Weź 251 zł w gotówce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribas

Weź 251 zł w gotówce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

251 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W BNP Paribas Banku Polska S.A. trwa nowa promocja „Skorzystaj z kontem”. Zakładając Konto Otwarte na Ciebie (z dowolną kartą debetową) zyskać możesz do 251 złotych premii.

Przez 3 kolejne miesiące aktywnie korzystaj z konta (zrób dwa przelewy i dwukrotnie zasili konto kwotą minimum 1000 zł) i co najmniej dwa razy wykonaj transakcje bezgotówkowe, a bank nagrodzi Twoje działania.

Na początku września rozpoczęła się kolejna akcja promująca Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Banku Polska S.A. W promocji „Skorzystaj z kontem” zyskać można do 251 złotych premii, w zamian za aktywne korzystanie z konta oraz karty debetowej.

W kolejnej akcji promującej Konto Otwarte na Ciebie zgłoszenia przyjmowane są do momentu zarejestrowania 3000 uczestników, jednak nie dłużej niż do 30 września 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby:

 • fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • pełnoletnie; 
 • będące obywatelami Polski;
 • posiadające dowód osobisty;
 • które na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A.;
 • które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji. 

Warunki promocji 

Promocja „Skorzystaj z kontem” prowadzona jest dwuetapowo. W każdym z etapów zyskać można dodatkowe środki na koncie. Łącznie to nawet 251 złotych premii, w zamian za aktywne korzystanie z konta oraz karty debetowej. 

Aby otrzymać pierwszą premię w wysokości 100 złotych, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 30 września 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia 3000 rejestracji) zarejestrować się w promocji poprzez formularz dostępny na stronie promocji
 2. Do 30 września 2019 roku, korzystając z linka promocyjnego, złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową (Kartą Otwartą na Dzisiaj, Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat) oraz dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. W terminie do 7 października 2019 roku (na podstawie złożonego w promocji wniosku) zawrzeć umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, karty i dostępu do Bankowości elektronicznej.
 4. W październiku wykonać co najmniej 2 przelewy z uruchomionego w promocji konta, za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji mobilnej GOmobile). 

Aby otrzymać drugą premię w wysokości 151 złotych, w listopadzie oraz grudniu 2019 roku należy spełni następujące warunki:

 1. Wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie na kwotę minimum 300 złotych.
 2. W każdym miesiącu uzyskać wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.

Informacja o przyznaniu pierwszej premii zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 21 listopada 2019 roku, natomiast informacja o przyznaniu drugiej nagrody przekazywana będzie najpóźniej do 20 stycznia 2020 roku. 

Pierwsza nagroda zostanie wypłacona na rachunek uczestnika promocji w terminie do 30 listopada 2019 roku, natomiast druga premia wypłacana będzie do 31 stycznia 2020 roku.

O Koncie Otwartym na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie jest jednym z najnowszych rachunków osobistych dostępnych na polskim rynku. Propozycja BNP Paribas Banku Polska S.A. trafia w potrzeby większości klientów, ponieważ konto jest funkcjonalne, nowoczesne i tanie.  Co ważniejsze, wybierając jeden z trzech wariantów kart debetowych można uzyskać atrakcyjny pakiet „konto + karta”, który zapewnia dodatkowe korzyści optymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. 

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat. 

Podsumowanie

To już kolejna promocja związana z Kontem Otwartym na Ciebie oferowanym przez BNP Paribas Bank Polska S.A. Tym razem dzięki „Skorzystaj z kontem” zyskać można do 251 złotych premii na nowym koncie. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to akcja skierowana do osób posiadających źródło dochodów i aktywnie korzystających z konta oraz karty debetowej.

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji,
 • możliwość wyboru dowolnej karty debetowej (najlepiej dopasowanej do potrzeb klienta),
 • premia wypłacana dwukrotnie (w listopadzie oraz w styczniu),
 • możliwość wykorzystania nagrody na dowolny cel.

Wady promocji:

 • ograniczona pula nagród,
 • termin przyjmowania zgłoszeń zależny od liczby zarejestrowanych uczestników (możliwość wcześniejszego zakończenia rejestracji),
 • konieczność korzystania ze specjalnych linków, w celu złożenia wniosku o konto i kartę.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!