300 zł za założenie Konta Optymalnego w promocji „Korzystaj i zyskaj” w BGŻ BNP Paribas

300 zł za założenie Konta Optymalnego w promocji „Korzystaj i zyskaj” w BGŻ BNP Paribas

Wraz z początkiem września bank BGŻ BNP Paribas ruszył z ciekawą promocją. W ramach „Korzystaj i zyskaj” dla pierwszych 1000 osób, które we wrześniu zdecydują się na założenie Konta Optymalnego i spełnią postawione przez bank warunki, czeka nagroda pieniężna w postaci 300 zł! W dzisiejszym artykule szczegółowo opisujemy, co należy zrobić, aby skorzystać z „300 plus” ufundowanego przez bank BGŻ BNP Paribas!

Uwaga! Promocja została zakończona z powodu osiągnięcia limitu rejestracji

Na czym polega promocja „Korzystaj i zyskaj”?

W ramach aktualnej promocji „Korzystaj i zyskaj” banku BGŻ BNP Paribas, osoby, które zdecydują się na złożenie Konta Optymalnego wraz z kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej mogą liczyć na nagrodę w postaci aż do 300 zł. W tym celu wystarczy aktywnie korzystać z konta w okresie od października do grudnia 2018 roku i zapewnić na nim co miesiąc odpowiednią ilość środków. Z założeniem konta warto się jednak pośpieszyć, gdyż z promocji może skorzystać maksymalnie 1000 osób.

Warunki promocji „Korzystaj i zyskaj”

Każdy, kto chce skorzystać z najnowszej promocji banku BGŻ BNP Paribas i otrzymać 300 zł, musi spełnić wszystkie poniższe warunki:

  1. Najpóźniej do 30 września zarejestrować się w promocji poprzez złożenie wniosku online o otwarcie Konta Optymalnego
  2. Jeśli rejestracja przebiegnie pomyślnie, bank prześle na nasz adres e-mailowy potwierdzenie oraz link, za pomocą którego złożymy wniosek o otwarcie Konta Optymalnego.
  3. Najpóźniej do 15 października zawrzeć z bankiem umowę o otwarcie osobistego Konta Optymalnego
  4. W październiku aktywować aplikację GOmobile oraz aktywnie korzystać z konta przez trzy kolejne miesiące, czyli w październiku, listopadzie oraz grudniu.

A co oznacza aktywne korzystanie z Konta Optymalnego? Chodzi o to, aby w każdym z następujących miesięcy: październiku, listopadzie i grudniu wykonać kartą płatniczą powiązaną z Kontem Optymalnym transakcje bezgotówkowe na kwotę w wysokości minimum 300 zł. Co ważne, do tej kwoty nie będą zaliczane płatności z wykorzystaniem systemu BLIK. Jednak to nie wszystko. Dodatkowo musimy w każdym z tych miesięcy zapewnić wpłaty na konto o wartości co najmniej 1000 zł.

Warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie związanych z promocją „Korzystaj i zyskaj” wymagań oraz posiadanie aktywnego Konta Optymalnego na dzień wypłaty nagrody.

Jak otrzymać 300 zł w promocji „Korzystaj i zyskaj”?

Warto wiedzieć, że bank BGŻ BNP Paribas rozdzielił przydzielanie nagród na trzy etapy, a za każdy z nich przysługuje inna kwota.

W ramach etapu pierwszego otrzymamy 50 zł, jeśli w wyznaczonym przez bank terminie założymy Konto Optymalne (umowa z bankiem musi zostać zawarta najpóźniej do 15.10) oraz aktywujemy aplikację Gomobile.

Etap drugi polega na wykonaniu w październiku transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty płatniczej powiązanej z Kontem Optymalnym na kwotę co najmniej 300 zł oraz zapewnienie na tym koncie wpływów o wartości co minimum 1000 zł. Za spełnienie powyższych warunków dostaniemy 100 zł.

Etap trzeci, a zarazem ostatni, wiąże się z nagrodą w wysokości 150 zł. Zostanie ona przyznana osobom, które w miesiącach listopad i grudzień wydadzą na transakcje bezgotówkowe min. 300 zł i zapewnią w każdym miesiącu wpłatę nie mniejszą niż 1000 zł.

Informacja o przyznaniu nagrody za etap pierwszy oraz drugi zostanie przesłana do 16 listopada, a pieniądze trafią na nasze konto do 30 listopada 2018 roku. W przypadku nagrody za etap trzeci informacja o jej przyznaniu dotrze do nas najpóźniej 17 stycznia, a środki zostaną wypłacone do 30 stycznia 2019 roku.

Wraz z informacją o przyznaniu pierwszej bądź pierwszej i drugiej nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, który pozwoli nam na bezpieczne zalogowanie się na stronie internetowej przygotowanej przez bank BGŻ BNP Paribas. Aby otrzymać przyznane nagrody, należy najpóźniej do 27 listopada 2018 zalogować się na tej stronie w celu podania numeru konta, na które mają wpłynąć środki.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej banku BGŻ BNP Paribas?

Oferta banku BGŻ BNP Paribas przeznaczona jest dla:

  • osób fizycznych powyżej 18 roku życia, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • osób, które w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie konta nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas.

Czy jest Konto Optymalne w banku BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne to podstawowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, jaki może założyć osoba fizyczna. Wraz z założeniem konta otrzymujemy kartę płatniczą oraz dostęp do bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej banku BGŻ BNP Paribas. Do najważniejszych zalet Konta Osobistego należą:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej dla posiadacza karty.

Podsumowanie

Promocja „Korzystaj i zyskuj” pozwala na uzyskanie nawet do 300 zł, które możemy przeznaczyć na dowolny wybrany przez nas cel. To duża zaleta tej oferty, gdyż nie ogranicza nas ona w żaden sposób, tak jak np. bony czy vouchery na zakupy w konkretnych sklepach. Bank BGŻ BNP Paribas postanowił ponadto podzielić przyznawanie nagród na trzy etapy, co oznacza, że nawet jeśli nie spełnimy wszystkich wymagań i tak możemy liczyć na zysk w postaci 50 zł (zaliczone wymagania pierwszego etapu) lub 150 zł (zaliczone wymagania pierwszego i drugiego etapu).
Warto jednak mieć na uwadze, że w promocji „Korzystaj i zyskuj” można zarejestrować się najpóźniej do 30.09.2018 roku, ale jest ona dostępna tylko dla 1000 pierwszych osób. Jeśli akurat planujesz założenie konta osobistego, a warunki i oferta BGŻ BNP Paribas przypadła ci do gustu nie zwlekaj, gdyż pod koniec września może okazać się, że oferta już wygasła.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!