300 zł premii za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą w promocji BNP Paribas

300 zł premii za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą w promocji BNP Paribas
Źródło: strona promocji

300 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta osobistego, a nowa oferta BNP Paribas Banku Polska S.A. wydaje Ci się atrakcyjna, to teraz masz świetną okazję zyskać dodatkowe 300 zł z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Otwartą na Świat. Załóż konto, płać kartą i zapewnij wpływy na poziomie minimum 1000 złotych. Akcja „Zyskaj w promocji” prowadzona jest do 12 lipca 2019 roku lub do momentu przyjęcia 2000 zgłoszeń.

Z najnowszym Kontem Otwartym na Ciebie oraz Kartą Otwartą na Świat zyskać można do 300 złotych premii. Tym razem BNP Paribas Bank Polska S.A. nagradzać będzie swoich nowych klientów dwuetapowo, w ramach akcji „Zyskaj w promocji”. 

Pierwszą nagrodę w wysokości 150 złotych otrzymać mogą te osoby, które założą konto i przez dwa kolejne miesiące będą aktywnie posługiwały się kartą debetową wydaną do nowego rachunku. Kolejne 150 złotych trafi na rachunki tych osób, które zapewnią odpowiednie wpływy na konto we wrześniu oraz w październiku 2019 roku.

Promocja prowadzona jest w okresie od 24 czerwca do 12 lipca 2019 roku lub do momentu uzyskania 2000 rejestracji. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby będące obywatelami Polski;
 • osoby posiadające dowód osobisty;
 • osoby, które na 12 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A. (a także banku przejętym przez BNP Paribas);
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji. 

Do 300 zł premii

W ramach najnowszej akcji „Zyskaj w promocji” BNP Paribas Bank Polska S.A. przygotował nagrodę finansową. Spełniając proste warunki aktywności zyskać można do 300 złotych premii, z czego 150 złotych przyznawane jest za uruchomienie konta i aktywne korzystanie z karty debetowej, natomiast dodatkowe 150 złotych otrzymają te osoby, które przez dwa miesiące zapewnią odpowiednie wpływy na nowym rachunku. 

Aby otrzymać pierwszą nagrodę (150 złotych) w ramach promocji, należy spełni następujące warunki:

 1. W okresie od 24 czerwca do 12 lipca 2019 roku (lub do momentu zakończenia przyjmowania zgłoszeń, przy osiągnięciu limitu 2000 uczestników) zarejestrować się w promocji
 2. W formularzu zgłoszeniowym złożyć oświadczenie wymagane przez organizatorów promocji, akceptując regulamin, a także wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 3. Do 12 lipca 2019 roku złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie, razem z Kartą Otwartą na Świat oraz dostępem do bankowości internetowej: 
  • w tym celu należy skorzystać ze specjalnego linka promocyjnego, jaki zostanie udostępniony uczestnikowi promocji,
  • we wniosku należy podać dane zgodne z danymi wskazanymi w formularzu zgłoszeniowym do promocji.
 4.  Do 19 lipca 2019 roku zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat:
  • w tym celu należy skorzystać z unikalnego kodu SMS, który udostępniony będzie w systemie partnera Banku – Autenti;
  • umowa musi być zawarta za pośrednictwem kuriera, który wraz z umową dostarczy kartę debetową. 
 5. W lipcu oraz w sierpniu 2019 roku (w każdym z tych miesięcy) zrealizować transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej, na kwotę minimum 300 złotych. 

Aby otrzymać drugą nagrodę, w wysokości 150 złotych należy dodatkowo zapewnić wpływy na konto (minimum 1000 złotych) we wrześniu oraz w październiku. 

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, najpóźniej do 20 września 2019 roku, natomiast informacja o przyznaniu drugiej nagrody przekazywana będzie do 20 października 2019 roku. Nagrody wydawane będą do ostatniego dnia miesiąca, w którym organizator poinformował uczestnika o przyznaniu nagrody. 

O Koncie Otwarte na Ciebie

To wciąż świeża oferta rachunku osobistego, jaka pojawiła się w tym roku w BNP Paribas Banku Polska S.A. Atrakcyjność konta to przede wszystkim znaczna redukcja kosztów związanych z jego założeniem i użytkowaniem. Konto dostępne jest z kartami debetowymi udostępnionymi w trzech różnych wariantach, co ułatwia dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb większości klientów. 

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • 10 zł za używanie Karty Otwartej na Świat z ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”;
 • brak opłat za realizację transakcji w 160 walutach, na całym świecie;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce (przy transakcjach obsługiwanych kartami Otwartą na Świat oraz Otwartą na eŚwiat);
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na Świat oraz Otwarta na eŚwiat;
 • możliwość korzystania z Karty Otwartej na eŚwiat z darmowym ubezpieczeniem „CYBER pomoc” (opłata miesięczna to 6 złotych);
 • możliwość korzystania z darmowej Karty Otwartej na Ciebie. 

Podsumowanie 

Akcja „Zyskaj w promocji” związana z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Otwartą na Świat, to bardzo atrakcyjna propozycja dla osób, które aktualnie poszukują taniego i funkcjonalnego rachunku osobistego. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że najwięcej korzyści zyskają te osoby, które często podróżują poza granicami Polski lub lubią mieć pełną swobodę wypłat realizowanych z bankomatów, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Tę swobodę zapewnia Karta Otwarta na Świat, do której dołączone jest bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”. 

Zalety promocji:

 • proste do spełnienia warunki promocyjne, jeżeli klient posiada stałe źródło dochodu i chętnie korzysta z karty debetowej przy realizacji płatności w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych,
 • atrakcyjna premia, która stanowi równowartość m.in. 30 miesięcy korzystania z Karty Otwartej na Świat,
 • krótki czas realizacji wypłat premii, po spełnieniu warunków promocji,
 • możliwość uzyskania premii w wysokości 150 złotych, przy spełnieniu tylko części warunków promocyjnych (bez konieczności uzyskiwania wpływów na konto).

Wady promocji:

 • ograniczona pula nagród,
 • konieczność korzystania ze specjalnych linków i kodów SMS, które umożliwią złożenie wniosku i zawarcie umowy,
 • możliwość zawarcia umowy tylko za pośrednictwem kuriera,
 • za transakcje bezgotówkowe uznawane są tylko te transakcje, które realizowane są bezpośrednio Kartą Otwartą na Świat (lub za pomocą wirtualnego portfela Google Pay i Apple Pay). Co za tym idzie, wszelkie transakcje realizowane poprzez BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media nie będą uwzględniane w rozliczeniu.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!