200 zł za założenie konta optymalnego w BGŻ BNP Paribas w promocji „Zimowy bonus”

200 zł za założenie konta optymalnego w BGŻ BNP Paribas w promocji „Zimowy bonus”
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Początek roku to świetna okazja do realizacji noworocznych postanowień. Jeżeli ktoś myślał o zmianie konta w banku lub poszukiwał funkcjonalnego i taniego rachunku, to właśnie teraz warto zainteresować się Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas.

W promocji „Zimowy bonus” zyskać można nawet 200 złotych. Promocja potrwa do 31 stycznia 2019 roku, lub do momentu uzyskania 1500 zgłoszeń.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat;
 • osoby, które na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas;
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

200 zł premii na Twoim nowym koncie

Premia w promocji „Zimowy bonus” podzielona została na dwie odrębne nagrody:

 1. 100 złotych – otrzymają osoby, które:
  • do 15 lutego 2019 roku zawrą umowę z bankiem,
  • do 28 lutego 2019 roku aktywują Aplikację GOmobile,
  • do końca lutego wykonają co najmniej 1 przelew z uruchomionego w promocji rachunku, korzystając w tym celu z Bankowości elektronicznej ( Pl@net) lub Aplikacji GOmobile
  • do końca lutego wykonają transakcje bezgotówkowe na poziomie minimum 300 złotych;
 2. dodatkowe 100 złotych – otrzymają osoby, które uzyskiwać będą wpływy na konto w wysokości minimum 1000 złotych przez dwa kolejne miesiące (marzec oraz kwiecień 2019 roku), a przy tym zrealizują w każdym z tych miesięcy transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 300 złotych.

Warunki promocji

Aby móc zyskać do 200 złotych premii w ramach promocji „Zimowy bonus” należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. Do 31 stycznia 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia poziomu 1500 rejestracji) zarejestrować się w promocji
 2. W formularzu zgłoszeniowym złożyć oświadczenie wymagane przez organizatorów promocji, zaakceptować regulamin, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 3. Do 31 stycznia 2019 roku złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową (poprzez otrzymany link), podając dane zgodne z danymi wskazanymi w formularzu zgłoszeniowym do promocji.
 4. Do 15 lutego 2019 roku zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową.

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w formie premii w wysokości 100 złotych należy dodatkowo:

 1. Do 28 lutego 2019 roku aktywować Aplikacje GOmobile.
 2. W lutym wykonać co najmniej 1 przelew z Konta Optymalnego, poprzez Bankowość elektroniczną ( Pl@net) lub Aplikację GOmobile.
 3. Do końca lutego zrealizować transakcje bezgotówkowe, na łączną kwotę minimum 300 złotych.

Aby otrzymać dodatkową premię w wysokości 100 złotych należy:

 1. W marcu i kwietniu 2019 roku uzyskiwać wpływy na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.
 2. Zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 300 złotych, w każdym z dwóch kolejnych miesięcy (marcu i kwietniu 2019 roku).

Pierwsza nagroda zostanie przekazana na rachunek uczestnika promocji w terminie do 31 marca 2019 roku (informacja o przyznanej premii zostanie przesłana najpóźniej do 15 marca 2019 roku).

Wypłata drugiej nagrody nastąpi w terminie do 31 maja 2019 roku, przy czym informacja o jej przyznaniu zostanie przekazana najpóźniej do 17 maja 2019 roku.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Darmowe, nowoczesne i funkcjonalne, w skrócie – Konto Optymalne. Propozycja Banku BGŻ BNP Paribas skierowana jest do tych osób, które rachunek osobisty wykorzystują w standardowym zakresie, a przy tym nastawione są na samodzielną realizację transakcji bankowych.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • brak opłat za wypłaty za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Podsumowanie

Nowa promocja „Zimowy bonus” to kolejna już akcja promująca Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas. Przez wzgląd na wymagane wpływy na konto, a także konieczność aktywnego użytkowania rachunku oraz karty, jest to promocja skierowana do osób posiadających stałe źródło dochodu. Wystarczy jednak uzyskiwać wpływy na poziomie 1000 złotych miesięcznie. Oznacza to, że z promocji „Zimowy bonus” mogą skorzystać zarówno osoby pracujące w niepełnym wymiarze czasu pracy jak i renciści i emeryci. Warunki promocji nie są zbyt wygórowane, a tym samym łatwo je spełnić. Ważne jest jednak to, aby do promocji przystąpić tak szybko, jak tylko to możliwe. Co prawda regulaminowy termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2019 roku, jednak to liczba zgłoszeń wyznaczy rzeczywisty końcowy termin promocji.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!