Tylko do 8 grudnia! 250 zł i 100 zł na zakupy w H&M z Kontem Otwartym na Ciebie

Tylko do 8 grudnia! 250 zł i 100 zł na zakupy w H&M z Kontem Otwartym na Ciebie

350 zł
od Mikołaja

Ten weekend może być lepszy niż myślisz. Załóż Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą i sięgnij po ekstra nagrody. W promocji „Mikołajki z bankiem” otrzymasz 100 zł na zakupy w H&M za założenie konta, a także do 250 zł premii za aktywne korzystanie z karty i zasilenie konta kwotą minimum 1000 zł.

Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do momentu zarejestrowania 500 uczestników, jednak nie dłużej niż do 08 grudnia 2019 r.

To najkrótsza promocja w historii BNP Paribas Banku Polska S.A. „Mikołajki z bankiem” to szansa na 250 złotych premii i ekstra 100 złotych na zakupy w sieci sklepów H&M, jednak skorzystają z niej tylko najszybsze osoby. Akcja prowadzona jest bowiem tylko przez weekend (od 6 do 8 grudnia 2019 roku), lub do momentu zarejestrowania 500 uczestników. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby:

 • fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • pełnoletnie; 
 • będące obywatelami Polski;
 • posiadające dowód osobisty;
 • które na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Banku S.A.;
 • które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Zakupy w H&M i 250 zł premii

W promocji „Mikołajki z bankiem” zyskać można 2 nagrody:

 1. 100 złotych – nagroda przyznawana za założenie Konto Otwartego na Ciebie wraz z wybraną kartą. 100 złotych wydawane będzie w formie e-karty zakupowej, którą można wykorzystać przy realizacji płatności w sklepie stacjonarnym lub internetowym H&M. Karta ważna jest do 1 lutego 2020 roku;
 2. do 250 złotych – premia za aktywne korzystania z konta i karty płatniczej, podzielona na dwie części: 100 złotych oraz 150 złotych.

Warunki promocji

Wystarczy spełnić proste warunki promocji „Mikołaj z bankiem”, aby sięgnąć po nagrody o wartości 350 złotych.

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w postaci e-karty H&M o wartości 100 złotych, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 8 grudnia 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia 500 rejestracji) zarejestrować się w promocji poprzez formularz dostępny na stronie internetowej
 2. W terminie do 8 grudnia 2019 roku, korzystając z linka promocyjnego, złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową (Kartą Otwartą na Dzisiaj, Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat) oraz dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. W terminie do 20 grudnia 2019 roku (na podstawie złożonego w promocji wniosku) zawrzeć umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, karty i dostępu do Bankowości elektronicznej. W tym celu konieczne jest użycie kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti.

  Uwaga! Dane podane we wniosku muszą być takie same, jak podane na umowie.

Aby otrzymać drugą nagrodę w wysokości 100 złotych, należy spełnić podstawowe warunki promocji a także do końca stycznia 2020 roku wykonać transakcje bezgotówkowe, o łącznej wartości minimum 250 złotych.

Aby otrzymać trzecią nagrodę w wysokości 150 złotych, należy spełni warunki otrzymania dwóch poprzednich nagród, oraz:

 1. Do końca lutego 2020 roku wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
 2. W lutym 2020 roku uzyskać wpływ na konto, w wysokości minimum 1000 złotych.

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przekazana na adres mailowy uczestnika promocji, w terminie do 3 stycznia 2020 roku. W e-mailu załączona będzie również e-karta zakupowa.

Informacja o przyznaniu drugiej nagrody przekazywana będzie za pośrednictwem wiadomości e-mail, najpóźniej do 20 lutego 2020 roku, a informacja o przyznaniu o trzeciej nagrodzie zostanie przesłana do 20 marca 2020 roku. 

Premie wypłacane będą w terminie do 29 lutego 2020 roku oraz do 31 marca 2020 roku.

O Koncie Otwartym na Ciebie

Połączenie funkcjonalności, nowoczesności i niskich kosztów użytkowania to główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, wraz z kartą debetową dostępną w trzech wariantach. Rozwiązanie wdrożone przez BNP Paribas Bank Polska S.A. zdążyło już zyskać rzeszę zadowolonych klientów, dla których elastyczność oferty dla ogromna zaleta.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat. 

Podsumowanie

To bardzo krótka promocja, jednak zyskać w niej można nagrody o łącznej wartości 350 złotych. W „Mikołajki z bankiem” zyskają przede wszystkim te osoby, które już są zdecydowane na założenie Konta Otwartego na Ciebie i uda im się złożyć wniosek o uruchomienie konto w ciągu jednego weekendu.

Zalety promocji:

 • proste warunki promocji,
 • możliwość wyboru dowolnej karty debetowej (najlepiej dopasowanej do potrzeb klienta),
 • premia finansowa wypłacana dwa razy (100 złotych i 150 złotych),
 • atrakcyjna nagroda (łącznie to nawet 350 złotych premii),
 • możliwość wykorzystania nagrody na dowolny cel.

Wady promocji:

 • rejestracja do promocji prowadzona jest tylko przez 3 dni,
 • w promocji może wziąć udział tylko 500 osób,
 • termin przyjmowania zgłoszeń zależny od liczby zarejestrowanych uczestników (możliwość wcześniejszego zakończenia rejestracji),
 • konieczność korzystania ze specjalnych linków, w celu złożenia wniosku o konto i kartę,
 • konieczność zrealizowania wszystkich zadań według kolejności, aby móc zyskać pełną kwotę premii.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!