250 zł, czyli „Premia na zimę” z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

250 zł, czyli „Premia na zimę” z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

250 zł
premii

Jeszcze nie zdążyłeś założyć elastycznego Konta Otwartego na Ciebie? Zrób to teraz w ramach promocji „Premia na zimę” i zyskaj do 250 zł premii. Wystarczy, że w styczniu i lutym 2020 roku zrobisz po 4 przelewy z konta, a Twój rachunek zasilą wpływy na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do momentu zarejestrowania 3000 uczestników, jednak nie dłużej niż do 20 grudnia 2019 r.

W BNP Paribas Banku S.A. kolejny raz można zyskać więcej z Kontem Otwartym na Ciebie. Zakładając konto w promocji „Premia na zimę” wystarczy w styczniu i lutym 2020 roku spełnić proste warunki aktywności. 4 przelewy z konto i 2 wpływy po minimum 1000 złotych każdy zapewniają premię na poziomie 250 złotych.

Promocja „Premia na zimę” prowadzona jest od 4 do 20 grudnia 2019 roku, jednak rzeczywisty termin zakończenia przypada na moment zarejestrowania 3000 uczestników. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby:

 • fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • pełnoletnie; 
 • będące obywatelami Polski;
 • posiadające dowód osobisty;
 • które na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A.;
 • które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Jak zyskać 250 zł ekstra na nowym koncie?

Kolejna szybka promocja i kolejna szansa dla tych osób, które jeszcze nie zdecydowały się na Konto Otwarte na Ciebie. I jak zazwyczaj, BNP Paribas Bank Polska S.A. dzieli nagrodę. Tym razem zyskać można dwie premie po 125 złotych każda. 

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w wysokości 125 złotych, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 4 do 20 grudnia 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia 3000 rejestracji) zarejestrować się w promocji poprzez formularz dostępny na stronie internetowej
 2. W terminie do 20 grudnia 2019 roku, korzystając z linka promocyjnego, złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową (Kartą Otwartą na Dzisiaj, Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat) oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

  W terminie do 7 stycznia 2020 roku (na podstawie złożonego w promocji wniosku) zawrzeć umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, karty i dostępu do Bankowości elektronicznej. W tym celu konieczne jest użycie kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti. 

  Uwaga! Dane podane we wniosku muszą być takie same, jak podane na umowie.
 3. Do końca stycznia 2020 roku wykonać co najmniej 4 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile). 
 4. W styczniu 2020 roku uzyskać wpływ na konto, w wysokości minimum 1000 złotych.

Aby otrzymać drugą nagrodę w wysokości 125 złotych, należy spełni warunki otrzymania pierwszej premii, oraz:

 1. Do końca lutego 2020 roku wykonać co najmniej 4 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile). 
 2. W lutym 2020 roku uzyskać wpływ na konto, w wysokości minimum 1000 złotych.

Informacja o przyznaniu pierwszej premii zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 20 lutego 2020 roku, natomiast informacja o przyznaniu drugiej nagrody przekazywana będzie najpóźniej do 20 marca 2020 roku. 

Premie wypłacane będą w terminie do 29 lutego 2020 roku oraz do 30 kwietnia 2020 roku (trzecia).

O Koncie Otwartym na Ciebie

Elastyczna oferta BNP Paribas Banku Polska S.A. w zaledwie kilka miesięcy zdążyła mocno zwrócić uwagę Polaków. Tanie konto i 3 warianty kart debetowych to atrakcyjna oferta, z której mogą skorzystać niemal wszyscy.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat. 

Podsumowanie

W promocji „Premia na zimę” zyskać mogą przede wszystkim te osoby, które dysponują stałym źródłem dochodu. To właśnie one w prosty i wygodny sposób będą mogły zasilić swoje konto premią do 250 złotych. Wystarczy w styczniu i lutym 2020 roku spełnić warunek aktywności. Później pozostaje jedynie cieszyć się tanim i funkcjonalnym kontem. 

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji,
 • możliwość wyboru dowolnej karty debetowej (najlepiej dopasowanej do potrzeb klienta),
 • premia wypłacana dwa razy (po 125 złotych),
 • możliwość wykorzystania nagrody na dowolny cel.

Wady promocji:

 • ograniczona pula nagród,
 • termin przyjmowania zgłoszeń zależny od liczby zarejestrowanych uczestników (możliwość wcześniejszego zakończenia rejestracji),
 • konieczność korzystania ze specjalnych linków, w celu złożenia wniosku o konto i kartę,
 • konieczność zrealizowania wszystkich zadań według kolejności, aby móc zyskać pełną kwotę premii.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!