źródło: strona promocji

350 zł
na zakupy

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Nie musisz być uczniem ani rodzicem ucznia. Możesz jednak skorzystać w promocji „Powrót do szkoły” w BNP Paribas Banku Polska S.A. Załóż Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową, aktywnie korzystaj z konta i karty i odbierz nawet 350 złotych na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Zgłoszenia przyjmowane są do 15.09.2019 roku lub do momentu zarejestrowania 2500 uczestników.

Nowy rok szkolny już niebawem się rozpocznie. Tymczasem BNP Paribas Bank Polska S.A. zapowiada „Powrót do szkoły” w typowym dla siebie stylu. 19 sierpnia br. rozpoczęła się nowa promocja, w której zyskać można do 350 złotych na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Warunkiem otrzymania nagrody w postaci elektronicznych kodów o wartości 150 złotych oraz 200 złotych jest przede wszystkim założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową. Tym razem to klient decyduje o tym, czy będzie użytkownikiem Karty Otwartej na Dzisiaj, Karty Otwartej na Świat czy też Karty Otwartej na eŚwiat. Dodatkowo należy aktywnie korzystać z rachunku i karty, a przy tym zapewnić co najmniej jeden wpływ na kwotę minimum 1000 złotych.

Rejestracja w promocji „Powrót do szkoły” trwa od 19 sierpnia, aż do momentu uzyskania 2500 zgłoszeń, jednak nie później niż do 15 września 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby będące obywatelami Polski;
 • osoby posiadające dowód osobisty;
 • osoby, które na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A.;
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Warunki promocji

Promocja „Powrót do szkoły” to szansa na zyskanie dwóch nagród o łącznej wartości 350 złotych. Za założenie konta oraz spełnienie warunków aktywności, BNP Paribas Bank Polska S.A. przyznawać będzie swoim klientom e-kody, dzięki którym można dokonać płatności w sieci sklepów Biedronka.

Aby otrzymać „pierwszą nagrodę” o wartości 150 złotych, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Najpóźniej do 15 września 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia 2500 rejestracji) zarejestrować się w promocji poprzez formularz dostępny na stronie promocji
 2. W formularzu zgłoszeniowym złożyć oświadczenie wymagane przez organizatorów promocji, akceptując regulamin, a także wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 3. W terminie do 15 września 2019 roku, korzystając z linka promocyjnego, złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową (Kartą Otwartą na Dzisiaj, Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat). 
 4. W terminie do 20 września 2019 roku zawrzeć umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej, na podstawie złożonego w promocji wniosku.
 5. We wrześniu wykonać co najmniej trzy transakcje za pomocą otrzymanej karty debetowej.

Aby otrzymać „drugą nagrodę” o wartości 200 złotych, w październiku 2019 roku należy spełni następujące warunki:

 1. Wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na kwotę łączną minimum 300 złotych.
 2. Zrealizować co najmniej 2 przelewy z uruchomionego w promocji konta, za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji mobilnej GOmobile). 
 3. Uzyskać wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 21 października 2019 roku, natomiast informacja o przyznaniu drugiej nagrody przekazywana będzie najpóźniej do 20 listopada 2019 roku. 

Pierwsza i druga nagroda będą przekazywane na adres mailowy uczestnika promocji, najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca, w którym przekazano informacje o przyznaniu premii.

O Koncie Otwartym na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie to najnowszy rachunek osobisty, który do oferty BNP Paribas Banku Polska S.A. trafił w kwietniu br. Od samego początku konto promowane było jako tanie i elastyczne rozwiązanie dla każdego. Co ważniejsze, to dzięki trzem kartą debetowym każdy z klientów może wybrać rozwiązanie, które najlepiej pasuje do jego indywidualnych potrzeb.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat. 

Podsumowanie

Nowa promocja „Powrót do szkoły” to świetna okazja dla każdego, kto poszukuje taniego i funkcjonalnego rachunku osobistego. W promocji zyskać można elektroniczne kody umożliwiające realizację płatności w sieci sklepów Biedronka.

Zalety promocji:

 • dość proste warunki promocji,
 • atrakcyjna nagroda (każdy z kodów może być używany wielokrotnie, aż do momentu wykorzystania przyznanego limitu),
 • możliwość wyboru dowolnej karty debetowej.

Wady promocji:

 • ograniczona pula nagród,
 • termin przyjmowania zgłoszeń zależny od liczby zarejestrowanych uczestników (możliwość wcześniejszego zakończenia rejestracji),
 • konieczność korzystania ze specjalnych linków, w celu złożenia wniosku o konto i kartę.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!